Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Egy kicsit bővebb infó a hengerről, pl Rotax 123 vagy 122? Illetve meg nézve a képeket fojtott változat ha minden igaz.
Üdv. Aprilia AF1 125, RS 125 hengerszett, henger fala nincs sérülve, felkenődött a dugó a henger falára, ezt fel kell pucoltatni (honolni) és használható, a képen látható állapotban eladó. Bp megtekinthető, ár:19999Ft tel:nulla6.húsz-578.77-hetvennyolc
Keresek Aprilia Rs 125 (2007évj) első fékmunkahenger! Akinek van kérem jelezze!
Rs 125 2001es miért nem indul gombnyomásra?
köszönöm
köszi!
160/60 120/70 17 felmenne ra ?
Sziasztok ! Mekkora maximalis gumimeret ami meg felmegy az rs -re ? Illetve erdemes gyarinal nagyobbat feltenni vagy az mar rontja a komforterzetet ?
Üdv!!
Érdekelne a komplett első teleszkóp (teleszkóp,teleszkóp befogó kiflik, csutkák elektromos kapcsolokal együtt.)
Kérlek küldj egy árat, hogy mennyit kérsz értük!
Email: rgrunwald@freemail.hu
Köszi!
https://goo.gl/maps/iS4svgx7mAS2 Kossuth Lajos út 112 be lehet menni az udvarára.
Udv lenne egy 2003 rsem.34es karbi 28as karburator legszurovel.ez problema??? +arrow rendszer es igy megy 140et. 17 40 attet.mi lehet a problema? Rossz karburator beallitas?
Polyàk Laci abonyban?
köszönöm! de ő sajnos nem ér rá jelenleg semmire :(
Major Gabi !! Major68 a nick neve! Nekem is o hangolta.
sziasztok! olyan valakit keresnék aki pályázik vagy motorokat állít be és be tudná állítani a motoromat!? kakucs vagy euroringen mindegy. előre is köszönöm!
Szia, köszi a segítséget! viszont kicsit tudnád pontosítani a helyszínt? :D mert így nincs előttem utca esetleg? :D
Köszi!
Szevasz Imi! Sajószentpéteren a patak parton 26-os út mellett van egy hidraulika-targonca szerviz. Itt szoktam O gyűrűket venni, eddig még mindig kaptam megfelelőt. Vinni kell a mintát, és az sem árt ha nálad van a bovden is.
Sziasztok,

valaki cserélt már rotax 123-ban kuplungbovdenen o gyűrűket? esetleg tudja a méretét? egyszerűen sehol nem találok olyan méretű o gyűrűt...
Rs 125 2005 hol talalok kuplung oldali tomitest ? Koszi elore!
En is igy gondoltam
Az korekt ha egyezkedsz... nem tudom ezek szemetszurtak... ha valakinek kell valami ugyis megkeres es megegyeztek.
Tobbi ar oke?
Nem tudom a mostani arakat.Rugalmas vagyok. Ha kell valakinek valami akkor megegyezunk :)
Komplett muszerfalat mar 11ert kapsz legszurohazat meg 3500ert. Fektarcsa szettet meg 25be. Node nem akarok beleugatni :-)