Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!
Tuareg Wind hez kéne fesszabályzó,valamint jobb fékesnek a km óra meghajtója.Ha valaki tud segiteni,előre is köszönöm.
a motor tiszafüreden van elérhetőség 06302692998
Aprilia Red Rose 50 Classic váz a képen látható állapotban,egyben eladó,csak az van,ami a képen is látható,csere nem érdekel köszönöm,és csak egyben eladó.ár 22000ft
Aprilia Red Rose 125 tulajok! Tudnátok írni nekem pár adatot erről a típusról? Elsősorban a megbízhatóság, alkatrészellátás érdekel, mennyire kényelmes hosszú távon, hány sebességesek, utazósebesség, 100-nál kb milyen fordulatszámon jár a motor, és a fogyasztás.
Előre is köszi!
Sziasztok. A hűtő körül lévő műanyag burkolat felső részét keresem (ahol a hűtő folyadékot be lehet önteni). És a kipufogó könyök körül lévő műanyag burkolatot ("eke") formát. Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném.
Sziasztok!
A motorom miután megállok elereszt egy kis olajat. Van két cső a blokk alatt. Azt mondták, hogy ez normális, mert a porlasztó üríti magát. Ez elég problémás, mert mindenhol hagyok egy foltot. Kérlek Benneteket, hogy Nálatok is ez a helyzet!
Üdv.:
Kocsis Zsolt
Sziasztok! Eladó power tolattyú, rotax 122-123-hoz, üdv!
http://www.kepesmotor.hu/motor...
S.O.S.!
Lehet nem ide illik, de amint látom itt is vannak szakik. A helyzet az, hogy megint megszopatott az RX-em..Megyek vele, huzom neki mint a hülye és egyszer csak leáll.. tologatom nem indul. Utána vártam 10 percet tolom megint beindul. alapjárat minden van. utána alapjáratban leállt(kicsit kicsi lehet) és azóta nem indul.. úgy toltam haza
kiszedtem a gyertyát, nincs szikra. megnézem másikkal, azzal sincs... Leszedtem a pipát, és egyből a dróttal próbáltam.. azzal sincs. Ez volt tegnap. Előbb kimentem, hogy kezdek magammal valamit, mondom tuti valami érintkezés. Nem nyúltam hozzá, beletettem pipába egy gyertyát adott szikrát kb 10mp-ig utána hiábaforgattam a lendkereket semmi. Megmozgattam minden vezetéket, kicseréltem a trafó kábelét semmi. Utána megint vártam 10 percet, közbe mozgattam a kábeleket stb, beleteszem ugyan ugy a gyertyát megint 3-4mp ig van szikra(habár nem volt valami erős!).. Mi lehet a baja?!?! Tanácstalan vagyok teljesen! Tocka, Nemezis, Peti és a többiek segítsetek már légyszi... Trafó lehet? Rotax 122 Köszi előre is! :)
Sziasztok van egy red rose 125-öm az olajtartály le van szedve én keverem a benzint.Az lenne a kérdésem hogy milyen olajat használjak?És milyen arányba?
Üdv! Fejér Béla vagyok érdekelne az első teleszkóp ha még megvan írd meg hogy menyit kérsz érte.
halló urak keresek rotax 123 főtengelyt hajtókarral előre is köszönöm
nagyon szép gép! ez eddig a legszebb
Sajnos a mai napig sem találtam motorszámot.
Az olaszok állítólag azért nem ütnek rá számot,mert a nyilvántartás (európai) ebben a kategóriában ezt nem teszi kötelezővé.
Üdv...
Szia !
Csak egy olyan kérdésem volna hogy megtaláltad-e a motorszámot ?
Ugyanabban a cipőben járok most én is !
Köszönöm a válaszod !
Üdv: Lajos
Milyen típushoz pontosan?
Szia ...esetleg aprilia tankod nincs?
kösz. küldenél egy jelzést a mail címemre?
vvili@t-email.hu
Nincsennek már meg ezek a cuccok!De hétvégére valószinüleg érkezik egy gép bontásra aztán meglátjuk
Kellene:
első villa tetejére króm burkolat
légszűrő burkolat
első lábtartók
kormányvégek
50.-eshez vannak cuccaim.Mire lenne szükség?
üdv! van még valami az Aprilia Classic-ból? 50-es, vagy 125-ös?

üdv: Jani
*** KERESEK 123 Hengert, tökéletest ***
Üdvözlöm-
Nincs
Hello
érdeklődnék hogy aprillia 125 höz műszerfal van e és mennyibe kerül.
email:backuum@freemail.hu
Eladó Aprilia Rotax 123 termékek!

Most érkezett frissen Olaszországból 1db Aprilia AF1 Sintesi és 2db Tuareg Wind!
Szinte minden alkatrészeik megvannak!

=Postai utánvétellel, előre utalással is megoldható.
=Rendelésfelvételt követően 3 munkanapon belüli azonnali küldés.
=Rugalmas és korrekt árak!

-Rotax 123-as blokk
-Komplett gyújtás
-Gyári Kipufogó rendszerek, illetve Arrow rendszer Af1
-Komplett fékek, fék alkatrészek
-Gumiabroncsok(terep-utcai 17"), kerekek
-Elektromos power egységek elektronikával vagy nélküle
-Idomgarnitúrák (Tuareg gyári:zöld-fehér, sárga)
-Műszerfalak
-Első teleszkóp, hátsó rugóstagok
-Blokk alkatrészek (vízérfedél, stb.)
-Komplett hűtő rendszerek
-Váz és segédvázak
-Lábtartók

Email: olasz.alkatresz@freemail.hu