Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem ne is keress bontott rx-et. Esetleg fejidom miatt keresd fel a gerecsemotort. Ha jól látom neked rotax 123 hoz kellenek cuccok. Azt meg pegaso meg rs meg tuareg meg csomo más tipus bontokat keress. 123-ast már kompletten is lehet fillérekért venni.
Valaki bont aprilia rx 125 ??
keresek hátsó kerékhez tengelyt hátsó kereket vagy kerék agyat , fejidom ,kipufogó végdobot , főtengelyt , furható hengert , kuplunglamellákat , motor tartó lemezeket , kipufogó csonkot hengerhez , gyujtásnál a kabelekhez gumi betétet .
V force membrant keresek + sportkipufogot aprilia rs
Nincs mit.
Egyébként hány ember olvassa a fórumot? :D Egy ideje csak szinte én írogatok, talán egyedül maradtam? :O
köszi mindent:)
Természetesen 12V. Max ah, ami belemegy :D
vegyél bele 5-ahsat az tökéletes, felesleges bele nagyobb, van akkora generátora, hogy az utcát ellátná árammal ;)
köszönöm de 12v vagy 6v? max AH?
Tökmindegy, nekem savas volt. Nézd meg, hogy meliyk oldalán megy ki a slag, és olyat vegyél, minimum 5ah.. A lényeg, hogy az akksit jól üzemeld be első használat előtt.
?:)
jó napot
Aprillia mx 125 be milyen akksi kéne bele
valaki tudna nekem mondani egy kormány csapágy méretet aprilia rx 125 be ??? ILLETVE keresek PNEOMATIKUS powert kompletten rotax 123 ra .
Kár érte, szép motor. Remélem meglesz!
Ő lenne az... :S
Sziasztok ! Ellopták a bordó-fekete '96-os rx 125-öm Békéscsabáról, ha valaki tud róla valamit kérem jelezze...
mdp@freemail.hu

Köszönöm!
Sziasztok, rx125höz keresnék service manualt, evjaratot nemtudom, valaki estleg ha tudná hogy tudom beazonosítani azt megköszönném ha tudtomra adná :). A manual a karbihoz kellene, amiket neten találtam egyikben sem volt karburátorbeállítás. Előre is köszönöm.
hello keresek komplett vákumos power rotax 123-ra !
Sziasztok.Találtam pár alkatrészt az apriliából ami nálam maradt.Rotax 122 blokk.Szerintetek ezek érhetnek valamit ? :D A dugó már kuka kb,az csak azért szedtem elő hogy rá való-e a hajtókar,és ja övé.54-55.5, ez van rá írva a dugó dobozára.A többi nem igazán volt használva,kipuffogóról nem tudom semmit külseje kapott már azért.Van még hozzá több apróság,csapágyak fogaskerekek de azok nem tudom hova valóak lennének vagy mik lennének. :DD Előre is köszönöm aki segít. :)
sziasztok rx 125 cm3 keresek hátso féknyergat brembo 96.98 körüli lehet 06705134946
Igazán nincs mit! Majd írd meg hogy mi volt :)
köszönöm segitséged:)
Igen ez is egy lehetséges variáció, habár szerintem csekély a valószínűsége, ha2 éve jó volt. Ha nem patak alján volt 2 évig akkor a trafonak nem sabad tönkremennie.
Majd megírja, hogy mi lett miután megcsinálta amit mondtam, ha nem változik akkor még van 1-2 dolog.
A trafó halt meg!
Na, szóval. MX-ek hez nem értek, nem tudom, hogy mi micsoda a kijelzőn, nekem rx-em volt.
1-2 dolog:
Ezek a gépek 2 ütemű gépek, tehát a lelke a benzin és az olaj megfelelő keveréke, viszont ezek már különolazásúak azaz a tankba csak tiszta benzint kell önteni és van egy tartály a hűtő előtt ahová a 2t olajat kell önteni és JÓ ESETBEN magának állítja elő a megfeleleő benzin-olaj arányt.
Ha 2 évet állt és a tankban még volt benzin elképzelhető, hogy annyira ergya lett a benzin, hogy nincs meg a megfelelő oktán szám a helyes égéshez.
Úgy kellene kezdeni az egészet, hogy a benzint ami benne van leengeded, kiöntöd. Raksz bele friss kúton tankolt cuccot.
2 év alatt a különolajzás is eldugolhatott, erre is megvan az esély, magyarul ha eldugult akkor nem lesz kenésed és megszorul, ennek javítása 30-100.000 Ft is lehet szóval nem érdemes játszani vele!
A helyedben amit én csinálnék:
1) Tankot leszedem, kiöntöm a benzint belőlke.
2) karburátort leszedem, kitakarítom(2. év alatt biztos belekocsonyásodott.. Igazábol 3 hónap alatt is beletud már..)
3) gyertyát megnézni, hogy milyen van bene, szükség szerint megfelelő hőértékűre, típusúra cserélni.
4) karbi, gyertya, tank vissza.
5) olajjtartályt leszedni/feltölteni.
6) Megtankolnám minőségi olajból 1:50 es kverékkel
7) ami az olajpumpáról megy a karburátorba vékony cső azt a karbiról lehuznám és egy kis üvegbe dugnám amit a vázhoz erősítenék.
Beindítanám és mennék. Valószínűleg nincs nagy baja, sőt tuti.
Ha beindul akkor menj vele pár kilómétert, és ha az üveg amibe a pumpábol megy a cső kezd megtelni olajjalm azaz folyik bele akkor működik a különolajzás, nem dugult el.
Ezután motorozd ki belőle a beletankolt benzint, majd dugb vissza a csövet a karbira, és kész. :)
Én mondjuk kiszedném a különolajzást.. Nem bízok meg sajnos benne
szia igy igaz tettem bele 5 liter és nem raktam hozzá olajat az gáz? beindult bemelegedett és leállt :( azota nem indul be...
de az jobban érdekel hogy a kijelzön mi micsoda?!
Szia!
Már hogy érted hogy van benne benzin? Te öntötted bele és ne tettél hozzá 2t olajat? Vagy volt a tankban?
Merre laksz ha szabad kérdeznem?