Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

M3nyus küldtem emailt.
Nekem van 4 darabom, a sajátomhoz vettem, de csak később kerül összerakásra, új fajta fekete DLC bevonatos, ez már elvileg örök élet :)

8000 ft/DB

Anno érdeklődtem DLC felületkezeléssel, de több buktatója is van, a legelső hogy nem tudjuk pontosan milyen anyagból is van a gyári.

Én biztos nem próbálkoznék az újra bevonással, ha valami nem jól sikerül akkor megint szétszedni mindent...
Szelep emelő tőke valakinek van-e eladó ? Vagy valami tipp,hogy egy 3000 km-futottat lehet-e utólag felületkezelni.
Köszönjük, hogy munkádat megosztottad velünk!
Ide is kirakom hátha valakinek hasznos:

Összeszedtem pár hasznos infót, még szerkesztgetem majd (alsó linken letölthető szervizkönyvek) :

https://docs.google.com/docume...
Szerintem az enyém most is indul! Pedig 2 hónapja nem inditottam.
Milyen a program rajta?
Milyen a gyertya benne?
Ki használta és hogyan?
Gyerekbetegségek javítva lettek?
És meg vannak a trükkök mint minden motornál hogy kell be inditani.
Nekem a DR-Z sem indult 1hónap után elsöre azt pl le kellett dönteni oldalra!
Megriadsz te még töbször is ha ilyet veszel
Nekem 550 van,de ez eddig még mindig indult!
Sziasztok, most tervezem egy rxv 450 megvételét, de elég riasztó híreket olvasok a hidegben való indításról. Mi a megoldás erre a problémára? Elnézést ha evidenciát kérdezek de még nem volt dolgom a típussal, és csak akkor szavaznék erre, ha ezt a gondot ki lehet iktatni végleg. Köszi előre is a válaszokat!
Én még élek.
Meg a vas is!
Bár már eladó.
Nem lett volna idén is lábtörésem egy bringával akkor nem lenne eladó. De már sok a vas a lábamban.
Ezek szerint no problem /kihalóban vagyunk.Szerintem én leszek ötzi.
Remélem azért éltek még!
Meghallgatlak.
Aktuális még?
Valakinek nincsen otthon 1 fölösleges ECU esetleg?
Köszi,ezzel is sokat segítettél.
Nekem akkor csinálja amikor bekapcsol a ventilátor a hűtőn. Valahogy interferenciát okoz az ECU-ból a műszerfalhoz vezető jelben. Amikor megáll a venti akkor a fordulatszám kijelzés és ezzel együtt a váltófény is visszaáll(elalszik).
Sziasztok.Mostanában alacsony fordulatszámon kigyullad a műszerfalon a piros túlterhelésjelző,a moci tökéletesen működik.Volt már valakinek ilyen ?Mitől lehet ?
Szerintem is az újabb van. Deeeee,passz!
25 font/darab! Itthon meg még 1 kicsit drágább is! Így szeretlek Magyarország!
Ha jól néztem neked már az új fajta indexek voltak a motoron...
Engem érdekelhet! 25 font a 4db index? Forintot elfogadsz?
Változotak a dolgok, sajnos el kell adnom mindkét motor egy kölcsön miatt. megtalálható a másik is az rsv 1000 témánál.
25 font + az apróságok?! Nem semmi!
Nekem itt van mind a 4 index zsír új állapotban,foglalja a helyet a polcon.......majd ráalszok. Addig volt a motoron amíg hazaértem vele (futóval).
Sajna eladóvá vált kedvec motorom, hátha valaki itt keresgél...
Hali 4db jó állapotú index érdekelne.