Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Citromailra ment üzenet!
üdv,tudom meilyiket szemelted ki ,viszonylag olcsón van hozzá,főtengely,henger dúgoval!
postázom is!
Szia!
Én Májusban vettem egy futurát, de igazából tipus hibát nem véltem felfedezni. Esetleg az excenter házat nézd meg hogy okés-e. A kerekek egy nyomvonalban történő futása megfelelő. Szerintem megbízható egy jószág, olajat meg benzint kért eddig. De vettem rá egy új hátsó gumit, ill. egy lánc szettet. Jó motor.
Sziasztok!

Kiszemeltem egy 125 AF1-et. Tudnátok írni néhány sarkalatos pontot ami vizsgálható de ha azzal gubanc van akkor nem érdemes vele foglalkozni, illetve mit kell alaposan átnézni és hogy kell megvizsgálni. Sajnos motorhibás (gyűrűtörés, hajtókar csere). Motorilag nem tudom leellenőrizni. Viszont futómű, lánc, lengéscsillapítás stb azt lehet. Tudom ezek már min 23 évesek. Nem tudom alkatrészek mennyire vannak illetve mennyire drágán.
Remélem tudtok pár jó tanáccsal szolgálni. Előre is köszönöm.
rendben,nincs mit ha valami nem stimmel írj,vagy hívj nyugodtan!
megjöttek az alkatrészek köszönjük szépen
Aprilia af1 125 fékbetét eladó
Bontatlan, eredeti ára 2500ft volt.
ár: megegyezés szerint
Tolna megye
üdv,bontom és egybe is eladó!
főtengely,henger,gyújtás jó!
email:mocitomi@citromail.hu
tel:202891023
Eladó Rotax 123 alkatrészek és új LED-es index, relével!
A képeken szereplő alkatrészeken kívül is van ez-az.
Ha érdekel valami írj!
sz.schliemann@indamail.hu
szia az af1 125 hengerfej meg a viztér kell tudsz telefon számot adni? a többit telefonon megbeszéljük
köszi visszaszólok ,mert a kollégámnak kell de lehet hogy kell neki pár apróság is kiegyenlitő tartály indexek holnap megbeszélem vele és szólok
Nincs de lehet lesz
Sziasztok,

motorokból/versenyzésből maradt cuccok, kb összesen 250.000Ft értékben, most egyben 50-ért eladóak. (CSAK AF1)

Több részletben is vihetők, leltárat/listát nem fogok készíteni, személyes átvétel lehet csak! TÖBB DOLOG VAN, NINCS MIND FÉNYKÉPEZVE!

Tuti üzlet, nekem most sürgősen kell a hely sajnos másra.

Tuareg/RX cuccok is vannak 40.000Ft értékben, azok is járnak az AF1 pakkhoz.

Telefon adatlapon.
mondtam, hogy van af1hez való 3 ezerért. Kell?
Hali! Ez nem jo az af1 hez
aha
Szia a termosztrát mellé adsz gyári bukó gombát?!
szia van! 7 ezer a kettő!
posta van!
szia az af1-es hez van hegerfejed viztérrel együtt?
Adok ajándékba bukó gombát :) gyári kormányra.
szia,van ..:)
meg ha kell akkor más is.
A hengerfej az valami anyaggal volt kikenve, a tömittés helyett és friss volt. A gyujtás az nem is rá való mert negyede akkora a mérete ami most a mocin rajta van. A gyujtás azért ment el folyamat, mert a szerelő ugy csinálta meg a gyujtás kábelt h a kettő kábelt még ösze se kötötte csak ösze érintette és be tekerte szikszalaggal... M9es csavart kellett szereznem de Magyarországon nem kapható és a szerelő mikor ösze rakta a hengert akkor ugy meghuzta a csavart h megszakadt a menet ezért befolyt a viz a motorba.. Hüttő termosztát nincs a motoron..sorolnám de mindegy..
Sziasztok termosztát kellene nekem Af1 125 1989-hez.
van egy komplett gyújtásom!+cdi!
gyujtás 12.000.-
CDI:10.000.-
Email:mocitomi@citromail.hu
posta ok!