Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A 2001es rsv 1000 mille féktárcsái jók az újabb 2004es rsv 1000 r -hez?valaki megtudja mondani nekem?
Szityyyu száma esetleg valakinek megvan?vagy a neve hogy facebookon megkeressem?
Az nem jó :(
Amugy egy kavics miatt megrepedt picit...erre nincs valami megoldás hogy azt eltüntetni vagy csak bura hozzá?
Dekni oldalába műanyag csavart hol tudnék beszerezni?
Első lámpa nekem is kell de teljesen esélytelen itthon
Hali!valakinek 2004es rsv hez első lámpái?kuplung denki közepében levő műanyag csavar?
Mindenki tudja hogy csak a 04-05 repedt meg
...és RSV-re sem. (nekem 2005-ös volt a motor és repedt volt , cseréltem.)
Nem lehetne esetleg, hogy máshol fáraszd a nagyérdeműt, vagy te az az fajta fickó vagy aki böfög és fingik az asztalnál és nem veszi észre, hogy mindenki arra vár mikor húz már haza? Ez itt egy Aprilia RSV 1000 fórum és ahogy elnézem az előéletedet még a közelében sem voltál a típusnak, de még a márkának sem, így aztán rendkívül autentikusan tudsz hozzászólni a témához. Nincs bajom a gixerrel, biztos jó motor - akárcsak a többi - de ez itt baromira senkit sem érdekel. Remélem ez így tiszta volt és érthető!
De b@aszod, ne legyél tompa... te általánosítottál, így én is.

De így is jó.....Tájékoztatlak, hogy a 2006os tuonora nem jellemző.
Ha allandoan bebacod legelni a susnyasba,fog.
Tájékoztatlak, hogy a K1-re még nem jellemző.
Az a baj, hogy ezzel a tájékozottsággal, agysebész is lehetnél. Lenőgvilla törés pfff... ez olyan mint nálatok a váznyak repedés. Gondolom neked is minden évben van, mint nekem lengővilla törés.
Mért várnám, dehogy várom. Vazz, nálatok a lengővilla törés és a behaló leégő generátor a jelentéktelen problematika kategóriája, a váztörésre szerintem azt mondanátok, hogy előfordul, kutya baj.
Feher kinglong
Nana! A VOLÁN-t ne bántsd! Az legalább sárga-fekete!
Akkor mi ez a töréstesz fikció? Azt várod, hogy elhangozzon valami ilyesmi, hogy igen... az apriliánál ropiból készítik a vázat.
Esetleg volan forumon ugyanezert?
Baszki, nem ez az?
Attól, hogy ezt az opciót (hogy megakadt valamiben) nem írom le, még nem biztos, hogy nincs a fejemben.
Olvass lejjebb, én a f@rkamat ejtettem rá egy gixerre és összetört, pedig meg akartam venni.
Nos...ez is kb. olyan értelmes hsz. volt mint a tied.....mert ugye csúszni egy motor csak tükörsima felületen tud, szép finoman, mejd megál és csak kicsit lekopik a festék.
Te capa,nincs valami mozgasserult forum ahol rugdoshatod a rokikat mert nem gsxr-el jarnak?
Mero szorakozasbol?
Amikor a GSX-R-t vettem, előtte majdnem RSV lett. Csak sajnos a csonticar-ban árulták mint csúszott motort (én fightert csinéltam volna belőle), de azt az apróságot elfelejtették leírni a hirdetésben, hogy a csúszás közben eltört a váz. Az hogy nem volt korrekt hirdetés nem téma, hogy így is félmillió volt az ára más téma, de hogy a motor tényleg csak csúszottnak nézett ki és mégis eltört a váz nem csak arról győzött meg, hogy most nem veszek RSV-t, hanem arról is hogy később sem.
Kéne??? Akkor miért nem veszel?
Ez a veszély nem fenyeget, biztos nem lesztek egyszerre sokan. Ahhoz kéne tartósan működő RSV.