Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Aprilia AF1 alkatrészek eladóak.Érdeklődni üzenetben vagy telefonon
06308740159
Sport pro idomgarnitura a képen látható állapotban eladó 20e ft.Érd:zolimotor@gmail.com
hello. Keresek af1 hez lendkereket. aki esetleg tud itt a telefonszámom.Budapesti vagyok. 06709071550
hali letudnátok irni a rotax123 as blokk főtengelycsapágy méreteit?
Sziasztok.
AF1 50 Europához valakinek van eladó központi teleszkópja?
Szia, Írtam email-t
Szia bocs hogy csak most reagálok,mennyit kérsz érte?
Ritka műanyagok eladók ! ! !

Sport Pro és Futura 125

Légbeömlő csövek és közdarab, hátsó lámpa takaró rács és a faridom két ki rácsa. 2 teljes szett van.
Ritka, keresett darabok!

15eFt / szett

Egyben a két szett 20ezer!
Hello David vagyok Hatvanból nekem van egy af1 125 blokk nélkül 06705671244
Eladó Aprilia af1 125 blokk nélkül! Egyben vagy bontva! 06705671244
Sziasztok!

Minarelli RV4 blokkhoz keresek alkatrészeket illetve 89-es aprilia rx 50 felélesztéséhez alkatrészeket. Akinek van a kincsesben bármi kérem jelezze!

Köszönöm!
Sziasztok!
Aprilia verseny váltókar eladó!
https://www.autoalkatresz.hu/m...
125-ös af1-et keresek hiányos üzemképtelen érdekel,futura sport pro,replica.zolimotor@gmail.com
Mértem ellenállást is. Az az általad küldött táblázat szerinti értékeket hozta. Szóval az rendben volt.
Ha a színeket összekötötted és nincs szikra, akkor hiba van. Ez a gyújtás nem 12V rendszerű hanem gyújtótekercses, ami minden energiát előállít a CDI-Trafó számára.
Sajnos nem tudom, milyen feszültségértékek közlekednek rajta.
Ellenállást mérj, a fekete és a piros között 1750 Ohm körül kell lennie, a zöld és fekete között 23. A képen látható műszer bal alsó 2000 és 200 állásában. Gondolom a tiéd is hasonló.
Sikerült szereznem egy multimétert.
Az alaplapból kijövő piros vezetéken 4.7 Voltot mértem indítás közben
A zöld vezetéken szintén.
A kérdés az h a trafónak elég-e ez a feszültség vagy többnek kellene h legyen.
A piroson kell kijönnie feszültségnek, de nem 12 volt. http://transmic.pagesperso-ora... itt van egy táblázat, a STATOR szó alatt egy multiméterrel ellenállást mérj. Leginkább a fekete és a piros között.
Sajnos úgy se jött szikra.
Kérdés melyik csatlakozáson kapja a +12voltot?
A narancs tiltja a gyújtást, ha lerakod testre. Ne köss rá semmit, próbáld meg úgy.
Üdv mindenkinek.
Esetleg valaki megtudja mondani,hogy hogyan kössem be a gyújtásomat,mert ahogy én próbáltam az nem volt sikeres mert nincs szikra.(ahogy próbáltam:színre színt azaz alaplapból kijövő vezetékeket a gyújtótrafóval összekötöttem és a trafóban lévő maradék narancssárgának adtam 12voltot.A blokkot összekötöttem az aksi negatívjával.
Az alaplap 2 kék vezetékét összekötöttem.
Ha valakinek van ötlete hogy miért nincs szikra,lègyszi írjon.
bontás.
Sziasztok, van egy aprilia af1 futura 50 ( 1991 ), milyen gyertyát érdemes használni hozzá?
Sziasztok! Aprilia af1 futura 50hez keresek első és hátsó gumit. (első 90/90-R16, hátsó 110/80-R17
valakinek van eladó boost csatornás rotax123 as blokkja? aprilia extrema-t szereték ilyennel ha jol tudom olyat keresnék !