Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a szó már időtlen idők óta magyarítva van, nyugodtan használd úgy.

De ez egy filozófiai kérdés, ki mikor tekint valamit biztosnak. A generátor tönkrement.... szerintem... tehát biztos, hogy rossz, de még nem lett kimérve.

ha nem a generátor, jövök egy sörrel.
Köszönöm
én 15W-50 fullsynth Silkolene-t használok. Olcsó és jó ebben a kategóriában
Sziasztok, segitséget szeretnék kérni 2001 es rsv be milyen olajat ajánlanátok?hanyast,esetleg márka stb. köszönöm elöre is a segitségeteket
hat szin alapjan mondtam hogy titan de lehet rozsdamentes nem tudom. megéri akkor?! majd kerek rola kepet csak eloszor legyen meg a muszaki hetfon jelentem be NKH-s vizsgara
Kulfoldre ne menj vele ha nincs E, tipusbizonyitvany es db killer (bar sztem lesz az). Meg neha mar nalunk is necces.
Titan palasttal a legjobb! Karbon szethullik egy ido utan.
jo kerdes. azt tudom hogy a vege karbon a test meg szerintem titan! a masik kettot nem tudom :/
de a gyari dobot meghagynam muszakira
Karbon? Titan? Rozsdamentes? E jelzes es tipusbizonyitvany van?
Köszönöm a segítséget! Tudok 60ezerért egy akra eredeti dobot ismerőstől! Érdemes megvennem?! :) persze szükitot kell csinaltatni.
A biztos csak a meres utan mondhato. Addig hypothesis
biztos, hogy a generátor, mindenkinél az megy el.
akksi 2hetes szoval az nem lehet talan :)
Lehuzod a fesszabalyzorol a vezetekek ami elvileg 3db sarga es a generatorrol jon fel. Ezeken kulin kulon kb 60V ot kell merned. Ha nagy elteres van, akar 5v akkor a generator ha ez megvan akkor a fesszabalyzo. Akksi biztosan tokeletes? Nincs cellazarlat? Na jo ez azert eszreveheto.
Motobeest felhvod elmondja, hogy mérd ki. Nekem is ő segített, és csak a fesszabot kellett cserélni akkor épp azon a motoron.
Egy másik motort tekercselt, az azóta is rendben van.
Meg egy másik kérdés diag0-1 váltakozik hogy tudom eltuntetni? mi lehet a problema ? talan eddig miota nalam a motor 2x nem irta ki es lattam rendesen az orat meg a hofokot! koszonom :)
kérnék egy telefonszámot privátban:) honnan tudom hogy a fesszab a ludas vagy epp a generator?
Bontóban általában 15-20 között mozog a fesszab ára.....
A generátor javítással pedig motobees foglalkozik:

http://www.motobees.com/index....

Előbb derítsd ki melyik rossz.
Nem tudom mostanaban mennyi. Van egy eredeti rsv szabalyzom, annyi hogy a csatlakozot kell atraknod ra. 8ert odadom
mennyi bontottan kb az ertekuk?
Vagy a feszültség szabályzó vagy a generátor. Extrém esetben mindkettő.
Járó motornál lámpával is 14,1 felett kellene legyen a töltésed ha az akkumulátorról méred közvetlenül.
mi mehet ilyenkor tönkre? hol induljak el?
Akkor méregetni-méregetni
koszonom a segitseget
ujabb hiba jott elo :( 12,8-12,9 a toltes jaro motornal vilagito lampakkal.
Minél jobban kitekered (felfele tekered az "anyát") a rugóelőfeszítést, annál alacsonyabb lesz a motor hátulja. És fordítva