Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ilyen kellene
Pollini karbon membránlap 0.40 mm 4000 huf, membrán pollini karbonlappal 0.40 mm 7000 huf, rotax 122 főtengely 12500 huf. gyula5@hotmail.com
Sziasztok.
Érdeklődnek Aprilia Rx 125 ről .
Gondolkozok egy rx 125 őn.
Nekem melóba járás ra kellene napi 30 km kb illetve néha huligánkodásra.
Én annyit tudok róla hogy rotax blokkosok akár az rs ek is.
Rotax blokkról azt hallottam nagyon erősek,megbízhatóak,alkatrész meg rengeteg van hozzá.
Olyan kérdésem lenne hogy én olvastam 3-15l mindent a fogyasztásról ..
Utcán városi,országúti lightos (enduro,sm szett) illetve huligánkodás,laza terep kb menyit esznek ezek az rx ek ?
Illetve 0,5/1L keverék olaj mennyi km elég és a különolajazó menyire megbízható?
Persze érdekel még minden a motorról típushiba,bák ha vannak illetve megbízhatóság,saját tapasztalatok .
A segítséget mindenkinknek köszönöm előre is :)
További szép napot!
Szia!
Ha érdekel tudok benne segiteni, van bontott hibátlan állapotúm.
emailon keress meg ott a részleteket
patvaros87@gmail.com

Üdv
Mintád van esetleg külgy képet van egy kalap olasz alkatrészem
Mintád van esetleg külgy képet van egy kalap olasz alkatrészem.
valakinek van elfekvőbe feszültségszabályzója?
Hello motoplat gyujtashoz kellene 2 kivezeteses gyújtó trafó
Sziasztok.
A középsztender felfogatási pontok közötti távolságot tudja valaki? Egy másik mocira raknák fel ha egyezne.
Sziasztok. Van pár felesleges cuccom, ha valakit érdekel. Henger, főtengely hibás. Rotax 123. motortkeresek01@freemail.hu címen elértek. Üdv
hali ! Keresek szivoncsonkot 34 karbihoz na megy egy dugót is 54.01 ti hol szoktatok veni ??
ha valaki tud infot köszönöm !!
HA érdekel tudok benne segiteni, emailon írj rám
patvaros87@gmail.com

Üdv
Sziasztok
122-es blokkhoz való hengert keresek dugóstól vagy nélküle, és főtengelyt csak jó állapotú érdekel.
Keresek elado gyujtást, kompletten. Lendkerék, alaplap, trafo. Ne legyen repedezett.
A kérdés, a gyári fúvókaméretek (fő, alapjárat, szivató), rotax 122 vagy 123 blokk és dellorto vhsb 34 ld karburátornál. Az évjárat mindegy (98, 97, ...)
Ki kell hogy ábrándítsalak,akkor nem 99 es az RX-ed, max a váz. Legalábbis legjobb tudásom szerint :)
Sziasztok,

Dellorto VHSB 34 LD karburátorban milyen a gyári fúvóka méret?
Rotax 123as blokkon van. (99-es rx125)
Inkább az a gond, hogy a milliószor leütött foscsomókat árulják 200 felett, az igazán szép állapotban megmaradt példányok ára kint is megvan..

pl

pl
És mennyien tüntetik fel rosszul az évjáratot...
Felháborító hogy milyen árakon mérik az Aprilia 125 motorokat... az évek telnek rajtuk, egyre szarabbak,.. toldozva, foltozva.. ugyanmár 200e Ft felett,..
Köszi de már megoldódott
szia kell van nekem 06302154722
hali van aprilia rx 125 rotax 123 blokkal! jelege nincs szikra rajta mi mehet el rajta ? általába mi hibásodik meg ?
E erdekelne hogy aprilia rx125 el milyen supermotor kereke kompatibelis?
50-es rx-nél csak az egyik szárban van, viszont 125-nél (képen) mind a kettőben.