Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok
Valaki megtudná mondani hogy be lehet e inditani ugy egy aprilia rxv 550 et ha nem jo az oninditója?
Szia

Nekem van Silmoto szett, újszerű. Hívj fel.

Minden jót!
Sziasztok! A napokban kerül hozzám egy sxv4.5, amitol rettentoen boldog vagyok :)
Keresek silmoto, gpr,arrow dobot/rendszert. Ha valakinek lenne eladó...;)
Köszi.
35nm
Üdv . A vezérműtengely fogaskerekének a meghúzási nyomatékát,tudja valaki ? Nm-ben.
Nincsen valakinek elfekvőben otthon rxv-hez segédváz? Sxv nem kell.
alig használt mosható BMC légszűrő eladó jelképes összegért Aprilia RSV/tuono/RXV(2006-). mondjuk 3eFtért
Sziasztok!

Eladó 8 darab szelep rugótányér, már az új fajta: 891170 (régi fajta: AP9150026) Az alkatrész be lett építve, de a motor sosem ment így mondhatni új.

Ezt az alkatrész szintúgy "gyári hibás" volt, későbbiekben változtattak az alakján. Baloldali a régi a jobb az új.

Darabár: 4000 ft.
Helló rxv/sxv 550 hez szeretnék egy ecu-T ha esetleg van valakinek. Lehetőleg működőképes!!!! Köszönöm
menyus,kéne még egy paszta,küldtem freemailt.
Ezért 380? :O
Szegénnyel jól elbánt valaki:

http://www.jofogas.hu/pest/Aprilia_Sxv_5_5_53015453.htm?first=1
Köszi,de én az ebajhoz hülye vagyok,nem sürgős,de ha lenne valakinek,megvenném.
Sziasztok.Lenne-e valakinek eladó kukactengely a váltóba ?
Nekem van XV Tuner kábelem, bp. 11 kerület. m3nyus kukac gmail pont com
Szevasztok Urak !

Segítség kellene. Minden rendben a vassal, teljesen tünet mentes. Szeretném átíratni a programot, mert vdb van rajta és többet fogyaszt mint egy lamborghini. Natix nem vállalja, aprilia dunakeszinek nem kommunikál a kábel a számítógéppel!!!, Fehérvári úton nincs kábel. Ki tud programot felrakni? Olyan kellene ami alap RXV 550, nem eszik sokat, papír szűrő, gyári kipufogó, folytás nélküli persze, indítás segítős. Más problémám most nincs.
Matrica elkelt!
Van még: ülés, sárvédő.
5000,-
Segítség kellene mit mérjek meg az aprillia villán hogy megtudjam sxv vagy rxv villa-e??
Érdekelne. Mennyire gondoltál?
Szia!

Picivel nagyobb van tervbe véve.
Szia. Már eladtam a mocit nem tudok mérni sajna.
Szia.
Meg van.