Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miben van ez a köteg áramkör radar, és minden lófsz??
Köszi Gino, rád számítottam !
Ki van húzva az egyik szenzor csatlakozója egy utólagos radar egységéből.....
Köszönjük a képet!
Kawasaki, Suzuki, Honda, Yamaha 400 cm3 feletti sport- és túramotorok nagyon sok modelljéhez van alkatrészünk.

A teljesség igénye nélkül az alábbi egységek hada megtalálható bontónkban: főtengelyek, hűtők, váltók, kuplungok, komplett motorblokkok, vázak, segédvázak, első, hátsó teleszkópok, lámpák, féktárcsák, felnik, sárvédők, ülések, lábtartók, idomok, teljes idomszettek, műszerfalak, feszültségszabályzók, elektronikák stb....

Nagy raktárkészlettel rendelkezünk, pontos információkért, árakért és aktualitásokért hívj vagy írj bátran a lenti elérhetőségeken!

Postázunk is országszerte, akár másnapra!

sugomotor@t-online.hu
70/500-8881
Kawasaki, Suzuki, Honda, Yamaha 400 cm3 feletti sport- és túramotorok nagyon sok modelljéhez van alkatrészünk.

A teljesség igénye nélkül az alábbi egységek hada megtalálható bontónkban: főtengelyek, hűtők, váltók, kuplungok, komplett motorblokkok, vázak, segédvázak, első, hátsó teleszkópok, lámpák, féktárcsák, felnik, sárvédők, ülések, lábtartók, idomok, teljes idomszettek, műszerfalak, feszültségszabályzók, elektronikák stb....

Nagy raktárkészlettel rendelkezünk, pontos információkért, árakért és aktualitásokért hívj vagy írj bátran a lenti elérhetőségeken!

Postázunk is országszerte, akár másnapra!

sugomotor@t-online.hu
70/500-8881
Akinek ez az álma, annak inkább fel kéne ébrednie.....
Akinek ez az "álma" annak hadd legyen ilyenje!!
Nemrég, kb egy éve adtam el Simsont 20 körül! Csak vigyék már onnan!
Vagyis a németeknél több olyan beteg él, aki ezekért ad ennyit....
1978 250 MZ/1 fogat második tulajdonostól, rendezett papírokkal napi használatból cserélhető is. Mosolygós vagy szigorú négylámpás ladára. Emcett fogat ára 500 körül...
Ennyi, tehát ez jelenleg a reális ára függetlenül attól, hogy én legfeljebb 25 rugót adnék érte.
viszont nem ritka a 3-5ezer közötti sem ...
máris érthető , hogy miért ment fel az ára ...
sokat kihordanak a németekhez ...ott akár 1500-2000 eurót is adnak egy gyári-ért ami papíros...
Beteg dolog 300+ -t adni egy schwalbe-ért.....
Mondjuk 100-at is, akár hulladék...akár nem. túl ez hype-olva....nincs ezekbe ennyi érték, hogy ilyen ár kategóriát képviselnének.

Főleg, hogy nyilván nem is használni veszik -akármennyiért-, hanem csak nézni. Hát úgy meg haszna sincs...
régen a schwalbekat is megvetettük ...
most meg 100 alatt nem kapsz normálisat csak hulladékot....
ami meg fel van újítva , az 300 +os ...

hiba na , nagyon megy a retro...
ezek ugyanolyan próbálkozások mint amikor feltettem az lc4-et 1.2ért
majd ha nem száll rá a madár és kelleni fog a pénz lesz más ára is
Ki mondta, hogy gond van?

Ennyi erővel mindennek lehet-ne irreális áron kezdeni az eladását...aztán egyszer csak lecsökken arra, amit adna érte valaki. Ha van sok idő....hát hajrá!
Erre szokták mondani, hogy árulod van el is akarod adni?
Mi a gond? Ha az eladónak ez fáj lejjebb viszi az árat ha meg egyik eladónak sem fáj és van aki venni akar egyet akkor annak fog fájni, hogy kénytelen lesz mégis ennyit adni valamelyikért és akkor mégis annyi lesz a reális ár.
Amennyiért fenn vannak, annyiért nem viszik. Hiszen akkor már nem lennének fenn.....
Szerintem meg a reális értéke valaminek annyi amennyit megadnak érte, miért adná bárki olcsóbban a holmiját ha egyszer ennyiért is elviszik, ha nem vinné senki többért az MZ-ket mint 100 akkor annyiért adnák, de hát ezek szerint viszik mert mindenhol ennyiért vannak fönt. Az nem reális ár amennyit én hajlandó lennék adni érte, a reális az az amennyit más is megad érte.
Másnak se fog kelleni, ne aggódj. Meg amúgy is csak vicc volt, nem?
most sem szabad eladni hiszen 15 év múlva már egymilliót fog érni

én sosem adnék egy simsonért 25nél többet esetleg ha full patent gyári állapot akkor egy 50est
az etz se ér sokkal többet ha rendben vannak a papírjai akkor ilyen 80 felé lehet a reális értéke
na de nem vagyunk egyformák, lehet vannak olyan elborult elméjű fanatikusok akinek ezek érnek ennyit
Isten az égben. 1984ben 13 ezerért vettem a 79es 250/1et. Sose szabadott volna eladni, csak hát ki gondolta ezt?
1978 250 MZ/1 fogat második tulajdonostól, rendezett papírokkal napi használatból cserélhető is. Mosolygós vagy szigorú négylámpás ladára. Emcett fogat ára 500 körül...