Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok suzuki Sv650S keresek fej és oldal idomot.
Sziasztok
Suzuki Sv650S-hez 2005 keresek fej és oldal idomot! Köszönöm a segítséget
Kawasaki GPX750 szelepdekni valakinek elfekvőben nagyon pici pénzért nem cserélne velem? Nekem csak a szobában a hengersor+hengerfejre kellene dísznek! Esetleg még 8 himba, gyertyapipa... ha műhely söprés van valahol... Előre is köszönöm!
konzol+ hátsó doboz eladó! 50 ezer Ft
Honda ST 1100 Pan European-hoz keresem az alábbi alkatrészeket:
XJR 1200 első sárvédőt keresek, lehetőleg jó állapotút, színe mindegy, de fekete előnyben.. :]
Sziasztok. Eladtam 600-as Honda Hornetem, maradt egy bontatlan teleszkóp szimeringpár, akinek kell írjon itt, vagy ide: bcee@gmail.hu
Sziasztok! RG-125 Gamma karburátorhoz keresek tűszelepet,tűszelep fészket. Van valakinek ötlete hol lehet beszerezni? 86-os évjáratú és sehol nem találtam hozzá,még az ebayen sem.
JBS telókkal van esetleg valakinek tapasztalata? Érdemes foglalkozni vele, vagy gyanúsan olcsó?

https://i.ebayimg.com/images/g...
Hello érdeklődni szeretnék hogy valaki tud e segíteni van egy Honda CBR 900 rr sc28 som, amire érdekelne egy karburátor szívócsonk gumikat hol lehet beszerezni, vagy van e valakinek bontott.
Elöre is köszönöm Kero
van hengerfejem hozzá
Üdv!
Suzuki Dr125 se 1996-os évjáratú motoromhoz keresek komplett hengerfejet.
Ha valaki tudna segíteni kérem jelezze.Előre is köszönöm!
Sziasztok!
Mivel típust váltottam az elmúlt évben, így maradt néhány alaktrészem aminek esetleg jobban örülne valaki mint sem nálam a legyenek. Mint a hírdetésemben is írtam, van sok minden a géphez, így ha tudok segítek az alaktrész keresőknek!
https://www.kepesmotor.hu/bont...
üdv:Balázs
Sziasztok!

Keresek a képen látható nyomógombot vagy hasonlót.
Sziasztok. Suzuki Gsx 750 inazumához keresnék 1 db hátsó teleszkopot. . Köszönöm a segítséget
06303572549
Üdv z1000 láncvédő érdekelne,tel számot tudsz adni?
hali lehet későn írok,de érdekelne a tanksapka meg az olajszűrő.
Hali légysz ird meg mid van mennyit kérsz értük esetleg tel.sz megadnád.
VTR1000F Firestrom (1997-2006) szivótorokgumi klt. eladó...
Eladó tükörpár, 2990 Ft/pár
Eladó Esjot láncvédök: Yamaha R1 (1998-2001), Kawasaki Z1000 (2003-2004), 1990 Ft/db.