Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt hiszem én maradok a repsolnál. Az eddig használtak közül ezzel volt a legjobb a kuplung, meg a váltó is. a kuplung soha nem csúszott meg, a váltás pedig érezhetően könnyebb és csendesebb volt mint a többi olajjal. Egyéb tulajdonságait meg úgysem nagyon tudom összehasonlítani mert egy azon minősítésű olajok összetevőit meg adalékolását nem igen publikálják a gyártók.
Akarom mondani aprilia olaja,csak elírja a telló:)
Szia!
Enyémbe szinte új korától repsol 10w 40 volt, én most agipot próbáltam ki szintén ilyen viszkozitásúba,hát nem venni észre semmi különbséget! Annyi h az agip az április gyári olaja!
Köszönöm az infót ! Közben én is találtam egy "manualt" 5w 40 előírással. Ugyanakkor több olajgyártó hivatalos lapján (pl Repsol) tipus alapján történő keresésre a 10w 40 ajánlja. Azt hiszem én is ezt fogom választani.
Köszi még egyszer !
Jó bele 10w 40is...gyárilag 5w 40est írnak! 2,3liter kell bele szűrő cserével!
Sziasztok !
Pár hete vagyok Aprilia Pegaso 650 ie tulajdonos. Motor olajat cserélnék, de sem a mennyiséget sem az előírt viszkozitási értéket nem találom. Kérem aki tudja a gyári értékeket segítsen. Előre is köszönöm !
Sziasztok van egy Pegasó 650 esem gyári kipufogóval.Esetleg ha van valakinek ötlete hogyan lehetne átalakítani sportosabbá mélyebbé akkor írjatok légyszi.Email:csabakollar1@gmail.com
Esetleg ha valaki tud olcsón sportdobot rá az írjon lehetőleg képpel,de mindenképp meg akarom hagyni a kettőt.
helló mindenki 125 pegaso indul de pukkadozik mi lehet -lessz a gond?KÖSZI MINDENKI
sziasztok! most szeretnék venni egy aprilia pegaso 650 i.e. 2003 18K km-mel. mikre érdemes odafigyelni a vásárlásnál ennél a típusnál?
Sziasztok!Aprilia Pegaso 650ie be krresek szabadonfutót valki estleg tude ebben segíteni ill tudjae valaki hogy az injetorosba peremes kelle.köszönöm
Sziasztok en ma neztem egy 650-es pegazot. Beindult meg szepen is jarva motor de olxan mintha acszabadonfutojansk lenne hangja? Nem akarok hulyeseget mondani van benne eggyatalan?
Sziasztok!

Pegaso 650-hez szeretnék első gumit vásárolni. Mit javasoltok? Ár? Előre is köszönöm!
Túl olajos a keveréked?
sziasztok. Lenne egy kérdésem van egy Aprilia Pagaso 125 folyamatosan beköpi a gyertyát mi lehet a gond?
Szia

Nekem van, új is. Adatlapomon megtalálod az elérhetőségem
122-es rotax blokkhoz főtengelyt és hengert dugóstól vagy nélküle keresek.Valamint km órát konzolostól az jó az öregebb rx-ből is.
Eladó a képen látható 70ccm-es hengerszett Am3 Am4, Am5 és Am6 blokkos motorokhoz.
Henger átmérő 47mm
Szett tartalma:
-hengertest
-dugattyú
-gyűrűk
-csapszeg
-zeegerek
-tömítések

A szett ára Akciósan csupán: 11990ft
Aprilia Pegaso 650 (1993) Keresek GENERÁTORT!
Akinek van írjon emailt a következő címre: hutfleszk@citromail.hu
Sziasztok! Keresek 2006os évjáratú Aprilia Pegaso 650 Stradahoz első lámpát,fejidomot és komplett műszerfal egységet!
Sziasztok
Jó állapotú főtengelyt keresek rotax 123
Olajtartályról lenne kép? Pegaso 125 höz jó lehet-?
Aprilia af1 vegkiarusitás
Rotax 123!
Olajdekni 500
Membrán 1e
Viztérfedél termosszal 3e
Hengerfej 2e
Blokfelek párba 4e
Feszűltségszabàjzo 3e
Fordulatszám spirál 3e
Hatso labtarto konzolokkal parba 4e
Hatso fogaskerek õntvenyel,gumival 3e
Viszapillantok pàrba 4e
Lánc 1e
Kuplung bovden 2e
Elsõ labtarto parba konzollal 2e
Hátso lampa futura 2e
Sport pro elsõ làmpa 3e
Regi fajta af1 hatso lampa kocka 500
Olajtartaj 500
Elsõ fék nyereg csõ plusz munkshenger 2e
Tuareg hûtõ 1e
Af1 kerekek gumikkal vilaval 5e kompletten
Elsõ fekrendszer 4e
Van még sok minden

Tel 06307316232



Kuplungkar szivatos konzolal 2e
Õnindito 3e
Mûszerfal 3e
Eladók az alábbiak!
Heidenau M/C 68T 120/90-17 70%-os 3 ezer
Michelin Anakee 120/90-17 70%-os 4 ezer
Michelin Anakee 90/90-21 95%-os 4 ezer!
Az árak fixek! Postázni tudok!
van 5.000.-
szia nálam van 7800 as cdi!
irj emailt: mocitomi@citromail.hu