Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezért kell egy jó gomba POM-ból, ami elég sokat tud hajolni és végszükség esetén törni is. Meg persze nem kell teljes hosszúságban csavar bele, az elég ha csak a tövénél fogja... Lehet hogy 100-ból egy esetben kárt okoz a gomba, na de a többiben? :)
Hali!

Én a helyedben nem tennék rá.
50 százalék, hogy megvédi a motorod (max az eldőléstől) és 50 százalék, hogy ha netán elcsúszol valamiben elakad.
És azért nem túl nyerő, ha elferdíti a vázat.
Anno cimbim csúszott el itt Győrben a Szabadhegyi vasúti átjáró előtt... mondtam neki, ha most lett volna rajta bukógomba, akkor elakadt volna a vasúti sínben aztán annyi....
Szóval érdemes megfontolni - átgondolni...
A tengelygomba az oké...
Helló Moody! Írtam privátban! Üdv!
Itt mindenki ezt issza???????
Szia, ezt a kérdést én is feltettem nem is olyan rég de semmi válasz... Végezetül LSL-t vettem rá itt Győrben a Citybikeban mert a budapesti X-bikeban többet mondtak rá. Tapasztalatról nem tudok nyilatkozni hálistennek. Tengelygombájuk viszont nincs erre a típusra csak a V4-re. Egyébként 45k volt rá. Ha találtál tengelygombát szólj nekem is ;)
Üdv Fórum és Márkatársak!
2006 rsv 1000 r factoryra szeretnék bukógombát, tengelygombát rakni.
Tudnátok nekem ebben némi segítséget, esetleg konkrét ötleteket, tapasztalatokat adni?!
Szia,

Bocs hogy ilyen későn reagálok. Már másnap reggel találtam kb 30km-re tőlem, de azért köszönöm a gyors reagálást.
Sziasztok. akra kipuf tartó Eladó.
Az elmaradt sajna..
Az aksin mertetek mindket esetben? Ha igen akkor a baratode a jo toltesrendszer, mig a tiednel van valami kehe.
Kimaradt de gondolom logikus, hogy újra lettek tekercselve.
Sziasztok!
Aprillia rsv 1000 Factory 2008 tulajdonos vagyok, pár hónapja tönkrement a generátorom pont egyszerre a Tuonos barátommal. Haza küldtük mindketten csak különböző szakihoz. Kérdezni szeretném, hogy mennyinek kell lennie a töltésnek pontosan ugyanis míg az enyém 13.2-13.5 között ingazik a barátomé stabil 14.2.
Köszönöm a válaszokat!
Üdv, Norbi.
Szia

Nekem van, hívj fel.
Sziasztok fórumtársak!

2004-es Tuonohoz keresek komplett légszűróházat! Akinek van elfekvőben, és megválna tőle ne tarsa magában :)

Üdv!
Sziasztok!!!
2001-es Milléhez keresek szabadonfutót kompletten, fogaskerékkel együtt!!!
Tudtok valakit akinek esetleg lehetne, vagy hogy honnan tudnék beszerezni???
Köszönöm szépen előre is!!!
Szia
Amint irtam is privatban, szinkron hiba/elteres minimalis egyenetlenseget okoz(normal beallitasok mellett), ritkan valos gyokerok.
ja, ők már szerintem a nagy apriliák tekintetében lehúzták a rolót. Régen hordtam oda párszor.
Szia.Felraktam egy másik kipufogót!Egyenetlen a motor járása.Szerintem szinkron!Mikor tudnám vinni?
Tabon vok. Ha gondolod hozzad. Mi a konkret problema, vagy csak idoszakos szerviz?
Köszönöm.Sajnos ők nem vállalták!
Bogláron a főúton ki van írva egy helyen. Nem ismerem, csak szoktam látni. Ahogy beérsz a városba Fonyód felől, kb párszáz méter, a jobb oldalon.
MOSFETET NEKI!!! :D :D :D
Sziasztok! 2000 évjáratú mille 1000-n a töltés világítás nélkül 13.8V, világítással 12.8V. A motor egyébként indul teszi a dolgát nincs vele gond csak kevés a töltés. Találkozott e valaki ezzel a problémával és mi volt rá a megoldás?
Köszönöm előre is a segítséget.