Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Benzin :D BENDIX
Benzin maga? Vagy a fogaskerék amit az önindító hajt?
Szia!
Ha érdekel tudok benne segíteni, emailon írj rám és ott a részleteket
patvaros87@gmail.com

Üdv
Sziasztok!Af1 125 Sintesihez keresek jó állapotú lánckerék gumihardit!
Ilyen vizes hengere van valakinek eladó? Sérült is érdekel. Fejjel együtt.
Üdv,
Tud valaki Minarelli am6-os blokkhoz önindítót?
S.O.S-ben szükség lenne rá.
Hello , Rotax 123-hoz kellene nekem Bendix fogaskerék !
Üdv.
e-mail . : attilyx3@gmail.com
Sziasztok! Keresek 125-höz Power rugót!
Sziasztok!
50-es sintesihez (dupla lámpás) Valaki ki tud segíteni szervizkönyvvel?
Letöltő link, átküldve vagy akármi.
Első sorban kapcsolási rajz, első villáról valami, illetve olajpumpa bekötése érdekelne.
Köszönöm!
Szia! Ha érdekel tudok mindenben segiteni, emailon elérsz ott a részleteket
patvaros87@gmail.com

Üdv
sziasztok Aprilia af1 125 sport pro 92 es évjárathoz vennék:feszültségszabályzót,ecu-t ,plexit előre ,powerszelepbowdent és fordulatszámmérő spirtált!
ilyet keresek kettot a bal oldalra mert elnyaltam es letortek.
Szia,

nekem van oda való műanyag és hátsó lámpa is egyben. Csak fel kell raknod. 3 ezer forint egyben.
Üdv!

Egy kis segítség kellene. Af1 futura hátsó lámpa problémám van. Hátra volt betéve az ülés mögé - ahol szokott lenni egy rács jellegű vmi - a lámpa az indexekkel együtt. alatta a rendszámvilágítós hátsólámpa. egy ledcsíkokból álló hátsó lámpa volt de felmondta a szolgálatot. szétzedtük, és több helyen el volt szakadva, ezért nem világított rendesen a hátsólámpa. Hogyan lehetne ezt megoldani? van olyan indexes lámpatest ami oda befér? vag vegyek ledcsítot és azzal oldjam meg? Vagy ha a gyári lámpát veszem meg, a hátsó indexek elelyezését hogyan lehet megoldani? Van esetleg valakinek hátsóindex párosa?

Előre is köszi a segítséget.
Spuri benzin adalékot ugye tolhatom bele a benzinbe? Nem fog besülni semmi?
Eladó LED-es indexek, hozzá való relével!
4db index - 6000 Ft
relé - 1500 Ft
sz.schliemann@indamail.hu
Üdv!
A henger milyen állapotban van mennyire van megkopva?
Helló!
Futurára van fesszabályzód, és milyen árban?
Akad de kurrens áru hamar elkel
Érdeklődöm, hogy akad-e eladó, még nem aktuális, de kelleni fog, a 28-as helyett.
Holnap hivj fel 3 után 30 512 9874 tudok segiteni a karbi probrémádon
Üdv sos be kellene nekem a rotax 123 blokk főtengely szimeringjeinek a méretinmind kettöé
Elöre is köszinaz infót
elfekvőben, valakinek 34-es kari futurára van?
Halló, nálam is minden eladó, egyben is, részenként is. Rengeteg minden van. 10+ műszerfal, 5+ hátsótengely, féktárcsák, 10 membrán, gyújtáskapcsolók, tanksapkák, 5+ hűtőrendszer, fékalkatrészek, bowdenek, lábtartók, rossz hengerek, poweralkatrészek, 5+ önindítók, lámpák stb stb stb. Kompletten több mint 300eFt értékben. Ha valakit érdekel eladó minden 80 eFt-ért, vagy részenként - 30-30-30eFt harmadolva a készletet. Nagyon sok minden van
Igazából nincs konkrét elképzelésem. mondjuk legyen 30ezer forint, vagy nemtom. Alkatrészenként nyilvánvalóan ennek sokszorosát éri, de nekem nincs már szükségem rájuk.