Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Feszültség szabályozó eladó! Érd camaro01@freemail.hu
Irtam hogy van nekem. Igaz 2008asrol es a csatit at Kell rakni de sztem ua.
Sziasztok! Feszultsegszabalyzot keresek egy 2003-as Mille-hez :(
na akkor ezt valamikor osszehozzuk
Viszonylag suruen Oriszentpeter melle Kercara a rokonokhoz
jársz Vas-megyébe valamikor?
Kulcsot felismeri? Pótkulccsal próbáltad? Immo esetleg.
Miert irjak ra? Hat hogy megvegyed!
Marketing mindenhol, ez a lenyeg.
Vegyetek a motult esz nelkul, mert csak az a tutti! :-)
Mas nem is jo ebben a V2es csoda motorba:-D
Ez speciel pont a "szakterületem" :) Csak érdekelt volna hogy miért írják rá akkor. Na de mindegy, nem kötekszem tovább, csak tényleg érdekelt volna ha van valami rendes magyarázat rá.
Biztos van valami, ha ráírták. Nyilván nem érthetsz mindenhez....is.
áááááááá, a potyalesők. merre vagytok? Vagy gurultok erre az open road idején a balatonon?
Mikor sorozunk?
olajtema meg én 15w50 motul 5100 amit tettem vele de csak azért mert nem volt keret akkor a 300V Factory Line-ra:D
nem a generator. logsz egy sörrel:D fesszab volt a ludas.csutortokon muszaki:D
Ok, akkor érthetően: Mit jelent az, hogy a Motul 5100-at kifejezetten olasz V2-khöz fejelsztették? Mi különbség lenne egy V2 vagy egy R4 motor olajháztartása között. Ha maga a viszkozitás, hogy ezt a hideg-meleg oldali párosítást nem kéri nagyon más gyártó akkor ok, viszont érdekelne hogy mégis milyen technikai különbség lehet bármi más motorhoz képest, amiről esetleg ne tudnék.
Miért kérdezed? Ez nem derült ki a kérdésedből csak próbálja mindenki körbelőni mi a francot akarsz. Mindkettő motorhoz ugyan az az olaj kell, esetleg más hideg-meleg oldali viszkozitás. Az, hogy nagy V2-be találták ki meg félelmetes nagy hülyeség.
Persze-persze, ismerem a száraz- és nedveskarteres rendszerek közötti különbségeket, csak nem értem hogy az olajnak ehhez mi köze.
Muszaki hiba!;-)
Neki kell allni meregetni! Erdemes olyannak csinalni aki latott mar ilyet
Sziasztok!
Van ötlet merre keregéljek 2008-as tuono 1000-nél? Tökéletes motorozás után,fagyizó elõtt leállítottam,többet nem idult be. Gyújtást ráadom minden jónak tünik,zúg,morog,világít,indítózik de nem is igér. :(
Hát, ha kifejezetten az olajkört nézzük, akkor az RSV esetében elég nagy a különbség. Az említett olajat tekintve természetesen jó a többi sornégy sorkettő stb motorba is
berik9210 Kérlek tájékoztass majd minket, melyik alkatrész volt a ludas. pls.
De jo hogy nem nekem kellett ezt megkerdeznem!;-)
Igy nem en leszek a " gonosz"
Öm, mi a különbség egy ezres V2 és más típus között, (az olajkört tekintve)?
A Motul 5100 15w-50-est, nagy köbcentis olasz v kettesekbe találták ki
"szerintem....tehát biztos"

jolvanna, a telómon egyszerűbb az írás a prediktív módban és ez angolul működik.
ha a véleményemet kérdezed: 50% hogy generátor és szabályzó, 40% hogy generátor és 10 % hogy szabályzó :-)