Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Suzuki GSX 750F-hez keresek a fotón látható DNA sport légszűrő gyári szűkítőt, vagy érdeklődőn annak méretei iránt.
Hello
Tud valaki eladó 2001 r6-hoz müszerfalat?
Ha van valakinek akkor irjon.Köszi
Köszönöm, rákeresek!
Köszönöm szépen! Megnézem!
Vagy ebay.........
Szia! Itt elég nagy a választék!
https://motomotors.eu/hu/
Sziasztok!

Tudtok ajánlani olyan webáruházat, ahol idom - csavarokat lehet vásárolni?

Előre is köszönöm a segítséget!
Eladó a képeken látható Suzuki Gsx 600/750 FDNA sport szűrő hibátlan állapotban..

A légszűrő házba, a gyári szűrő helyére szerelhető, semmilyen átalakítást nem igényel.
Ha elkoszolódott tisztító sprayvel befújást követően langyos vízzel ki kell mosni és hagyni, hogy magától megszáradjon. Forró levegővel, kompresszorral nem szabad szárítani.
Szárítás után légszűrő olaj sparyvel kívül belül be kell fújni és beszerelhető.

9.000,- Ft
Posta megoldható.
Sziasztok!
Motorhispania RYZ vagy Peugeot XPS-SM idomszettet keresek törés és repedés menteset.
Legfőképp 2 hátsó oldal idom + farok idom ami érdekel. De jó ajánlat esetén kompletten is érdekel.
Szia. Nekem teszi a dolgát (5hónapja) nincs vele komolyabb probléma. Mivel hosszú távon nem nagyon közlekedem, hogy töltsön az akkuba így én 2 hetente feltöltöm teljesen és biztos az indítás. (Nyári időben erre nincs szükség mert kevésbé kell nagy áram az indításhoz.) Én merem ajánlani. Autóban is szintén EXIDE-ot vettem 3 hónapja. (Szintén gond nélkül indít minden reggel. Pedig az autó is napi 10km-t megy és rövid távokon van használva.)
Remélem tudtam segíteni.
szia -van még nx 250 alkatrészed esetleg?Fontos lenne.!Köszi
Most néztem, metal-hydrid. De a lényegen nem változtat, ennek nincs memoria effektusa már. De ugyanaz a kategoria 2,2 v cellafesz, inkább elem mint akku.
Ha nem öninditós elmegy. De ez litium-ion az meg nem errevalo. Kisebb cellafesz, evégböl kisebb töltöfesz. Rövidzárási áram kicsi, csontra meriteni nem szabad, stb. A szünetmentes akku sima zselés akku, ami normál savas kategoria.
asszony robogójába lassan 10 éves lesz a szünetmentes akku, minden télen csontra le van offolva, és utána mindig észhez tér
ha mégsem ilyesmi cuc kerül bele
Motorhoz nem jó.
én ezt az akkut próbálom ki:
https://www.aliexpress.com/ite...
ha fasza lesz, veszek cellákat a következő motor akkumhoz
Jó választás az Exide, ami egyébként tudtommal a BMW gyári beszállítója. 3 éve szuperál minden gond nélkül egy ilyen aksi 650-es mociban.
Családban az autókban most már kizárólag ilyenek vannak, én csak azt tudom mondani megbízható hosszú életű aksik.
Varta max. 1év volt, Banner picivel több, hozzájuk képest a Yuasa 5x, 6x többet elment, viszont annak sajna az ára is elment, így keveredtem én is az Exidhoz, ami ár-érték arányban nálam eddig a legjobb.
Köszi mindegyikőtöknek! Akkor EXIDE lesz! A Yuasa 2x annyiba kerül, de szerintem sem 2x jobb ennél és nem is bírná 2x olyan hosszú ideig.
nem gáz ha egy olcsó pl 6 e ft-os akksi kibír 3 évet, de van hogy 1 is sok nekik. a banner már nem alsó kategória, de 2 év és vége. én a robeszbe bosch aksit vettem 1 éve már jó. 10 volt garanciával.
a bannaer és a varta okozott már csalódást, eddig egyedül a yuasa volt amivel nem volt tévesztés
meg a hokifos párezer forintosokkal mert az is azt tudja amit elvár az ember tőle
én nagyon yuasa párti vagyok, de biztos abból is belenyúlt már valaki...
Épp az elöbb irtam, itt is a példa a banner is lehet problémás.
A yuasa árában nemkevés hirnév és fejlesztés is benne van. Nem feltétle annyival jobb mint amennyivel többe kerül. Nekem többnyire banner és exide volt a motorjaimba, semmi rosszat nem tudok róla mondani. Tudok nem egy bannerröl ami elég hamar megadta magát, nekem azzal se volt gondom. Az exide ár-érték arányban jó vétel, ha jó a fesszabályzód és nem hagyod sose teljesen lemerülni 4-6 évre számolhatsz vele.
nekem a banner fexik meg állandóan. én próbálok felfelé keresgélni.
hát, nem is egy kategória a kettő... jó minőség az exide is, de sztem pl. a banner jobb ebben a kategóriában...