Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

emzoli innen a fórumról szokott fúvókákat készíteni, vedd fel vele a kapcsolatot, töredékéért az említett összegnek. Vagy bemész valami szoci motoros boltba, és keretek bele valót.
a karburátor az sima dellorto semmi extra. Millió motorba szerelték.
Sajnos sehol nem találok olyan manualt amiben a karburátor is benne van. És nemtudom kideríteni mekkora alapjárati fúvókat vegyek bele. 7000Ft és nem akarok tippelgetni.
service manual csak angol nyelven van, elég jó minőségben rotax122 höz. anno én még ki is nyomtattam.
Sziasztok, aprilia rx124be kellene nekem alapjárati fúvóka, illetve egy service manual is jó lenne mert sehol nem találok. A karburátor dellorto vhbs34 a blokk 123as.
Nekem pont van egy eladó Rx!Magyar papiros!kb 80%ban felujitott(valós,látható felújítás)ha esetleg érdekel vagy valakit erdekelhet ezen itt vagy a 06308740159-es számon elértek ☺
Ki milyen gyertyat, es milyen gyertyahezagot hasznal ?
Üdv. Aprilia rx 125be teleszkópba mennyi olaj kell és milyen fajta?
aprilia rx 125 1989 be keresek első villákat akinek van kérem jelezze profilomba látható a motorrol kép .
Megnéztem a manualjaban. Letezett ilyen verzio.
Szia! Tudnál küldeni róla egy képet?
Egyébként az enyém is ugyan ilyen volt, ez azért van mert RS blokk van a benne. Magyarul cserélve lett. Először nehéz volt megszokni, aztán majd rájössz, hogy sokkal jobb. Nincs vele semmi probléma
Sziasztok vkinek véletlenül nincs karbon menbrán
Üdv. Egy kérdéssel fordulnék hozzátok.
Van egy 1996-os Rx125-ös, Rotax 122 blokkal, aminek a sebesség fokozatai fordítva vannak. Fennt az egyes, többi lent.
Létezik gyárilag ilyen kivitel?
Szétszedtem a blokkot és a váltò kukactengelye mindenképp így osztja a sebességet. Gugliztam kukactengely képét, de amit találtam az ennek a tükörképe.
Na mivan tocka, hogy-hogy venni akarsz? Ennyire visszahúz a típushoz a szíved? :D
Tér várjál ez az én rxem volt. Atfestetted, de az ülésén látom. Kár érte! Pont most nézem vennék egyet. Arra már állítható powert tettem...
Üdv! Meg van még?
hello keresek aprilia rx 125 első teleszkópba ruggót
ide kell egy fogaskerék rotax 122 berugó és a kuplung kosár közé
sziasztok!rotax 122es önindito érdekel
Berúgókart keresek rotax 123 vagy 127.
20 mm‒es tengelyre.
Keresek aprilia rx 125 gyári első teleszkőp védőket és haspáncélt illetve hengert rotax 123 ra .
https://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_mx_125-12344320
sajna eladó
aprilia rx 125 sm szett eladó
igen ugyan olyanhoz kell int ami a képemen van van még egy 89 es rx azt akarom rendberakni