Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Rotax 122 nicasil-os hengert keresek, jó állapotban!
Szia!
Csak dugattyut kellett vennem. Az internetrol konnyen megoldhato.
Üdv! 1994-es rs 125-ösöm van azzal a problémával, hogy 7500-8000 -es fordulatnal nem pörög jobban, se üresen se terhelés alatt találkozott valaki hasonló problémával?
Szia!
Érdeklődhetnék, hogy hol vettél hengert az rs125-re?
Sziasztok!

Kapott az RS 125-ösöm kapott egy komplett motorfelújítást. Polini hengeres, dugattyú cserélve lett, csapágyakkal, tömítésekkel, szimeringekkel, mindennel. Következő héten alapjáraton pöfögés közben lefulladt, és nem is indult el újra. Akkor kapott gyújtás cserét, állórész, és lendkerék cserét, amivel már elindult. Azóta viszont nem forog ki rendesen. Semelyik fokozatban.
Hol keressem a hibát?

Előre is köszi!
2000-s évjáratú német papiros 11kw-s főváz eladó! Forgalmiba csak vázszám van. 30000FT. Ha érdekel hivj tel:06309089625
Sziasztok.
Nincs véletlen valakinek 150/60r17 gumija eladó?Pályára kellene.Elsősorban Pirelli diablo rosso vagy supercorsa érdekel.
Sziasztok! Keresek Rotax 122-s blokk váltóhoz mindhárom léptetővillát. Köszi!
Valakit esetleg érdekel e carbon idomszett ?
klassz41@gmail.com
Üdvözletem ! Van egy aprilia rs 125ös motorom. Olyan problémám van vele hogy az istenért nem tudom be állítani az alapjáratot. Megy a motor nincs vele semmi baj, de ha el indítom vagy megállok vele fel pörög 4-5ezerig és gondol egyet akkor meg le áll. A karburátort már 3szor kipucoltam, falsot nem szív sehol. Esetleg valaki tapasztalt már hasonlót ?
Üdvözletem ! Kis segítséget szeretnék kérni. Van egy aprilia rs 125ös motorom es egyszerüen az istenért nem akar normálisan beállni az alapjárat. Menetközben semmi gond vele de ha elinditom vagy megállok neki áll fel pörögni 4-5ezres fordulatig majd gondol egyet és leáll. Karburátort 3szor darabokra szedtem és kipucoltam, falsot nem szív sehol. Valaki esetleg tapasztalt már hasonlót ?
Srácok! Nincsen valakinek Gianelli vagy Arrow rendszere jó áron?:)
Üdv mindenkinek !

Eladó mindkét Aprilia Rs 125-ös motorom.
Pályázásra teljesen felkészítve, rotax 122-es blokk, rotax gokart power szelep, gyorsgáz, did vékony race lánc+ első és hátsó többféle lánckerekek, s.t.b....
Motorok teljesen felújítva fötengely, hajtókar, dugattyú csapágyak, s.t.b.
A fekete teljesen gyári blokkos. A fehéren módosított hengerfej, Zeeltronic race gyújtás, s.t.b....
+ Igény esetén több garnitúra slick gumil, komplett szerelt kerekek mindkét motorhoz, motoremelők, karburátor alkarészek (fúvókák, s.tb.), tartalék fék kuplungkarok fékpedálok lábtartók, kör időmérők, s.t.b....
Egyszóval rengeteg tartalék alkatrésszel mindkét motorhoz...
A fekete 350.000 HUF, a fehér 450.000HUF.
Bízom benne hogy jó kezekbe kerülnek majd....
Bármilyen kérdés, infó tefonon: Hegedűs András 06-30-525-6610
6206 mindkét oldalon
hali letudnátok irni a rotax123 as blokk főtengelycsapágy méreteit?
Sziasztok!
Power nyelv töréses tapasztalatokra lennék kiváncsi, elvileg a rossz bowden feszesség okozza, de újra eltört a szár rövid használat után, pedig a behúzó motornál hamarabb felütközik minta nyelv a házban. Mi okozhatja ezt? Utángyárott power nyelv. AMikor megvettem a motort, alapból törött volt a nyelv. Vettem bele új nyelvet, nem sokkal később a bowden végéről szakadt le a szem. Ezután új bowden, most meg megint a nyelv tört... Kicsit költséges mulatság ez. Érzésre kézzel húzva nem szorul.
1992-es Aprilia RS 125 a képen látható alkatrészek. Két nagyon jó állapotú, feketére fújt oldalidomom, illetve segédvázam is van. A benzintankhoz nincs meg sajnos a kulcs. Ár egyben fix 5.000 Ft. Nem postázok, csak egyben Karcagon. Vigye valaki mert ha nem, megy a szemétbe, útban van.
Elérhetőség: kovacslaszlo0901@gmail.com
Sziasztok!
Van egy pár eladó alkatrészem egy Pegaso 125 bontásból, de RS 125-höz is jók lehetnek.
Gyújtótrafó 4.000 Ft
Önindító 12.000 Ft
DellOrto VHSB 34 20.000 Ft
Rotax 123 blokk henger és gyújtás nélkül egyben 30.000 Ft, de ha valakinek kell belőle valami, bontom is.
Érdeklődni E-Mailben a b.szentgyorgyi@gmail.com címen, vagy telefonon a +36203626317 számon.
Keresek rotax 123 blokkhoz 125 ős hengert,06202580748
Sziasztok! Olyan problémám van, hogy az rs-em első felnijét újra akarom fújatni (2007-es új idomos, kék felnis), viszont sehol nem talalok pontos színkódot.. valakinek esetleg ötlet? Előre is köszönöm!
Metzeler sportec m7 rr 150 60 17 és 110 70 17 98% állapotban eladó! 30 000ft csak telefonon! 06 30 279 48 96 köszönöm.
Metzeler sportec m7 rr 150 60 17 es 98% állapotban eladó! 20 000ft csak telefonon! 06 30 279 48 96 köszönöm.
Sziasztok! Miért van az, hogy karbi csere után (28 as után 34 est kapott), 2008 as rsem 1es 2 es ben 8-9 ezer körül dadog és nem bir fölé menni, 3 és azután tökéletesen pörög power fölé is, megy mint a disznó, viszont egy idő után lefullad a motor, utána alig akar beindulni. Valaki tudna segíteni légyszíves ?
szia!
küldenél több képet a motorról?
esetleg bontod e ?
klassz41@gmail.com
Aprilia rs eladó!
Blokk ki lett szedve váltó problémás, hibátlan főtengely, hibátlan nicasilos hengerszett.
Magyar okmányos rendszámos.
250 ezer ft ezen érdeklődj 06702056988 kunszentmiklóson található