Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv.
Adott egy Pegaso 125.
Valakinek akadt már ilyen problémája, hogy minél jobban melegedik a motor annál nagyobb az alapjárat, tehát ilyen 80fok környékén már ilyen 5000es fordulaton van. Levegő csavarra, alapjárat állítóra se reagál.
Falsot szívhat ezek szerint?
helló nincs véletlenül valakinek Pegaso 125 cdi 7800 as?
hali,nekem van fékar teleszkop! meg sok egyé alkatrésze irj emailt :mocitomi@citromail.hu
Hello

igen megvan meg.
Hali
a gyujtàs elektronika cdi meg van mèg ?
Egyébként kellene nekem AF1-hez fékkar, kuplung bowden, hátsó kerék köpeny és új első teleszkóp szimering is.
Na jó, akkor most már meg fogom nézni.Biztos az a baj?Gyújtás van, megy a moci, csak nem tölt vissza.
tekercs probléma..
Szia!
Sajnos csak személyesen veszek át bármit.Lehet, hogy nem is a fesszabályzó a rossz. Bár jön áram a generátorból, több szabályzóval sem oldódott meg a probléma.Vajon mi lehet még a hiba oka?Feltöltött aksival minden van, index, lámpák, önindítás, duda, egyszóval minden, amíg le nem merül.
üdv,van fesszabályzó 5.000.- posta ok-
Rotax 123 alkatrészek nálam.
Email:mocitomi@citromail.hu
tel:202891023
HA esetleg a kollegának nem lenne, nálam van hibátlanul működő bontott szabályzóm
Amennyiben érdekel emailon keress meg:
patvaros87@gmail.com

Üdv
Szia!
Engem érdekelne eza a típusú fesszabályzó.Tudsz adni egy elérhetőséget?
Üdv
Van valami különbség a két kerek lámpás pegaso vagy az egy nagy lámpás pagaso között? Évjárat , karbi , felfüggesztés stb?
előre is köszönöm :)
http://www.jofogas.hu/budapest/Aprilia_Pegaso_125_Rendszamos_30485455.htm?ma=1
Helo! Eladó a Pegasom, rendszámos, jó állapotú, jó áron.
hát 4 és fél év alatt ha nem adtam volna el, akkor hitet is váltottam volna
Helló!
Engem a blokk érdekelne, amennyiben még meg van! Ugye ez 650-és Pegaso?
Szevasztok ha esetleg érdekelne valamékőtöket 17-es hátsó endúró és 21-es első krossz gumi jelezzetek!
Sziasztok! Aprilia pegaso-125 rotax 123-as blokkal szerelve. Egyik napról a másikra nem akarja a sebeséget venni olyan mintha nem emelne szét a kuplung. Hogy bírok állítani rajta?
sziasztok tudna valaki segiteni van egy Aprilia tuaregem és kipukant a tirisztorom szerintetek lehetne valamivel helyetesíteni köszi a valaszt!
Köszönöm megpróbálom
csöpögtess a bendixre olajat, rugó tolja vissza csak amin csúszik a kis tengelye szárazon elég nehezen megy, pár csepp olaj és tökéletes lesz.
Sziasztok.Van 1 125ös pegasóm rotax 123as .
Mostanában gyakran előfordul hogy inditáskor nem ugrik vissza a bendix a helyére, ilyenkor csak kattan de nem indít megszorúl.
Következő inditáskor pedig indit egyből.Levettema müanyag burkolatot, a bendix mozog kotyog valószinüleg ezért nem ugrik vissza a helyére mindig.Valaki megtudná esetleg mondani hogyan működik mi húzza vissza a helyére.Elég lehet egy másik bendix ,vagy más is el lehet kopva?
Vennék aprilia pegaso 125 első indexet (2darabot) Akinek van írjon (krausz.t@gmail.com)
Amal sem alaplapot vennék. Akinek van kérem írjon.
(krausz.t@gmail.com)