Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok
125ös Pegasom van egy éve kb eddig két trafót fogyasztott el.
Hívtam szakszervizt és mondták hogy nincs utángyártott trafó csak gyári ami brutális áron van.
Vettem anno bontottat és amint bejött a hideg párás idő egyből elkezdett pukkadozni a motor majd megállt és a szikra is megszűnt.
Szerintetek a hideg fűtetlen garázs miatt mehet meg a trafóm?(van benne valami ketyere ami nem bírja a hideget?)
Esetleg próbálkoztatok már rátennie másik gyújtást?
Babetta gyujtás nagyon rossz ötlet lenne?
Eladó komplet rotax 123 blokk
Van még dellorto 34 karbi is
Jolly moto végdob is
06307316232
Valakinek valami javaslat a power elvezetésére? Próbálgattam aksival és csak akkor akart működni ha egyenes volt a bowden, ha betettem a helyére vagy már kicsit meghajlott a bowden nem nagyon akart menni... valami ötlet?
Sziasztok!

Van egy eladó egy kuplung lamella szettem. Kpoó és acél tárcsákkal együtt és van hozzá való olajam is. Egy tuareg 125 ben volt ( rotax 123 ) és a próbaúton darabokra tört a dugó. Tehát nincs benne 20 km.

Ha érdekel hívj:

06308473559
Van valakinek eladó km/h spirál 125-ös pegasohoz? (95)
9Ah a gyári!
Sziasztok kérnék egy kis segitséget nemrég került hozzám egy Pegaso 125 polini hengerrel persze most tettem bele uj dugót 2 napja :) de az aksi nem tekeri be 9ah-s nem tudom milyen állapoban van kis aksit felteszek mellé kábellal segitségnek pöcre indul . Mekkora aksi kellene bele ? vennék csak nem tudom a ampert :)
hello valaki tud segíteni ? olyan problémám van hogy a első villába milyen teló olajat öntsek ....mert ami eddig volt benne fogalmam sincs milyen lehetett :) szerintem még a gyári volt benne :D előre is kösz a választ :)
Sziasztok
Bontott Pegassorol keresek olajtartályt és oldal idomot!
kovacslaci1987@citromil.hu
Szia!
Ha érdekel tudok hibátlan tesztelt bontottat.
érd.:
patvaros87@gmail.com

Üdv
Van 5e az öninditó 06307316232
sziasztok ha van valakinek rotax 123-hoz önindító motorja jó áron akkor szóljon légyszi.
Gyertya biztos el romlot cseréld ki.
Ja a cube verzió...
Szevasztok,aprilia pegaso 650_et hajt itt valaki?
Elmondhatnà róla a vèlemènyèt...hètvégèn megyek megnèzni egyet...meg sportdobokat tud rà valaki?
Köszönöm...
Köszönöm de nem nagyon tudok mozogni a géppel.
Se kocsi se futó De ha kiderül ,hogy mi a baja kereslek alkatrész ügyben
ha nincs ösze vissza vágdosva a kábel akkor hozd le van ithon ful gyujtásom bele próbálhatjuk gyujtás alkatrészek ára 15e
Szia Zsolti nincs szikrám semmi nulla
Valaki kellene aki legalább kitudná mérni hogy merre induljak tovább
én 65 km re vagyok mi a probléma ?
van ha kel még most minden 06307316232
Debrecenben tudna valaki ajánlani egy jó elektromost S.O.S
Köszi az oldalt de sajna elég messze van tőlem
A pówerem köszi rendben van azthiszem. Új gyujtás kell mert már töltésem se volt mielött megált valőszinü az lessz.
komplet poverem van ha érdkel
van 06307316232
biztositék csak a aksinál van nem feltétlen azért nem ad szikrát mert kilazult as gyertya nézd át a csatikat minden be legyen dugva rendesen