Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sok sikert!
Akkor inkáb elviszem a méh.-be többet kapok érte de kösz az ajánlatot
Sokallom,mivel króm az nincs rajta!Egy krómozás ekkora darabra kb 10ezerbe lenne.max 1000-et adok érte.Ha nem jó akkor tárgytalan.üdv Ottó
50.-eshez van gondolom láttad a képeket 3000ft kompletten az alu kapaszkodó
Szia!Engem az ülés mögött lévő aluminium konzol érdekelne!
Ár?üdv Ottó
Hali Sanyi 502!Köszönöm az eddigi fáradozásodat , a mai napon megoldódott a gumproblémám egy jó barát segítségével végre!Üdv....
Szia!Van belsőm!Csak azért kértem a méretet mert ha az általad kínált gumi erősített peremű akkor lehet hogy nem megy fel a felnimre!Ategnap hozzám került gumi ilyen volt, szűk volt a mérete.Előre is köszönöm a mérést!
Egy belsövel meg lehet oldani 1200ft egy belsö.De jol van megmérem
rendben,ma postázom
Hali!Csak azért kérdeztem mert tegnap volt nálam egy tömlő nélküli gumi aminek a belső mérete pont 1.5 cm-el volt kissebb mint ami felment volna a felnire !Ez biztos azért van mert a red rose felni ill. kerék alapvetően tömlősre készült és a masszívabbra gyártott tömlőnélküli abroncsok pereme a tömítés miatt szűkebbre készül!Inkább egyszer feleslegesen mérek mint potyára fizetem a postakötséget!Elnézést ha nyersen írok de volt már hasonló tapasztalatom, és ez egy méréssel elkerülhető.Köszí a választ!
Rendben akoor tudnád postázni utánvételivel ahogy multkor.
Bacsó Ádám
Bp.1173 Cséplő út 18
Persze red rose-n volt.Nem tudom miért van szükség méregetésre a képen fehéren feketén rajta a mérete.
Hali!Azt kérdezném hogy a képen lévő gumi fent folt a red-rose hátsó felnijén?Megmérnéd -e a gumi belső átmérőjét a falcnál, és a külső átmérőt?Köszi....
gázkar 4eft,bovden 2.3eft
Itt lesznek a képek a gumiról. kb 90 %.-os.6000ft.-ba oda tudom adni
Hali !Jó állapotú hátsó gumit keresek!Ára, mérete és az érdekelne hogy tömlős-e?Üdv....
Hali !Jó állapotú hátsó gumid van-e és mi az ára?Üdv.....
AM 3/5 ennyi, ezeken a blokkokon nincs motorszám.
Heló. Gázbowdened és gázkarod van?
Aprilia Red Rose 50.Nagyon szép külsövel hátul újszerü gumival új üléshuzattal motorhibával hiányosan egyben 99 e ft vagy alkatrészenként is eladó.Postai úton is.Debrecen.Tel:06 70 459-6036
Szerintem csak egy vinnyogó.Ha a sztender lent marad és sebességbe rakom akkor ez szól!De lehet hogy csak hangjelző az indexhez az meg kattogni szokott.Neked valami beállítási hibád lehet.Gyújtás a helyére van állítva?
szarvas(békésmegye)
06706447899
Ott volt az indexrelé mellett.
nem tudom mi lehet ez
hova volt feltéve a motorn?
Ha kiszedem a gyertyát letakarítom, kiszárítom gázláng felett, beindul, megy egy kicsit aztán leáll.
Gyertya ilyenkor mindig nedves (benzin), nem száraznak kellene lennie?