Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ami lemaradt, az hogy Suzuki RGV 250 első dob. Ja nem Aprilia de majdnem. :-)
Sziasztok! Van egy -sajnos- maradék gyári kipufogóm eladó, a hangtompító nincs meg. A dob az első hengerhez illik. 06-húsz-98hat-14kilencven5
Szia!
Dobtam valamit, ha kell küldök e-mail - ban. gal.bertold37@gmail.com
Ott leírom az állapotát is!
Üdv!
dobd fel ide fórumba a képet .
Köszi
Szia. Képet árral. freazer32@gmail.com
Köszi
Van egy 97-es rs 250 eladó.
06 204286569
Van egy 97-es rs 250 - em eladó.
Eladó 250 Rs engem is érdekelne!
Sziasztok!
Valakinek esetleg eladó motorja van e?
papírok nem számítanak nem utcára lenne.
Szia!
Azt szeretném kérdezni, hogy benzin tartályt megtudja-e hegeszteni? Mivel az is műanyag.
Elkérhetném az elérhetőaégét?
Illetve van egy másik égető problémám a power szelep vezérléssel! Megközelítőleg 8000-es fordulaton nyit, viszont amint eléri a teljesen nyitott állapotát, azonnal vissza is zár, majd újra nyit, zàr, nyit, zár, nyit, stb. Olyan mint egy hintaló!
Találkozott már valaki ilyen hibával?
én tudok egy srácot nagyon korrekt és szépen dolgozik nekem ő csinálta az idomokat és segitett felszerelni és hozott hozzá mindent korrek elfogadható áron
Sziasztok!

MK1-es Aprilia Rs250-re az MKII pályaidomait fel lehet rakni?

Köszönöm
Ott kell keresni ahol van. Pl itt.:http://www.ebay.de/sch/i.html?...
Üdv!
Teljesen véletlenül nincs még meg?? Mert engem érdekelne!!!
km csigát vennék SOS
Anno 2006 ban megkértem a sportmotor-t higy készitse el ezt a topikot. Azóta eltelt 9 év az rs-t eladtam és a 3. gsxremet nyúzom hálistennek balesetmentesen, illetve idén a gsxr mellett még jött egy 0 km es Bandit turázni.
Érdekes ezt leirni, de hiányzik! Hiányzik az rs 250! A sok közös élmény, a hangja az indítása, talán egy szóval a LELKE. Nem volt még egy ilyen motorom, mint ő... Szeretnék ujra visszatérni ahhoz az alapokoz, amelyet ő adott. 15-18 éves koromig 32 ezer csodás km rel ajándékozott meg, ezt folytatni fogom. Come back Rs 250 ;)
Gondolom mennyit tudhatsz a gép királyságáról

Ha nem lennél ilyen telhetetlen valaki örülne egy ilyennek normális áron.
Szia!

Használom,egy keveset megyek vele.Nem minden áron adom el csak ha megfizetik.Nagy király gép az tuti.Azért féltem is az mert nem sok ilyen jön szembe velem az utcán.
Ezért gyorsan piacra is dobtad, hogy kaszájjá rajta mint állat.

http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rs_250-9011232

Mé nem használod inkább?
Szia!Magyarországon nem fogsz találni szerintem ilyet.Ez olyan mint egy szalon motor.2003 as 9600km van benne.Magyar forgalmis 1 tulajos 2 kulcsos.Ilyet külföldön találtam csak 4500-5500 euroig.
Szia!

Én is hasonló rs-t szeretnék venni. Megmondanád hogy mennyiért sikerült hozzá jutnod?

Üdv:
T
Nagyon köszönöm a segítséged,egy Úriember vagy!
+36 20 374 6569
Van esetleg elérhetőséged?tel. Szám?