Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok,

ELADÓ EGYBEN a képen látható tartalom. Külön-külön nem adok semmit, üzletnek is szuper, de alkatrészforrásnak is (ennyiért)!

Lehet, sőt biztos kihagytam valamit/valamiket

- 8db komplett és 4db fél műszerfal
- kiegy tartályok, vízcsövek (sok)
- fék alkatrészek, első-hátsó
- zárszettek (gy.kapcs, tanksapik, ülészár)
- lámpák (első/hátsó több darab is)
- blokk műanyag oldalak
- műanyagfogaskerekek (rengeteg)
- fordszámkihajtások
- vízpumpák
- önindítók
- olajpumpák
- lábtartók (2db komplett szett) + váltórudazatok több
- membránok (4-5db)
- szívócsonkok (rengeteg)
- dudák
- indexrelék
- feszültség szabályzók
- első lánckerekek (több áttétel)
- km óra kihajtások (több darab is)
- víztérfedél
- kipuffrugók, bendixpajzsok
- EXTRA: APRILIA TUAREG, RX (lámpa, RX tank!, műszerfal)! ! !

A csomag ára: 30eFt (POSTÁVAL EGYÜTT)
.
Sziasztok,
van egy km csigám, nem tudom mihez jó, az biztos, hogy 125 Tuareg Windhez nem. Engem átvágtak vele, hátha valaki ráismer.
ha valakit érdekel: kortvelyimi@gmail.com
Nagyon szépen köszönöm a segítséget !
Ha leveszed az olajpumpa deklijét, bal oldalon elöl, 3 csavar fogja, egy fél tenyérnyi kb. Alap állapotban, ha nem húzol gázt, egy vonalban kell lenni a jeleknek, vagy kicsit az "olaj javára állítva".
Szia, igen lehet, az olaj pumpánál van lehetőség a beállításra.
Sziasztok vanbegy 125os af1-m azt szeretnem kerdezni hogy az olajmennyiseget amit magatol adagol azon lehet allatani mert fustol mint az allat volt h bekopte a gyertyat meghatsok oljat is eszik. Vagy esetleg kikotni hogy lehetne?
Elkelt a motor.
képet tudnál küldeni a plexiről árral együtt erre a mailre ? balazs.kaufmann@freemail.hu
Szia! Megvan de nem sérülés mentes.
plexi megvan még ?
Hali !
Egy 47,50es henger menthető még ha nagyobbra kell fúrni ?
Sziasztok!
A hűtővizet szeretném lecserélni a motorban, milyen hűtőfolyadék kell bele, illetve mekkora mennyiség?
Semmi baj, gondoltam van itt egy igazi szaki aki keni vágja.
Figyelem! Ritkaság eredeti SP bontás! SP125 11kw-os magyar papírral, 123 blokkos, még megvan minden. Érdeklődni H-P 9-17ig 30-435-1769
Nekem sajnos nincs több ötletem.
Nem egy kapkodós fórum.....
Sajnos elhappolta előttem valaki. Így marad a tovább vadászgatás.
Hello. Igen rendszámos a futura.
Ezt nehéz lenne letagadni hogy "ötvenes"
Eddig aki nem tudta mekkora, mind 600-nak hitték, egy 1300as busa sem sokkal nagyobb tőle.
A 36-os karbival ment azzal hoztam el, aztán azzal sem.
Köszi,ezen túl vagyok, úgy néz ki ,hogy ha szivatóval indítom akkor elindul, felpörög, majd ahogy engedem vissza a szívatót, leáll, vagy ha megyek vele egy fél utcányit, egyszerűen leáll.Ha gáz nélkül indítok akkor is benzines a gyertya.
Valószínűleg nem kap benzint. Szedd szét a karburátort, tekergesd ki a fúvókákat, MEGFELELŐ szélességű csavarhúzókkal, különben szét***od a fúvókát . Fújkáld ki sűrített levegővel a járatokat. Vizsgáld meg, hogy a benzin be tud jutni a karbiba(úszót le-fel mozgatod, közben belefújsz a benzin-bejövőbe), ugyan ezt ha felraktad az alját is.
Azt is nézd meg, a tankból jön-e a benzin, ha kinyitod a csapot.
Sziasztok, van egy AF 1 Sintesi 125ccm motorom, lábon hotam el vidékről, útközben kifogyott a benzin, majd csak gyertyacsere után indult be sok tologatásra, azóta van benne önindító, rátettem a 36-os karbi helyett egy 28-as dellortót, de így is csak néha felpörög, kb 1 percig megy majd leáll.Valaki esetleg tud segíteni mi lehet a gond, hol keressem?Köszönöm.
Amiről szó van motorról az egy Sport pro típus. Mennyiben más a Futurától?
Köszi. A tied rendszámos? Több mindent átnézek rajta, de az egy karos lengővillát nem ismerem.