Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Simson szép állapotban eladó.
150000.-
Mar tárgytalan...
Nekem nagy kedvencem volt...akkoriban. Szerettem vele menni! Jól ment, nyomatékos volt ( ) a korában....
De nekem ma már az irányár töredékéért sem kellene....
Spyke 56os bőrkabát eladó
Csere kisebbre érdekel, 52-54 méretre.
Ár 25.000
Szép, ápolt állapot, csak aláöltözővel hordott!
Komárom
Üdv!
Eladó vagy cserélhető MZ TS250,friss fényezés, műszaki új aksi, első gumi,felújított első futómű.
1979 évjárat,mindennapi használatból,egy kis ráfordítással veterán vizsgára vihető.
Irányár 400000ft.
06706155160
Megmaradt CBR f1 alkatrészek: 70.373-4691
Unitech esőruha
Ujszerü esöoveral eladó!
Nem is volt használva mióta megvan.
hossz:156 cm
váll:42 cm
derék:40/50 cm/gumirozott
karhossz:60/56 cm
belül hálós kivitel,csuklónál tépözáras,bokánál gumis.Zsebei zipzárosak.Fényvisszaverö csíkokkal.Posta lehet.5000.-
Szia helyileg hol található?
meg egy elérhetőséget dobsz ?
Malaguti F12 50.-es eladó
50000.-
Piaggio Zip 50-es eladó

45000.-
Kawasaki ZX6 2008
Kawasaki Gpz1100 1996 ABS

Kawasaki, Suzuki, Honda, Yamaha 400 cm3 feletti sport- és túramotorok nagyon sok modelljéhez van alkatrészünk.

A teljesség igénye nélkül az alábbi egységek hada megtalálható bontónkban: főtengelyek, hűtők, váltók, kuplungok, komplett motorblokkok, vázak, segédvázak, első, hátsó teleszkópok, lámpák, féktárcsák, felnik, sárvédők, ülések, lábtartók, idomok, teljes idomszettek, műszerfalak, feszültségszabályzók, elektronikák stb....

Nagy raktárkészlettel rendelkezünk, pontos információkért, árakért és aktualitásokért hívj vagy írj bátran a lenti elérhetőségeken!

Postázunk is országszerte, akár másnapra!

sugomotor@t-online.hu
70/500-8881
Vespa pk/px pótkereket, vagy komplett kereket keresek. Elsősorban Vespa gt alkatrészt adnék cserébe.
Elkelt.
Suzuki GSF 600S Bandit, 2001-es, hölgytulajdonostól 15300 km-el eladó. MRA túraplexi, TRW ültetöszett, BOS kipufogódob.
Fox Forma Pro James Stewart replica.
Állapota a képeken látható (a hátsó részből kitörött darab megvan, én többször próbáltam már visszaragasztani, nem sikerült). Mérete a címke szerint US 10/EUR 44,5 ehhez képest a 42-es Gaerne-m talpbetétje kb. 5 mm híjján végigér benne.
Ingyen elvihető, de el kell jönni érte Csepelre, én nem vagyok hajlandó sehova hurcibálni, postázni.
636 BONTÁÁS!!!

Kawasaki, Suzuki, Honda, Yamaha 400 cm3 feletti sport- és túramotorok nagyon sok modelljéhez van alkatrészünk.

A teljesség igénye nélkül az alábbi egységek hada megtalálható bontónkban: főtengelyek, hűtők, váltók, kuplungok, komplett motorblokkok, vázak, segédvázak, első, hátsó teleszkópok, lámpák, féktárcsák, felnik, sárvédők, ülések, lábtartók, idomok, teljes idomszettek, műszerfalak, feszültségszabályzók, elektronikák stb....

Nagy raktárkészlettel rendelkezünk, pontos információkért, árakért és aktualitásokért hívj vagy írj bátran a lenti elérhetőségeken!

Postázunk is országszerte, akár másnapra!

sugomotor@t-online.hu
70/500-8881
Sziasztok!
Eladó Chopper első hátsó gumi.
Dunlop.
Hátsó:180/70-15 MC
Belsővel..,

Az első:140/80-17 Mc.

12000 forint párban.
Sziasztok!Eladó Yamaha yz450f motorom 2012 es 75órával újkora óta.Magyarországi szalonból vásárolt.Teljes oneal szett,szemüvegek,csizma,kamera,plusz idomszett,dupla powerbombos titán rendszer,motortarto,stb.Ezek külön árat képeznek.A motor gyári kipuffal 950.000ft.
Bontásra Érkeztek!!
Srad750
Tdm850
VF500
VFR800 VTECH
Zephyr550
ZRX1100

Kawasaki, Suzuki, Honda, Yamaha 400 cm3 feletti sport- és túramotorok nagyon sok modelljéhez van alkatrészünk.

A teljesség igénye nélkül az alábbi egységek hada megtalálható bontónkban: főtengelyek, hűtők, váltók, kuplungok, komplett motorblokkok, vázak, segédvázak, első, hátsó teleszkópok, lámpák, féktárcsák, felnik, sárvédők, ülések, lábtartók, idomok, teljes idomszettek, műszerfalak, feszültségszabályzók, elektronikák stb....

Nagy raktárkészlettel rendelkezünk, pontos információkért, árakért és aktualitásokért hívj vagy írj bátran a lenti elérhetőségeken!

Postázunk is országszerte, akár másnapra!

sugomotor@t-online.hu
70/500-8881
Bontásra Érkeztek!
Diversion600
FJ1200
GPX600R
GPZ600R
GPZ1000RX

Kawasaki, Suzuki, Honda, Yamaha 400 cm3 feletti sport- és túramotorok nagyon sok modelljéhez van alkatrészünk.

A teljesség igénye nélkül az alábbi egységek hada megtalálható bontónkban: főtengelyek, hűtők, váltók, kuplungok, komplett motorblokkok, vázak, segédvázak, első, hátsó teleszkópok, lámpák, féktárcsák, felnik, sárvédők, ülések, lábtartók, idomok, teljes idomszettek, műszerfalak, feszültségszabályzók, elektronikák stb....

Nagy raktárkészlettel rendelkezünk, pontos információkért, árakért és aktualitásokért hívj vagy írj bátran a lenti elérhetőségeken!

Postázunk is országszerte, akár másnapra!

sugomotor@t-online.hu
70/500-8881
XT 500-ra cserélném..

https://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yp_180_majesty/yamaha_yp_180_majesty-13891338
Sziasztok! Gyári fék-, kuplungkart keresek kölcsönbe vagy megvételre (a harmadik ) kpm vizsgára.
Komárom Esztergom megye előny
K6 750
Hello. Keresek Honda VTR1000F első féktárcsákat.