Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyértelmű, hogy sok, szerintem a 110 fúvóka is óriási, a karbi meg kicsi
Ja és ha a szivatót ráhúzom még rosszabb lesz,
Nem tudjátok mitöl lehet az hogy egy bizonyos fordulaton csak "darál" a gép (4000) és teli gázon is,ha húzgálom akkor egyszer csak továbbmegy na onnantól 13000 ig meg sem áll,hidegen és melegen is ezt csinálja,80 as henger 17,5 karbi 110 es főfúvóka,sok anyagot kaphat? Sport kipuff és légszűrő is. Sok anyagra gondolok kis fordulatnál,próbáljak játszani a tűvel? Volt már valakinek hasonló? Köszönöm
Szia engem érdekel a szett!
Gilera rx 125 blokk jobb lenne annak ott a lánc is
Másik felén van a lánc de biztos megoldhstó valahogy
Értem, kösz a választ.
Elég merész ötlet, de szerintetek egy RS50-be bele lehet rakni egy Rotax 122 blokkot? :D
Fals levegő, eldugult karbi
6-7-től 34-ig. Setup függő. Ezzel arányos az élettartam
Rendben,köszönöm!
Üdv! Igazából két kérdésem lenne: egy jobb fajta RS50 hány lovas kb? A másik: milyen gyakran szorul szervízre? :D
Főtengely szimering,fals levegő
Sziasztok! Olyan problémám lenne,hogy '98-as Rs50-ről lenne szó,a gyári 14-es karbi van rajta,az alapjárati csavar teljesen becsavarva és nincs alapjárat.Alapjáratnál magasabb fordulaton hibátlanul dolgozik. Esetleg valaki tud a hibára megoldást? :)
Eladó a képen látható 70ccm-es hengerszett Am3 Am4, Am5 és Am6 blokkos motorokhoz.
Henger átmérő 47mm
Szett tartalma:
-hengertest
-dugattyú
-gyűrűk
-csapszeg
-zeegerek
-tömítések

A szett ára Akciósan csupán: 11990ft
SZIASZTOK. A szívlámpás rs 50-es 1999-2005 első lámpája megeggyezik a 125-ös első lámpájával?
Köszi:
Csaba
kersek km óra meghajtót! a kéréknél ami van
1998 as géphez
Megmaradt rs50 alkatrészeim eladóak!
A km spirál új , a km óra alatti csiga hibátlan , az inexek közül az egyik búra egy picit megrepedt ezért ragasztva lett( a képeken is látszik) de ezen kívűl hibátlanok , Ha valakit érdekli valamelyik alkatrész is akkor érdeklődjön a : vikktorr@citromail.hu e-mail címen , vagy a 06202236849-es telefonszámon.
Eladó LED-es indexek + hozzá való relé.
Érd.: szabogabor900927@gmail.com
Sziasztok Segítséget szeretnék kérni. van egy 99 es rs 50 esem olyan problémám lenne vele hogy melegen nem indul illetve havonta gyertyát kell cserélni mert meghal ...... eleinte nagyon szépen indult hidegen melegen de egy hét után melegen ritkábban indul 3 hét után nem indul hidegen általában indul mi lehet a probléma ? Próbáltam már vagy 4 fajta gyertyával .......
Üdv! egy kis segítség kellene... Am3 blokkhoz jó az am6 kuplungszett? Miben más a 2 blokk?
Szia jofogason ird be h barikit es kifogja dobni ott van kep is
Hello barikit alu henger? Tudnál dobni 1 kèpet?
Am6 ra pár alkatrészem eladó!
Balos felülvezetett leovince rezonátor 18 ezer
Jobbos alul vezetett technigas rendszer 28 ezer
75 ös hebo hengerszett 30 ezer
85 ös barikit hengerszett 35 ezer
Sziasztok.Valakinek esetleg alap 50 re hengerfeje van ?:)