Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elado jolly moto SP
frissen homokfuvozva
vegdob és cso is jar hozza csak lemaradt s képről
nyugi, ez nem az enyém :D habár akár azt is eladhatnám, amennyi időm van motorozni :( de nagyon hiányozna a ricinus illata :D
Üdv valakinek eladó rotax 123 blokkhoz való 60.00 mm dugattyu esetleg. Polino 160 hengerhez kellene. Kösz
Küldtem Üzenetet!
na hogy-hogy eladó sorba ?
Sziasztok!
Eladóvá vált egy szebb napokat is látott RS. A váznak és a blokknak érvényes papírjai vannak. Vadi új koyo csapágyak vannak benne és mindenhol új szimering és tömítés. A főtengelyt Szikszai bá tette rendbe. A henger perselyes és egy vertex 2 gyűrűs dugó van benne. Fék, lánc, lánckerék, gumik kuka. Gumit tudok hozzá adni ajándékba ha van rá igény. Az eladás oka: foglalja a helyet. Az irányára 135.000ft. Pesten megtekinthető. +36306700987
eladó hibátlan póver szett!!
ára 20 000ft csak egyben! 06 30 279 48 96
Italkit140ccm vagy polini 154ccm hengerszettet keresek rotax122-re. Árajánlatot képpel : petrovics.f@freemail.hu. Köszi hogy elolvastad.
Sziasztok!

Pneumatikus power szelepet keresek vagy elektromoshoz bowdent, nyelvet és házat. Ha akad valakinél ne tartsa magába. Hálásan köszönöm.
Helo mindenki! Érdeklődnék hogy merre jár a régi motorom???!!! Rendszáma UYA-214 4 éve nincs a tulajdonomban. 2004 es manuel poggiali replika
Eladva.....
Sziasztok! Használt Sava/ Mitas MC50 racing supersoft első és racing soft hátsó párban eladó 8000ft 100/80 R17, és 130/70 R17
egy Őrkényi és egy Kakucsi futam van benne.
https://www.kepesmotor.hu/apri...
Pesttől nincs messze, és 5*!
Szerintem gyújtás probléma lesz. Benzint kap szikra van. Egyszer mintha be is pöffent volna. Tudtok esetleg szerelőt vagy szervizt mondani ahol helyre hozzák? Budapest vagy Szigetszentmiklós távlatából?
Próbáltam 10 essel de hidegen meg se noccant.
Ajánlom jobb oldalt kereső!

https://www.sportmotor.hu/foru...
BR10EG BR9EG , ES A gyári értékek ezekkel próbáltad mar?
Sziasztok. Megint kérdéssel fordulnék hozzátok. Adott egy 2005ös 125 rs.
KB két hete raktam bele egy NGK 8 as iridium gyertyát. Eddig imádta bár autópályán egy hevesebb gázadaskor volt hogy meg torpant de utána nem volt vele baj. Most állt két napot hétvégén mert esett az eső. Tegnap reggel indítom pöcc röff el is indultam vele. Majd egy két km után egyszer csak meg állt. Jelen állapotában semmi mást nem csinál csak durrog és a kipufogó még lángot is vet ami kurva jól néz ki de nem egy tuning rendezvényen vagyok és ez az én vasam így biztos valami nem oké. Inkább nagyon nem. Már a karbit is vissza hangoltam alap értékre (teljesen be csavar majd másfelet ki). De ugyanaz csak kevesebb durrogással az eredmény. Mi legyen a következő lépés? Rakjam bele vissza a régi 6 os hőèrtèkű gyertyát ami eddig benne volt? Vagy szimplán csak akasszam fel magamat a ház előtti oszlopra mert már lassan ott tartok XD
Köszi a segítséget.
Laci
Az nagyon kevés. 9-10 körül kellene lennie.
Sziasztok. Rs 125 2004 valaki tudja esetleg, hogy milyen kompressziónak kell lennie a hengerben? 4 bar lett mérve hidegen melegen. Ehez a részéhez nem igazán értek de szerintem azért 10 bar körüli érték kellene. Nem? Válaszokat előre is köszi
jolly még megvan?
Szia!
Engem érdekelne a RAVE egység külön,ha működő képes.
Milyen évjárat?
Sziasztok!

6000 huf cakk pakk!
Nomeg ne 200 pályanap legyen benne... nem mindegy a hővezetés miatt... meg a leülepedett gané se használ a témának... de igazából ha azt vesszük h 6 deci kell bele még ha pár pályanaponként is cseréli az ember akkor sem ez a költséges oldala a témának.
Melyik blokkal van szerelve? 123 v 122?