Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali!aprilia rs 50 2004-es fejidom-plexi eladó,mindkettő hibátlan,fejidom 8000ft,plexi 12000ft 06304906559
Sziasztok RS 50 vásárlásán töröm a fejem, nem sok a tapasztalat csak robogóvolt eddig... de szeretnék menni vele egy Balaton kőrt :)
Mire kell figyelni vásárlásnál, mik a tapasztalataitok ?

Köszönöm :)
Elvileg paszta nélkül is tömítene a két felület, a megmunkálás minősége miatt. Repedve reméljük nincs. Máshol keresném a hibát, majd, ha minden ki lett zárva, akkor gondolnék repedésre. Tényleg, szimering cserekor visszatetted a főtengelyre az o gyűrűt?
Én is így tudtam, mivel az enyém még nem volt széthúzva és nem láttam papírt közte. De annyira szétmehet a gyári paszta, hogy így beledolgozik? Ilyet nem hallottam még. Remélem repedve nincs a blokk.
Bakker. Bocsi. Ebben nincs tömítés, csak nemrég húztam szét az Rx blokkját, és a rotaxban van, valamiért az volt előttem. Ne haragudj, az Am valóban tömítőpasztával van szerelve. Bocsi
Nem találok hozzá sehol blokk középhez tömítést. :(
Gyári tömítéssel összerakni inkább
Azzal gondolom mást meg nem lehetne csinálni, mint szétszedni és újrakenni tömítő pasztával ugye? :(
Blokkfelek közt
Azt már cseréltem el felejtettem írni. Más tipp hogy hol dolgozhat bele a hajtóműbe? :)
Akkor esetleg megpróbálni befogni a túlfolyót, hátha beigazolódik a feltevésed, és nyomás van a a hajtóműben. Ezesetben főtengej szimering lenne az első tippem, feltéve ha mostanában nem volt széthúzva a blokk
Az nem fogy, és az olaj is szép tiszta, tehát gondolom az olajba nem megy víz.
Vized nem fogy?
A kuplungkosár csapágyazása esetleg
Sziasztok!
Lenne egy nagy problémám Nem lehet a váltó olajat feltölteni, kb csak az előírt mennyiség felét lehet mert különben kinyomja a levegőzőn. Próbáltam sűrűbb ásványit és hígabb szintetikust is mindegyikkel ez a helyzet. Mitől lehet ez? Illetve hidegen is nagyon füstöl, fehéres füstje van. Lehet hülyeség de én úgy gondolom, hogy valahogy befolyik a váltóolaj a karterbe, illetve ha jár a motor beledolgozik valahol a váltó olajba. De ez csak tipp és nem tudom mit csináljak vele. A blokk Minarelli AM6.
Sziasztok! Van egy 2004-es rs 50-em. A problémám az, hogy 6. fokozatban elkezd visítani/fütyülni a motor. (mint amikor egy autó gyorsan tolat, ahhoz hasonló hangot ad, de csak 6. fokozatban) A kérdésem az lenne, hogy mit kellene kicseréljek, hogy megszűnjön a visítás? A váltón egyébként semmi szemmel látható sérülés nincs. Köszönöm

kukodaattila: milyen állapotban van a hátsó rugóstag, és mennyibe kerül?
Köszönöm ez nicasil
Nicasilba 1 vasba 2 gyűrűs szokott lenni
hali!2005-ös gömb rs alkatrészek eladók,több alkatrész:kisenduro //goo.gl/djz5Qs tel:06304906559
Szerintetek 1 vagy 2 gyűrűs dugó való ebbe a hengerbe?
Lehet,de 7000 nél úgy megindul mint a barom 14000 ig kipörög,csak alacsony forulaton van problema,igaz olcsó kínai a henger szett is,na majd rápattintom a polinit azt kiderül
Nekem a 70-es 76-os fúvókával megy, 1,4 présmagassággal, a 125-ös rx-em pedig 136-al 34-es karbival. Szerintem kicsi a karbid, ergó kevés a levegő.
Megjött a pöpec hengerem,polini w 70 cc. Szerintetek milyen dogót vegyek bele?
100 as kicsi volt :-(