Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Udv. Erdekelne jo allapotu rotax 122 hez henger, de elerhetoseget nem talaltam.
Sziasztok Tagok! 1996-98as évjáratú (szív lámpa, régi idomszett) RS50-emhez keresek első ülést, és plexit! Posta is ok! Ajánlatokat e-mail-ben kérném. (matyenka2@freemail.hu) Ha esetleg neked nincs, de ismerősödnek van, vagy tudod honnan szerezhetnék, esetleg vállalsz plexi gyártást stb. akkor is írj kérlek! Széles utat! :)
Ebben van valami. De szerintem csak a hirdetés miatt lépet fel a Sportmotorra és mivel elvittem többet nem nézte. Gondolom ez lehetett az ok. Telefonra nem tudok mint mondani. Rejtély.
Ha hirdetek valamit és pont eladtam és írnak még, vagy felhivnak, attól még válaszolok ,hogy sajnos már nem aktuális. Gondolom, ez alapvető dolog.
Gondolom azért , mert már mindent elvittem tőle.
Üdv!
Keresek Aprilia rs 125 (1999-2005) évj.-hoz ép állapotú akkumulátor tartó műanyagot!!
Üdv!
Keresek Aprilia rs 125 (1999-2005) évj.-hoz nem fojtott motorról való CDI-t és RAVE egységet! (Csak hibátlan állapotú érdekel ne legyen felvágva a CDI !!)
Valamint hibátlan pillért (az a idom ami a két oldalidomot alul közbefogja a kipufogó előtt)!!!
Köszönöm!
Sziasztok! Serulesmentes gumis gyari valtokar van esetleg valakinek?
Én egyszer rendeltem tőle de többet nem is fogok, rendeltem tőle egy komplett aprilia első teleszkópot befogó kiflikkel együtt+csavarokkal, és erre ő elküldte nekem a két teleszkópot (ami elég szar állapotba volt) az alsó befogó kiflit, a csavarjait és a felső befogót kihagyta
Nektek sem válaszolt, és nem hívott?
Lenne egy kérdésem:
Az RS GPR fékmunkahengere, ami radiális nyereghez való, más mennyiségű olajat tol, mint a régi normál nyereghez való RS 125 munkahengerek?
csöreny rám kérlek 06 30 279 48 96 kösz
Sziasztok!

Van egy eladó magyar papíros RS 125 vázam. (2007-es)

40eFt az ára.

Hívj fel, ha érdekel: 20/482-2625
Sziasztok!

Volna egy olyan kérdésem, hogy 6000-es fordulaton 6. sebességben eltűnik belőle az erő. Gáz húzására nem történik semmi. Visszaváltásnál persze a fordulat megemelkedik és minden rendben. Eddig fojtott RS-em volt és annak volt minden fordulaton sebességben erő. Ennek 5-6000 fordulatban 5-6-ban semmi. Sőt kis szél és már lassul is. Olyan érzésem tapasztalatom van mint régebben az 50-es fojtatlan Sendán. 6000-es fordulaton elfogy az erő és nem megy nagyobb fordulatra mikor húzom a gázt. Viszont lehet hiba is lehet. Nem tudom a dugó kopott csere érett mik a tünetek. Lehet ez a gyengülés? Sajnos perselyes motor és hát nem a legszebb persely amit láttam. Vagy a préstávolság túl nagy (1,9)?
Hívj fel kérlek!
20 hetvenhét 8585 egy a számom.
Sziasztok! Ha valakinek BOWDEN problémája lenne ajánlom őket! Nálam szarból várat csináltak bagóért semmi idő alatt!!!!

http://www.bowdentechnika.hu/
Szia. Küldtem egy privát üzenetet. Üdv Zsolt.
Egybe elado 2001 -es Rs alkatreszek ,koltozes miatt , ha nem megy el ennyiert akkor konterbe kidobom.
Isaszegen talhato.
Ar:15.000Ft .
Picit rosszul fogalmaztam , urak 34-es karbit vennek 2007-es rsm-re ! Surgosen koszonom
Szia nincs esetleg elado 34-es karbid rs-re ?!
Sziasztok! Ha valaki gondolkodik nagyobb hűtő felrakásában, nekem vam egy yamaha r6-os hűtőm, 2.5 decivel több víz megy bele mint a gyáriba kb -10 fokot jelent, csatlakozók, kimenetek minden stimmel, én is apriliára vettem, de végül nem került felrakásra. Irányár 25ezer ft.
Eladó Pirelli Diablo Supercorsa SC1 120/70R17 (2,1-3,0-2,1) DOT2612 (7000HUF)
150/60R17 (4,3-4,2-4,2) DOT0513 (10000HUF)
Érdeklődni: Hegedűs András
06-30-525-6610
ahegedus01@gmail.com
Sziasztok. Az lenne a problémám, hogy 6. fokozatban 7 ezernél többet nem forog a motor, elkezd ledadogni. Mi lehet a probléma?
Válaszokat előre is köszi.
Valaki hétévégn kakucs vagy euroring?