Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Keresek v force membránt megvételre! Illetve bármilyen tuningot!
Üdv!
Keresek Aprilia RS125-höz (2004, Rotax 122) kipufogó rendszert, gyári helyett.
Arrow, Gianelli, Petku stb.
Szia nekem lenne 4000ftért tudom adni helyileg Székesfehérvár-Várpalota illetve póstázom előreutalás után.Ha èrdekel megadom a telefonszámom,illetve ha más valami érdekel azt is beszerezheted nálam.
Sziasztok! AF1 125-höz (Rotax 122-123) keresek a képen látható még használható, jó állapotú alkatrészt!
Szia! 2dbra lenne szükségem,ha van.
Sziasztok!
Eladó Aprilia RS 125 alkatrészek olcsón.
Jó gépek!
Sziasztok RS125 2008-as első féktárcsát vennék.
Sziasztok!
Aprilia Rs125-ről mi a véleményetek?
Bocsi, lábtartó kar, mert konzolom van.
Szia!
Vannak még alkatrészek?
Egy jobb első lábtartó érdekelne!
szia, nekem van állórész, 20/6206656 itt elérsz
Sziasztok!

Olajcsavar fixáló érdekel valakit? Konnyu de erős muanyag. Arany, ezust felulettel.
1300 postaval egyutt.
Érdekele a lenkerék meg a gyújtórész
Kérdezni szeretém, hogy van e aprilla tuareg rali 125ös höz lenkerék meg komplet állórész??önindítós motor. Köszönöm
Helló mindenkinek! Segítséget kérnék tőletek! Vásárlás előtt vagyok egy 2006 illetve 2008 as rs 125 moci között vacilalok. A kérdésem hogy mire figyeljek a motoroknál? Nyilván a szokásos dolgokon kívül, a típus gyengéi vagy ami ennél a típusnál gyakori hiba! És még egy kérdés! Mit jelent a műszer egységen a piros felkiáltójel ha világít?
Köszi a válaszokat előre is
Csak itt kérdezem...Fix 100 ezres csomag...nagyon útban van! Valakit érdekelne?

Az összes alkatrész amit lentebb hirdetek AF1/RS-hez (elkelt belőle: blokk, gyújtás, power, karbi. Minden más MEGVAN!!! Hengerszett is, ARROW kipurendszer is)
Plusz még rengeteg AF1 alkatrész. Idomszettek, hűtők, csövek, lábtartók, műszerek, 5 kerék, stbstb.

Önmagában ez már jóval többet ér 100 ezer forintnál.

Plusz vihetsz mellé egy működő tárcsafékes mattfekete ledféklámpás YAMAHA JOG 50es robogót!
Plusz még egy 42"-es Samsung plazma TV-t minden tartozékával.

Fix 100ezer.

06304230674
Üdv mindenkinek.
Rs 125 2009.08 Havi gépemre megvettem egy komplett Arrow Kipufogó rendszert. A kérdésem azlenne felétek (vagy akinek van ilyen rendszer rajta) mennyi mindent kell állítani a Carburátoron? Vagy Pesten foglalkozik vele valaki hogy ha rajta van hozzáhangolja ?
Én inkább valami "okosabb" futóművet építenék bele. Az Rs-nek elég puha a futóműve és nem lehet állítani sem.
hátsó rugóstag furattávolságát meg tudod mondani?
Sziasztok!

Versenymotorba szeretném beépíteni az RS futóművét, ehhez azonban pár adatra szükségem lenne:
- RS 125 első teleszkóp tömege és hossza, illetve rugóútja
- RS 50 és 125 gyári 17"-os felnik szélességei elöl-hátul - kitűzött cél 2.50"x17" elöl és 3.50"x17" hátul

Köszi a helpet!
Sziasztok!

110-es és 150-es pályagumit keresek, lehetőleg párban.

Köszi!
RS-be plug in play. Olcsón, egyben!

- 2,50 széles első kerék, 320as tárcsa, 90/70 17 Dunlop KR slick, szinte új profil, puha, 9 éves.
- Telók, 40mm-es krómszárral, új szimeringek, új olaj
- villabefogó
- Rs hátsó rugóstag

Minden a képen egyben: ! 25.000 !

06304230674
Plusz a kp teló teljesen hibátlan állapotban szintén villámáron 12.000 postával

06304230674
Eladó Rotax 123 hengerszett villámáron. Apróban drágábban adom, itt a fórumon ennyi. Nem teszem el senkinek, aki először küldi a címét annak postázom hétfőn.

- Hüvelyes, alapméret körüli, hibátlan állapot
- DEDE 2T hengerfej
- víztérfedél
- Vertex TM Racing 1 gyűrűs dugó

Így is összerakható, baromi erős volt, de használt állapot...

Ára: 25.000 postával együtt.