Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló, ha valaki átalakítani szeretne van egy yzf 750 hátsó lengőkarom első, hátsó kerékkel eladó..
..ha nem ahhoz lenne, nem irtam volna... Amúgy eredeti gyári tömités...
Tudok én magyarba 10 helyről is. Azért írtam ide, mert a bolti árnál olcsóbban hátha van valakinek. Kimaradt, megmaradt régebbről, plusz rendelés miatt ilyenek..... Múlthéten eredeti, gyári szelepszár szimering szettet vettem 35 ezer helyett 14-ért. :D
http://oem-parts.hu/hu/

Magyar bolt. Ők rendelik meg külhonból mert nincs raktárkészletük hiába is úgy van feltüntetve. 2-3 hét mire megjön, de megjön az alkatrész amit rendelsz!
Igen ha k4 1000hez van. De én még az életben nem rendeltem külföldről semmit :(
ő kellene? 19e huf, OEM Parts..
..
Üdv!

Valakinek akad gsxr 1000 k3-k4 hengerfejtömítés?
Üdv mindenkinek! Honda trx 400-hoz keresek egy darab jó állapotú első felnit, reális áron. Köszi!
Üdv! 06-07-es ZX10R-hez eladó egy új plexi és egy gyári dob plusz katalizátor.
udv miaz a proba motor
Keresek 2x200-as 90fokban hajtott küllőt.
Sziasztok!
Keresek ülést gsxr 600/750 k6-k7 re. Téli barkácsoláshoz kellene, szakadt vagy szivacs nélküli érdekelne elsősorban. A műanyag maga fontos.
Hátha porosodik valakinek a polcán egy....
Sziasztok. Van valakinek eladó healtech gyorsváltó gsxr 1000 2003-2004-es évjárathoz emberi áron?
Ledes index elado.
E-betűs !!!!!
4 eft.
Kawasaki kz/gpz750 alkarészek eladók.érd:zolimotor@gmail.com
Helló!!
Keresek Honda Vtr sp2 vàznyulványt.esetleg nincs valakinek elfekvőben???
Enyhe tárolási karcok. 30-nyolc473három65
Eladó egy pár bukógomba tehermentesítővel.
Gyári minőségű műanyagból esztergálva: Ertalon 66
Mérete 80mm X 50mm.
A tehermentesítő átmenő furata 10mm.
A megfelelő csavarral a motorok többségére felfogatható.
9.000,- Ft
Helli! Honda VTR 1000F megmaradt alkatrészek eladók! Minden hibátlan!
Elado japan belpiacos bonto 250-400 alkatrészek 06209352002
Suzuki TL 1000s /98 blokk eladó. 36 ezer km hibátlan beépíthető állapotban. TEljesitmény lappal(proptech) még motorban van indítható, kompletten is sportkipufogó rendszerrel ha kell... pöc röff patika állapot
Sziasztok
Eladó Martin Titán sport dobom próba képpen volt fent csak az ára is rajta van (55-ezer Ft volt) , 3 csavaros felfogatása van(Suzuki Gsxr, Yamaha R1 R6, Kawasaki Zxr, Honda Cbr ! 65mm belépő 48mm kimenő 480 mm a dobtest hossza! Csere nem érdekel, az ár irány ár 48.000 Ft
írtam.