Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azt értem de nemiskell átalakitani semmitse simán belepasszol ?
lehet. csak kell rs lánckerék, kerék ugye...
hali af1 sport pro vázba 1 oldalu lengővilla helyett be lehetne építeni egy rs 125 kétoldalu lengővillát vagy sok macera?
a bowdennel volt gond.de ha tudok többet akkor irok
különbem beszéltem a szerelővel és ugyan ezt mondta hogy szerelési hiba.csak gratulálni tudok neki jó szerelő.most végül csak hengerfej tömitést kellett csak cserélni?szolj ha tudsz valamit.
Ha ilyen jelenségre, a power szelepnél keresi a hibát, talán nem jó szerelőhöz vitted.
Most irt h a bowden szivattam meg a szerelot!
Köszii
Tudom de az elektronika esetleg a powernel, a hengerfej elvileg jo de nem tudja még a hibát de érthetetlen ez a magas fordulatszám alapjáraton
majd holnap felhivom a szerelöt és megkérdem mitöl tud pörögni alapon annyit.
és most a hengerfej is beszart.a poverszelepen mi tud beszarni rajta. és még mi a gond?nem csak tömités kell csak és nem hengerfej?
De igen.Ezelőtt héten tőled vettem?!
Sajnos mé nincs kész, a power szelep vagy valami miatt mikor beindul a motor 7000en forog...
nem piros a motorod?
Az enyém?!
hali kész van már a mocid?
Függ a dajab mijenségtől és a jukméjettől. ennyire csak nem megy rosszul LY-J ... nem drága -2eFt kb
És egy ijen miJen árba van?!
Esztergályossal olyat csináltatsz amilyet csak szeretnél.Az enyém ilyen.
Tanácsot kérek! A farokidomot akarom le cserélni! Nekem nem teccik és valami sportosabb kellene. Az rs-é rámenne vajon?!
szerintetek lehet bukógombát tenni af1re?
Ha igen akkor mindegy hogy mijen vagy kifejezetten ehhez gyártottak..Sajnos nem találtam...
ezt nem tudom :S
az nagyobb mint a gyári 34. Dellorto egyáltalán?
Hát elvileg a karbi nagyobb mint a gyári.a lánckerék az is gyári
Nem kell nagyobb. Lehet. Mekkora van rajta? 16-36 a gyári
Köszi meglesem őket! És ebbe tudna valaki tanácsot adni?!
nekem 35ös karbi van rajta de mekkora amit rá tehetek hogy jobban menjen?!
Meg lehet kissebb fogas kereket elöre?!