Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem az olaj jelző?
Helló.

Kb 3 napja kaptam egy csodaszép polinis rs-t (154) . Még csak ismerkedek a mocival és egy doogra nem jöttem rá... a műszerfalon van négy "ikon" az 1 nem tom mi.... 2 pilács 3 üres váltó 4 index. Na most mivel ez nekem állandóan sárgán világít aszittem a benzin teletettem de még mindig világít. amennyira indítgattam csak 1 percekre kb tehát 45-50 C°nem volt melegebb. Lehet hogy az jelezné az üzemi hőmérsékletet vagy mit akar jelenteni. lécci segítsetek.
Apriliások!!!!

Itt egy hasznos cikk:
www.125.vilaga.hu
Tudod mit hagytál ki öcsém???

Azt, hogy tisztelet a kivételnek!
Mert azok mindíg vannak!

Vannak makulátlan motorok, és vannak leküzdött állapotúak is. De a kettők között az ár is mérvadó. Egyébként van az a mondás, hogy MINDEN CIGÁNY A MAGA LOVÁT DÍCSÉRI. És ez így van mindennel! Most hiába mondod, hogy csúnya a csajom mert nekem Ő a legszebb, még ha csúnya is! (nincs is most csajom) Bárki aki megveszi a motort azért veszi mert tetszik neki, és örül hogy van motorja. Még ha nem is olyan patentt állapotban van. De az övé! Örülj neki, hogy a tiéd ilyen szép és jó! De evvel nem kell arcoskodni meg a másikat lehúzni. Az én véleményem szerint.
kero szereti ám a szart nagy ívekben kavarni....
Én nem szóltam le semmit,csak éppen meg akadt a szemem az rozsdin,de ennyi!

Legyen písz! Szívjunk el egy ganjat az kész :D
Legyen már písz emberek,szép a motorod tény és való,elhisszük,nyugtáztuk,te meg dadis ne kötekedjél állandóan.
Én rx-em is szép,még ha kero le is szólogatja,nem neki kell megvenni,engem nem érdekel.
Te is leugattad mitogeri rx-ét, hogy itt rozsda ott rozsda nemér annyit amennyit, csak kicsit gondolkodj mielött írsz, tudod, az övé rendszámos, ufo plast idomok, és ugyanilyen állapot...
Még annyi,hogy én az összes stílusu motort szeretem,mindegy csak két kereke legyen! Ugyan úgy értékelek külön külön egy , 125ös speedet,és egy 700as speedet! És nem vok szemellenzős fasz!

Az,hogy mi lenne a gyors nekem.....azt sztem nem te fogod eldönteni!
Te kis csíra,nézd meg a mocim és utána sztem te is istenitenéd ! Te faszkalapos!
Egyszinten vagy a többi retekkel itt a fórumon akik mindig csak ugatni tudnak...És eccer nem mondanák a más motorjára,hogy jó! Főleg ha az tényleg jó!
Amikor nem egy motorszerelő mondta a motoromra,hogy még egy ilyen nincsen!
Mert ti csak egyet tudtok,és az az,hogy az összes motort legyilkolni,és hazabaszni!
Azért írtam ezt neki már itt istenitette az rx-ét...
amugy jo kis gép az rx tesomnak is az van..
Most mit fikázod,paraszt vagy?
Elfogadnád? nem kell neked ilyen, túl gyors lenne:D Te használd csak a hiper szuper vadonatúj 94-es csoda rx-ed! :)
2006-os gépekre gondoltál ugye mert 2005-ösből van egy pár
Hát még én sem láttam sehol a 2005-ös gépeket, pedig nagyon kiváncsi vok h milyen is élőben. A képek alapján nekem is nagyon tetszik, de az igazat megvallva sztem az RSV idomok, formák nem illenek a kicsire.
Ti hogy álltok ezzel a szar idővel?? Én már nagyon motoroznék......
Én láttam....ilyet használunk ajtókitámasztónak,hogy ne csapódjon be

Amúgy nagyon szép,de bütykös gumival szebblenne
Elfogadnám!
Hát nemtudom, hogy ti hogyvagytok vele, de én még egy kereskedésben sem láttam, pedig már K6 van!
Hát hogy bizonyos rezgés szám felett nyilik ki,nem motor nyitja,meg nincs semmi elektroika=szal nem tud elbaszodni

Amugy egy kis csigaszerü vmi a kipuff felett,és ha leállitom a gépet ilyen csilingelö hangot ad:D
Szia vgvg!
Jó kis gép lehet!! Nekem még sima tuningmentes a 125-ösöm és így megy 165-öt, de a fogyasztása az tényleg csillagászati!
Msn-en: moorlaszlo@msn.com
Szervustz PAPA! Nekem meg pont fordítva volt a Sport Promon mert az meg a 34-es karbival evett sokkal kevesebbet mint a 28-assal. És polinis volt az enyém is meg volt rajta egy arrow rendszer is. MILYEN AZ A VÁKUMOS POVER SZELEP?
Igaz rs_125!!!!

Én fél éve vettem az enyém,egy 94-es extrema.nem volt vele sok bajom,160as henger volt rajt és 34es karbi,durván ment de nagyon sokat evett,elcseréltem egy 125ös hengerre(megjárta az alpok-adriát) meg egy 28as karbira,igy megy 170körül és elég durván huz(vákuumos power szelepes)
Én teljesen meg vagyok vele elégedve,nagyon jo kis gép,csajoknak is bejön,és méretre se kicsi(mint pl cbr125 v nsr125)

Szal sztem 125ösböl mindenképp megéri,igaz drága de azt csak 1szer kell megvenni..

rs_125 van msn cimed?
Bocsika!
De azért ez így legalább rendbe lenne szedve
ott van az aprilia rs fórum...nem 1szerűbb ott? 50esről is van ill volt ott szó,meg 80asról meg 25ösről is...
Sziasztok!
Azért nyitottam ezt a fórumot, hogy ti is elmondhassátok véleményeteket a gépeitekről!!