Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rajta ulve benezel a tank ala a henger bal oldalan a blokkon lesz vesve a szam... ha latszik az olajtol
Szia! 1995 volt a fordulópont, a "szívlámpáspktól" kezdve rotax 122-es a blokk.
Sziasztok!
Minden rs rotax blokkal van? Hogyan tudom kideríteni, hogy az enyémben milyen van? Most vettem és szeretném tudni, hogy ne rendeljek rossz alkatrést hozzá. Köszönöm ha tud segíteni valaki. :-)
Sziasztok! Keresek 2007 utáni tankborítást. mail-ben vagy privátban írjatok.
Köszi!
Szia! Ha érdekel tudok bontott jó állapotút. Emailon elérsz:patvaros87@gmail.com
Szívesen, ha elakadsz írj nyugodtan.
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
igen, az egy lecsatlakozás, a power elektronika arról "nézi" a fordulatszámot és annak függvényében vezérli az elektromágnest. Sok sikert :)
Akkor szerzek egy hozzá való trafót.Megnéztem a kapcsolási rajzot és köszönöm szépen! Kapcsolási rajz is azt mutatja hogy a két sárga az egy sárga fekete vezetékre megy amit én is mondtam,de az a fekete sárga vezeték a power elektronikáról jön...
.......akkor kezdjük elölről! :) Nem dugunk össze mindent ami összepasszol!!!! :) a blokkból feljövő két sárga a feszültségszabályzóhoz megy! A lefotózott elektronika a poweré, a trafó a 123-as blokkhoz nem jó, mert annak olyan a trafója, amiben benne van az elektronika: http://www.apriliaforum.com/fo...
Ez itt a kapcsolási rajz, ebben mindenre választ kapsz! Ha nem tudod értelmezni, akkor szólj és segítek.
http://i838.photobucket.com/al...

ez pedig az újabb modell, amihez a trafód jó lenne:
http://s838.photobucket.com/us...

jó keresgélést! :)
Egy kis doboz van a motoron szerintem a power szelep elektronikája 2 vezeték jön előre ami pont passzol a gyújtás alaplapról jövő 2 sárgával. Nincs rajta más elektronika (cdi) csak ezt a trafót adták hozzá más vezeték nincs is mindnek meg van a helye mert blokkról jön akkor ugye 5 vezeték abból 2 kilőve ami a powerre megy. marad három egy kék egy piros meg egy fekete.Blokkot úgy hoztam el hogy le volt ott szigetelő szalagozva a kék(ugyan olyan saruja van mint a két sárgának) gondolom az a kakukktojás ami kimarad azért volt leszigetelőzve a piros talán megy a trafón a felső sarura a fekete meg az alsóra gondolom az a test mert magának a trafónak a vázán van.
A kék a test! Ez legyen az első amit bekötsz mert akkor nem tudsz nagy galibát okozni :) A trafónak meg kell mérni a primer ellenállását, de ránézésre hozzá való. fotózd le az elektronikát is, mert lehet hogy ez csak a power szelep elektronikája, nem a gyújtásé.
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni hogy a gyújtásról jön 5 vezeték,2 sarus sárga gondolom a power szelep,mert annak a motoron megtaláltam a párját.De a piros,fekete és a kék kábelnek viszont nem tudom a párját.Sajnos úgy vettem a motort,hogy rossz és darabokban volt így nem tudom mi hogy volt,hogy működött.Kaptam hozzá egy gyújtótrafót ami a képen is látható és azt szeretném kérdezni hogy ez egyáltalán nem jó rá vagy ezt is be lehet kötni? Válaszokat előre is köszönöm! a motor: aprilia rs 125 extrema gs 1994 rotax 123
Üdv!
Keresek aprilia rs 125 akkumulátor tartó műanyagot!!
Üdv!
Keresek (aprilia rs 125) VHSB 34mm karburátort.
Ha valakinek van ne tartsa magába!
Önindítóm van kompletten
klassz41@gmail.com
Szia! Helyileg?
plusz: önindító, koszurúval együtt
Sziasztok!

az alábbi tételeket keresem, ajánlatot kérnék privátba:

Tank (vagy csak borítás)
28-as karbi
power ( szelep - ház - bowned- elektronika)
vagy pneumatikus
első fékkar
légszűrő - (sport vagy gyári)

köszi!
Elado . Alkatreszek
heló a blobk tulfojoján kifojik a benzin olaj keverék mi lehet a baj ?
Udv.34es karbi + arrow rendszer utan kell a brg 10 gyertyat csereljem?