Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valaki megtudja mondani nekem Hol tudnék venni jó árban szabadonfutót?
De igen, ilyen, csak nem látszik, mivel van előtte egy plusz terelőlap.
de annak nem ilyen íves a szélső fele a lámpánál, nem?
Sziasztok!

RSV vásárlásán töröm a fejem (eddigi motorjaim: zx-7r, gsxr600k6, cbr600f4 amik tovább megvoltak..).

Holnap mennék megnézni egy kiszemelt gépet. Vannak tuti tippek, amikre érdemes figyelni? Sajnos nem volt még szerencsém RSV-hez így minden információ új lehet!

Erről a motorról lenne szó:
http://www.kepesmotor.hu/april...

Köszönöm a segitséget!
Ment privát
Sziasztok! Egy 2000-es Falcom van, amin szelephézagot szeretnék méretni/állíttatni. Milyen céget, szerelőt ajánlanátok? Nyitott dobokhoz hangolás, chip is érdekelhet. Töltés gyengélkedés ellen mit tudtok ajánlani? Elvileg létezik valami átkötés, ami segíthet. Köszi!
SILMOTOR TITANIUM dobok. E betűs, hangtompítóval. Rsv, Falco, Touno... de bármi másra is feltehető.
Szia! Az alsó idom lehet, hogy érdekelne. Mennyiért adnád?
Szia RSV 1000 es é
de hogy melyik típushoz való, nem jövök rá. sztem nem rsv4, nem is v4 tuono, sem rsv4 125, majdnem azt hittem rs125, de az sem. passz.
sokat. főleg akinek kell is. Az AF1 racing-en keresd le az árát.
Sziasztok
Nem vagyok motoros de rendeltem Németországból a kocsimhoz alkatrészt és ezeke kaptam a csomagban :/
A feladat nem érem el így megpróbálom értékesíteni vagy legalább megtudni mennyit érhet . Az biztos hogy gyári és új első és oldalsó idom . Az első idom sarkán kos sérüléssel . Szerintetek mennyit érhet illetve ha kell valakinek szóljon .
Köszönöm és sziasztok
Sziasztok!

Ha valakinek megtetszene!

http://www.kepesmotor.hu/motor...
Sziasztok, ha valakinek szüksége lenne olajgombára, akkor ki tudom segíteni egy vatta újjal. Hirtelen felindulásból rendeltem egyet hibakód alapján, de végül csak a kontakt nem volt 100% (rezgéstől meglazult a csati).
Ára 5000
APRILLIA SL 1000 FALCO BONTÓDIK!!!!
20/223-1420
Magyar okmányos
Rengeteg extra
Új szabadonfutó
OZ felnik hullamos tárcsával
Bontás oka: üzletileg jobbnak látom!!
Nem tudom, ez a betét volt benne, amikor a motort vettem. Én Ferodo-ra cseréltem, lényeges különbség mutatkozott a két fékbetét között.
lehet, hogy versenybetét volt nem? Azok alig fognak, míg nem melegek, utána viszont ..... utcai specifikációt kell választani.
Köszönöm a válaszokat!
Ferodo jó, nem drága, kapni is lehet. EBC életveszélyes, egyáltalán nem fog!
nekem most ferodo van bent...teljesen jó. Bementem az unixba, kihoztam, beraktam, semmi rendelgetés stb. Ez már 3éve volt, kiválóan működik.
Üdv
Milyen fékbetéteket ajánlatok 2004 rsvbe előre?
Milyen az a litium akksi, van egy linked?
Ha jól tudom, a diag 1 elvileg csak annyit jelent, hogy diagnosztikai módban van a műszerfal.