Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
A fékcső már megoldódott.A hátsó lánckeréknél lévőre,de igazából ha van a villára való az is érdekel.
Szia!
Fékcsövet tudsz venni motorosboltban is. alsó láncvezető alatt mire gondolsz pontosan? Ami a hátsó lánckeréknél van, vagy ami a villára simul rá, esetleg a görgőre?
Sziasztok!
93-as évjáratú Rx 125-höz keresnék néhány alkatrészt.Jobb oldali első teleszkóp vagy pár.Hibás is érdekel,az alsó tengely befogó legyen ép.Más tipusokat is szereltek ezzel a fordított teleszkóppal. Keresek még első fém szövetes fékcsövet,valamint alsó láncvezetőt,amiben fut a lánc (fehér színű).Köszönöm!
Udv .Lenne egy kerdesem hogyan kell bekotni az aprilia rx 125 power elektronikajat rotax 123 blokk!?
Na szuper, ez egy jó hír :D Esetleg megosztanád velünk a történetet? Hogyan tűnt el, hogyan lett meg?
Szia! Köszi, meglett. Tegnap kaptam vissza.
Helló Ati!Látom hogy régi a hirdetés de azért megkérdezném behúzómágnesed van-e a power szerephez ? Üdv Kovács Gábor
Szia érdeklődni szeretnék hogy van e berugókarod?
Berúgókarod esetleg 122 blokkra van e ?
Helló! Van egy Aprilia RX 125/150 + egy Április tuareg szétszedett állapotba egybe eladó a kettő
Megoldódott köszönöm! Igazából ezeket már csak így lehet életbentartani,innen onnan egy egy alkatrész.
Teljesen más felépítésében a két blokk,
Sziasztok !
Rotax 122 berúgószerkezetet keresek kompletten.
nemtudom hogy különbözik e a 123-astól, valaki tudja e esetleg ?
Üdvözletem ! Szép estét !
Valaki tudna nekem segíteni aki ért a gyújtáshoz ?
Üdv!
Van egy új hengerszettem 2000 évjárat, egy gyűrűs új verseny dugóval. Tehát új, nem felújított, nem jó állapotú, hanem új! A henger is új, meg a dugó is! Motoron még nem volt. Olaszból hoztam. 160 E ft az új ára. 85000 Ft-ért adom a szettet, ha valakinek kell! 70/3598072
Sziasztok
94es rxre keresek tank idomokat meg pár apróságot ha van valakinek bontva az szoljon mert nem találok sehol. Előre is köszi.
nagymate398@gmail.com
+36303331220
Azta, megvan még a gép tocka? :)
Szia! Ha megvan még engem érdekel.
Sziasztok!valaki tudna segíteni fényképpel hogy a gyujtàstol melyik kàbelek mennek a trafoba
Üdv Mindenkinél!
125-ös endúróm van dellorto 34es karbival. Egyik nap benzin csap nyitás után órán szajan elkezdett folyni a benzin. Vettem egy új tűszelepet, kicseréltem azzal nem idnult, de nem is folyt a benzin. Régit visszaraktam azzal indult de folyt. Megint beleraktam ah újat, nem indult viszont ez után már a régivel sem. Mi lehet a baj? Nagyon kellene a segítség.
Sziasztok!rx 125 höz van valakinek alkatrésze?
Sziasztok keresek 125 ös hàtsókereket .
gabor8186@freemail.hu
70 202 70 75
Sziasztok!
Van egy aprilia rx 125-öm rotax 123 as blokkal hengert keresnek hozza esetleg dugoval,vagy keszpénzert vagy van sok blokk alkatreszem cserebe
Próbáltad már kiszedni, majd kipolírozni? Sok motort szereltek ezzel a fékkel. Szerintem találni hozzá.
Sziasztok!

Valakinek lenne esetleg egy működő jó állapotú első fékmunkahengere? Az enyém folyamatosan beragad,felújító készletet pedig nem találtam hozzá.