Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én anno pasztával raktam fel. tökéletes lett...
Tarka, hol lehet gyári tömítést(generátor dekli) venni itthon? Aprilia alkatrészellátásban nem vagyok otthon.
Picit leégett a generátor, már megy is a Zolihoz BP-re.
Nézd a 3 fázist a testhez...
Mivel nem értesz hozzá, nem kicsit, ezért, javaslom, h valami szerelőhöz vidd el a gépet.
Nincs olyan, h egység, nincs olyan, h fele, és örülj ha a fesszabod nem döglött meg...
köszönöm a segitségeteket . igaz teljesen nem döglött meg a tekercs csak fele értéket mutatja mérés kor mint az öcsém tuonoja. töltést csak 12v ra nyomja . tekercs 0.35 egység alapjáraton de az enyém 0.16 ot mutat.
http://www.motobees.com/index....

Mi vele dolgoztatunk. Korrekt és minősêgi munka.
Tavaly április végén. Szerintem annál még többet is
kösz. mennyi ideje csináltattad végül is majd csak ki bír egy két évet.
Nekem Kígyós Csaba tekercselte, mindenki őt ajánlotta, 06 20 334 2266
sziasztok. tudnátok segiteni elfüstölt a generátorom és bontottat keresek ??
Armmi = semmi
A másik kettő megoldva. De komolyan érdekel mi van vele....6 év alatt a relén kívül armmi baja nem volt. Kivéve az óra nullázást.
Igen igen!
Ismert RSV betegség ez is, mint a lengőkar, meg az önindító relé. Csak szegény Bazsi bepánikolt, mert az előző TL-je is töltés gonddal szenvedett.
Jólvan, hétfőn vagy kedden kiderül.
Jó áron kell adni.
Szóval Te Oszi vagy az az Oszi......
Aha...enyém volt. Ez a hiba nálam nem jött ki, az alsó csatit anno kicseréltem, illetve kiforrasztottam. Ha tudod mi van csörgess már meg légyszi: 30 7011815 ès visszahívlak.
Háhá! Tarka a te gépedet hozta el a Bazsi?
Mint exTL-est, ki is csinállak, ha több hibája lesz a szokásosnál...
A csatit meg hétfőn orvosoljuk.
elég spéci cuccok...én most rendeltem egy két specko cuccot az af1-ről, van amit itthon képtelenség beszerezni...vagy arany árban mérik.
Szerintem ezen már mindenki túl esett, direktbe kell kötni és akkor többet nem fordul elő.
Helló mindenki! Aprilia sl 1000 (Falco): Keresek ac pumpa Alaplapot (benzintank alján alu öntvény elvileg régi rsv ugyan az) Pár idom csavart (mert mégis eredetivel szép :) ) Folytó szelep alatt ami van gumi gyűrű rezgés csillapító nem tudom mi a pontos megnevezése. Benzintank csavart a kis hengerrel együtt. Ha valakinek van ilyesmi szóljon. e-mail pfpkft@gmail.com üdv.
Nem volt töltésem! Ma ezt találtam.
Sziasztok
99-es rsv-hez keresek hátsó ülést!
Ha esetleg van valakinek eladó, ne tartsa magában!
Sziasztok nekem is be vált a motul 7100 15w50
Én is 10W 60-at raktam bele, észteres Igol-t. Szépen bevált, a váltó is jól működött. Igaz csipegeti, de nem vészes. A 10W40 autókba való....
Köszi a válaszokat :)
A 10-40 nem jó, nem elég a hőtűrése, 15-W50 a gyári előírt. Én ezt használom: https://www.motul.com/hu/hu/pr...
Jájjj csak 15-50et vagy 10-60at
Nekem egyébként a motul vált be.