Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te figyelj csak, ha nem tudsz eljutni odaig hogy kiszurd hogy gyujtas, uzemanyagellatas vag valamilyen mechanikai gondrol van szo akkor waste of time barmit is mondani. Ha ezek megvannak, utana lehet folytatni.
Javaslom vidd el hozzaerto szerelohoz! Merre van a motor?
Nekem egyszer az m5-ösön.
Kifogyott a benzin.
Addig oké hogy valami műszaki probléma de valami pontos infó kéne mert nem igazán tudunk rájönni!
Esetleg valaki mással nem történt ugyan ilyen?
Muszaki problema.
Sziasztok!

Egy kis segítség kéne.
RSV 1000 Mille menet közben valamiért leáll mi lehet ennek az oka?
Vagy írj privátban.
Motorozni vagyok, csak vasárnap este érek haza. Teszek E-mail címet az adatlapomra.
Most hétvégén ráérnél? Valahol összefuthatnánk.
2002-es évj volt összekötő csővel.
Az AF1 racing-ról 2 hét alatt itt van.
engedjétek meg, hogy dicsekedjek....
Polyák Laci keze alatt igen rendesen megfiatalodott a vas... ja és imádás van már több mint egy éve...
Istenem, de gyönyörű! Egyszer lesz egy RSV-m.
lesifotó Gyulán
Sziasztok !

Keresek RSV-m hez főtengely csavart, lendkereket ami felfogja . OEM partstól rendeltem,nekik nincs raktáron illetve itthon semelyik aprilianal , igy Olaszból 1-2 hónap ,viszont augusztusba leállnak .... Itt a szezon , átmeneti megoldásként pedig ha lenne valakinek vevő lennék rá ! Barbár szerelő imbusz részét szét...ta . 1000 Mille '00.
Sziasztok! Tudja valaki a 2007-es Factory szelepfedél (magnézium) csavarok meghúzási nyomatékát?
Válaszoltam privátban!
Sziasztok tuonohoz keresek főtengelyt aki tud benne segíteni az kérem hogy ne tartsa magába.
http://www.jofogas.hu/somogy/Leovince_SBK_Aprilia_rsv_1000___Tuono_kipufogo_50335227.htm?first=1
Sziasztok!
99-es milléhez keresek sportdobot, ha esetleg lenne itt valakinek!?
De azt is megköszönném, ha adnátok tippeket, hogy milyen dobot keressek rá (hossza, átmérő stb...) ?
A computerét a millének is lehet a kipufogóhoz állítani?
Előre is köszönöm a segítséget!
Fél éved van visszavinni a motort, ha rejtett hibával vetted - jogszerűen megteheted. Egyébként a 2006 - oson a hengerfej is más mint a 2004 - esen, mivel változtak a szelepméretek.
Én hallottam főtengelyes blokkról itt Kecskeméten is van egy Tuonos akinek emiatt szét kellett szednie a blokkját. Nekem a Tuono-n ha az olajtartályban nem felső szintig volt beletöltve az olaj - konkrétan a min. felett volt 1-2 cm-vel - akkor nagy fordulatnál a kijelzőn megjelent a piros háromszög. Leállítottam, vártam 2 percet utána ésszel húzva semmi gond nem volt. Otthon csurig töltöttem, akkor minden ok volt.
Nem tudom, kitől vetted, de 1200km alatt ilyen hiba....konkrétan visszavinném neki.