Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rotax 123blokkos red rose bontott alkatreszei eladoak idomok nincsenek!erd 06203757104
Rotax 123-mas kuplung kiemelő kar eladó!
Az ár megegyezés alapján!
Adatlapomon van elérhetőség.
Sziasztok valaki tud nekem segíteni,125 classic gyújtási adataira lenne szükségem.
Sziasztok!

Olyan Rotax 123-as blokkot vagy blokkfelet keresek, aminek van valamilyen dokumentációja (olasz vagy magyar forgalmi, vagy valamilyen papír) amin fel van tüntetve, hogy mennyi kW-al lett bejegyezve az Apriliánál! (a 11kW alattiak érdekelnek) A segítségeteket előre is köszönöm.
Eladó Aprilia Pegaso-ból (Rotax 123) kivett feszültség szabályzó.
Tel : 30-403-65-51

Köszönöm szépen ,bár most nem a mociba ,hanem a motoros szánba kellene olajat cserélni !
10w40-t nyugatan beleteheted! én az összes 2t 125ccm motoromba az volt és lesz és tökéletes!
10w-40 Castrol 4t Help !
Szia ! Ha még aktuális a kérdésed , Classic 125cm3.-es papiron 9kw .b125.-tel vezethető ,9o-100.-t megy ,agilis jó kis gép ,ajánlom figyelmedbe.
udv 15w40 motorolaj jo bele!Nekem az osszes ketutemu valtoja ilyenel van feltoltve
Tisztelt Sport társak !
Segítségeteket kérem !
Szerelőm állítása szerint a Castrol 10w-40 4t.-s motorolajat ,nyugodtan beletehetem a 125.-ös classic váltójába,. Igaz-e ,illetve mennyi kell a fenti gépezetbe váltó olajból. Ti mit ajánlotok ?
aprilia red rose 125 bontott alkatreszei eladoak!
Üdv. Váz már nincs, a többi 35-ezer.
szia
enkem érdekelne az egész kaszni vázal együtt menyiért adod?
Sziasztok. APRILIA 125 CLASSIC bontott alkatrészeI eladók. Bp.xx.Ker. Tel. 0670 3315833
Sziasztok!

Aprilia Classic 50-hez keresek gázbovdent bontva. Meg még kellene Mitsuba önindítóhoz bendix. Ha valakinek lenne kérem írjon. Köszi mindenkinek előre is.
van irj emailt!berenyiadrienn89@freemail.hu
Kuplung kiemelő kart keresek Rotax 122-est. Akinek van írhatna e-mailt az adatlapomon kint van.
szia van elso sarvedom nem torott teljesen gyari csak a szine az mar nem szin :)06203757104 ezen elersz!
udv nekem van komplett kipufogo!De sajna a crom mar nem crom!
Sziasztok red rose 50es blokk bontodik es melle 1. 123-125 rotakx blokkos komplett red rose bontodik 160 as polini henger van rajta!egyben a motor 80e az rv4 blokk gyuru hianyos megvan mindene 40e erdeklodni csak telefonon¡! 0620 375 71 04
Udv 125red ros elado eleg regota al es vannak hianyosagai a vaznak!jobboldali gyujtas dekni hianyzik joboldali ules alatti burkolat hiany,elso foncsor hianyzik. hatso iranyjelzok hia.Erd telefonon!06 20 375 71 04
sziasztok! olyan kérdésem lenne hogy mi a külömbség az aprilia rx 125 és a pegaso 125 blokkja között? vettem egy pegasot rotax 123-as blokkal és mindenhol mást irnak a teljesitményére... van ahol 22Le irnak máshol 27 de láttam 34Le irnak... szeretném h teljesítménye annyi legyen mint az rx-é talán a karburátoron mulik v nemtom... valaki tippet? :)
szia!légyszi küldj képet ,rotex 123 hengerfejtömitésről!köszi
Sziasztok nekem rotax 123 hoz kellene 55mm-es dugattyú