Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv milyen szélesek a kerekek? és árban mire gondoltál? az adatlapomon ott az elérhetőségem köszi
Keresek eladó SXV 550-et. Ha valakinek van írjon. Köszi!
Hali Mindenki,
Valakinek esetleg tartalékba vagy csak úgy..
Gyakorlatilag újak 500km van bennük!
Azt írják, hogy:
- átalakították a két henger között azt a területet, ahol a hűtő folyadék járatok és az olaj nagyon közel vannak egymáshoz.
- Más formájú lett a szelepvezérléshez menő lánc járata is és emiatt új formájú szelepfedél tömítés is van.
- Az első henger vízpumpa felőli oldalán bordázottság van. Ez a terület a régi típusoknál sima volt.

Azt is írják, hogy vannak hibrid motorok is amik nem az összes felsorolt módosítást tartalmazzák. Linkelem az eredeti üzenetet amiben van kép is kicsit lentebb, és emellett az összes motorszám info fel van sorolva SXV450-550 és RXV450-550-hez is. Csak két oldalnyi üzenet van, gyorsan meg lehet találni a hasznos infót benne.

http://www.apriliaforum.com/fo...
Arról van infód, hogy 6837-től a blokkon mit változtattak?
Szia!
Nekem elég szedett-vedettnek tűnik így a képek alapján. Írja, hogy gyári fényezés de ilyen kivitelt még nem láttam. Az oldalsó deknik is fém színűek, de gyárilag bronzos szokott lenni. Gondolom csizmával már jól lekarcolták és inkább lecsiszolták az egészet. Az olajszűrő piros sapkája is talán műanyag lehet még (bár alapból kék színű volt). Ez egy alap típushiba a régi modelleknél. Ha valóban műanyag akkor több mint valószínű, hogy a többi típushibát sem javították. Lehet, hogy pont ezért nem indul a motor. Esetleg motorszám alapján meg tudod állapítani, hogy milyen a blokk. Bemásolom egy régebbi üzenetem egy részét:

Motorszám alapján meg tudod állapítani, hogy melyik blokk konstrukcióról van szó. Itt a lista az 550-eshez:

SXV 550s:

#2600 and up - updated starter gears (starting in Feb `07)
#4519 and under - early style cases/orange sealant
#4520 to #6836 - early style cases/black sealant (starting in April `07)
#6837 and up - new style cases/black sealant

Szóval 6837-től már minden szuper, de elvileg 4520-tól is kevesebb lehet a gond.

Az alkatrészek nagyon drágák sajnos, így anélkül, hogy tudnánk mit kell cserélni/javítani rajta, szerintem elég rizikós.
Vagy legalábbis én nem szeretem az ilyet.
Sziasztok!
Ezt a mocit néztem
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_sxv_5.5-9929116
Szerintetek mi lehet a baja, orvosolható, tudtok hozzá alkatrészt? Vagy felejtsem is el???
1x2 és 1x3 ! Ez így a pontos! De remélem,hogy ez tényleg csak egyedi eset.
Dobj egy mailt: m3nyus kukac gmail pont com
Az ülés normál 8L.
Első sárvédő 5000,-
Matrica szett: 15000,-
Az ülés a normál (8L) nem a nagy tankos (12L) verzióhoz való ugye?
A matrica szettért és az első sárvédőért mennyire gondoltál külön-külön?
Köszi!
Ülés vatta új mocin nem volt.
Matrica szett komplett ami látható gyűrődés rajta az a védő fólia. Picit vasalgatni kell és tökéletes.
Használt első törésmentes sárvédő.
Ezek még megmaradtak a jó kis cangábol. Még most is siratom
Idáig itt akinek megadtam jókat mondott, örült neki.
Nem hallottam hogy ti hogyan jártatok..
Nem emlékszem már kinek adtam meg elsőnek az élérhetőségüket neki jó lett a szoftvercsere.
Hála istennek nekem nem kellet soha cserélnem és aki meg vette neki is ezt ajánlottam ha jó nem kell variálni mert rossz lesz!
Nekem sajnos nagyon rossz tapasztalatom volt velük és úgy gondolom egy másik fórumtársunknak is...! De hátha csak 2x-es (jobban mondva 2x2x-es, mert mindkettőnknek vissza kellett vinni...) egyedi eset voltunk és más elégedett a munkájukkal és mentalitásukkal....!?
Telegdy Zoltán Elevenmotor.hu
Sziasztok, motor vásárlás előtt állok, ő lenne a kiszemelt : http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rxv_550_supermoto-9854912
vélemények? hétvégén akarok elmenni megnézni, tulaj állítása szerint 2éve van meg neki azóta max 50-60 kmet ment vele.... hidegen melegen indul , tökéletesen működik hibátlan.....
segítségeteket/válaszotokat előre is köszönöm!
Szia! Tudnál segíteni, kéne egy olyan ember aki megfizethető áron tudna nekem egy másik gyujtástérképet tenni a 450-esemre!!?? Köszönöm!!!!
Szia! Esetleg rxv ?? 2007-es!
Enduró szett eladó SXV-hez!!
Hali Mindenki.Keresek RXV enduró fèktárcsát!e.mailben kérnèk ajánlatokat mobilcentrum2001@gmail.com
Üdv mindenki! Eladó sorba került sxv-450 keresek,ha valaki megvállna tőle kérem jelezze
Esetleg-telefon számom:06202467835
KÖSZ!!
Én nem dolgoztam ott,de én is elborzadok mindig!
Szia! Dobj egy e-mailt: m3nyus@gmail.com
Szia! Engem érdekelne a 4 emelőtőke! Sokáig dolgoztam az Apriliában (MILLE Motor), de a mai napig elborzadok az áraiktól.
Gyári állapotú,új DLC bevonatú tőkével,komplett,110-E / DB.