Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rsv nagyon hamar bemelegszik (a víz legalábbis).
Igen
Sziasztok. Lenne egy olyan kérdésem hogy tegnap szerettem volna venni egy 2004 es factoryt és 5 - 6 perc melegítés után 93 fokos lett a víz hőmérséklet. Normális ez?
Közbe én is találtam hozzá felujitót, de kompletten is tudtam volna. De akkor mukodik ez a lényeg.
Már megvilágosodtam. Előző gazdi RSV munkahengert rakott rá.
Azóta megjött a felújító készlet.
Amugy ez most milyen motorról van? A Tuonon is radiális pumpa van, mint az rsv-n? Mert a robbantott ábra szerint a Tuonon meg normál pumpa van, de a fotón amit adtál azon a munkahenger radiális...
Tudtommal nem kapható külön, kell egy komplett bontott egységet venned.
Elfosta magát a felső kuplung munkahenger. Tud valaki segíteni, honnan lehet jó áron berendelni?! Tuono 2009
Nekem van :) 30/3388291
Sziasztok
Most jutottam hozzá egy törött 2000évjáratú mille - hez, lenne egy pár kérdésem ha van itt segítő. Előre is köszönöm a segítséget 06307003638
Sziasztok.

Nincs valakinek elfekvőben egy gen2es kuplung ház fedele eladó?
Manuális?
Nem MZ ez.....

A fordulatszám jelet a motorvezérlőből kommunikációs hálózaton kapja a műszercsoport.
Szia,
Mármint? Elég rég óta PWM-el dolgoznak a műszerfalak.
Sziasztok, a dashboard elentronikus vagy manuális úton kapja meg a fordulatszámot? Szeretnék fordulatszámmérőt csinálni hozzá ami ledekkel jelzi ki mint az új ninjakon nagyon tetszik.
Én ökör módjára hajtottam, sosem volt vele váltó gond Ha ürest hamar megtalálod, akkor lehet olajjal van probléma. Próbáld meg úgy, hogy mielőtt 1-esbe teszed, behúzott kuplunggal csapj oda 2-3 gázfröccsöt hogy szétoldjon a kuplung. Én motul 7100-et használtam bele. Még annyit nézz meg hogy a a kuplung munkahenger jó-e, vagy cserélj benne olajat, esetleg nézd hogy eltűnik-e...
Srácok, ezeknél a Rotax 1000-es blokkoknál természetes, hogy álló helyben üresből 1-esbe rakva mindig csattan egy nagyot a váltó teljesen behúzott kuplunggal? Nem kúszik előre behúzott karral, tehát feltételezem kiemel és csak 1-esbe rakva csinálja, de nagyon irritáló, fémes csattanás a hangja.
Valamint 5-6 között találtam egy ürest, ez is rendben van, vagy kezd kikopni a váltóban valami?
Van hozzá jofogáson megtalálod.
Az RSV olyat gyorsul, hogy fennáll ez a veszély.
Üléspúpot nem magában tart az ember. Polcon, asztalon...stb.
Sziasztok, rsv 1000 hez (mille 2000Évj) ha van valakinek eladó üléspúp, az ne tartsa magában , köszönöm
Az 1000-es Aprilia típusokat lehetne egy nagy topicba venni, úgyis kevesen vagyunk.
Bremboból itt van néhány:
https://eshop.langauto.hu/Cata...
Tudja valaki, hol vehetek a gyárinak megfelelő Brembo betéteket 2007 - es RSV - be? Előre is köszi.
Semmit nem értettem amit írtál de a lényeg. Ha ledes indexet vettél, nagyrészt ezek kacatok, inkább próbáj olyant venni amit gyárilag szerelnek fel motorra, pl. KTM vagy Yamaha. És ne ellenállást építsd be, hanem vegyél rá GYÁRI ledes index relét.