Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

HONDA NTV650 REVERE-hez keresek alkatrészeket! :)
Szia!
Örülök ha jó lett a teleszkóp,vannak hozzá a kért alkatrészek ha aktuális csörögj meg és megkeresem.
Sziasztok, 2009 yamaha xj6 hoz keresek jobboldali hasidom tartó konzolt megvételre :)
Szia!

Igen úgy néz ki jó lett :) Köszönöm a gyors kiszállítást!
Szétszedtem, kitakarítottam, kapott új szimeringet, porvédőt, új olajat....úgy néz ki nem engedi el.

Ha már itt vagy, akkor megkérdezem a távlati vagy eshetőleges beszerezni valókat:
Gyári kipufogó?

Felső kormánykifli?
Kormány csutkák? Majd próba után kiderül kell e....de lehet csak a bakon állt ferdén a motor szerelés közben
Szia!
Jó lesz a teleszkóp amit küldtem?
2002 évjáratú Yamaha r1 gyári eredeti teleszkóp pár (30.000 Ft). A teleszkóp chrome csövén bemaródások vannak, a szimeringnél gyöngyözött az olaj. 1000-es olajos polírral esztergagépben valószínűleg helyrehozható. A teleszkóp egyéb alkatrésze hibátlan. Ki lett takarítva, olaj nincs benne. Telefonon és emailben is elérhető vagyok. Posta utánvétel +2000 Ft.
Van nálam nittelő ha kell neki!
Sziasztok. Cbr 600f4i hez keresek szép állapotú gyári kipufogó dobot.
helló. yamaha xj600 s-hez keresek gyári kipufogót...
Sziasztok!

NG márkájú féktárcsákról van tapasztalata itt valakinek?

Köszi!
W.
üdv ! keresek honda cbr 600 f4 i-hez 2001-től komplett gyári idomszettet ,(vagy 1-1 darab is érdekelhet ) , lehet fényezett is, vagy kissé sérült is nem számít , színezés teljesen mindegy melyik évjáratúé. első+hátsólámpát, bal hátsó komplett lábtartót, tükröket, indexeket, esetleg műszerfalat is, ( telefon: nulla-hat-harminc- 69-nyolc-33-nulla-9 )
ok, frankzoli76@freemail.hu dobj egy telefonszámot köszönöm
Sziasztok láttatok már ilyet zsír új 500km ment brembo tárcsa eredeti uj brembo betétekkel rendeltetésszerű használat. A hátsó tárcsa is brembo és a betét is az tökéletes de az első tele van ezekkel a sérülésekkel. Foggalmam sincs mi lehet garanciába kicserélik igaz?
5e ft
szia mi az ára
2005-ös cbr 600f4i-hez keresek fekete fejidomot. Thx
Bocs az offért nekem van.
szia hátsó kereked van ?
Telefonszámot tudsz küldeni
Üdv!
Keresek Keihin 38mm karburátort!
Eladó egy JT G&B520X1R (arany/fekete) 102 szemes nyitott lánc (patent és nittelőszemmel!), ára 13 000 Ft.
Eladó DID vezérműlánc Yamaha XT500 (79-86), XS650 (75-83), SR500 (79-99). Ára 7000e Ft.
Sziasztok. Még mindig keresek gpz900r motorhoz leömlő csöveket alsó összekötő vel. Ugyan itt vannak idomok és egyéb pár alkatrész hozzá eladó.
Üdv
Brembo 07KA28SA első fékbetétek eladók (teljesen új!).
22 ezer Ft (együtt)!