Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Felhívom.köszönöm.
Oláh Józsi Debrecenben
Sziasztok.Aprilia rxv 450 vagy 550 öníndítót keresek rosz is érdekel.
sziasztok, eladóegy xvtuner kábel ha valakit érdekel irjon püzenetet. üdv
Sziasztok,tud valaki egy jó szerelőt aki be tudja állítani az Rxv-t, hogy hidegen jól induljon?
Hello!

Ismeri valamelyikőtök ezt az SXV-t? Köszönöm a választ!
https://www.kepesmotor.hu/apri...
minden versenymotor zajos
Sziasztok.lenne egy kérdésem,mindeggyik sxv-nek zajos a blokkja egy kicsit?és hidegen kisfordulaton mindnek becsattig néha a dekompresszorja?válaszotokat előre is köszönöm!!
kopo lamella---06308346056
írd meg a tiedet PÜ-ben, vagy próbáld megint, 11-ig nyugodtan hívhatsz
A telszám jelenleg nem elérheto,probáltam 2-szer
Nekem van patent, gyári. Hívj fel.
Kuplung lamella kopót,tudsz-e nekem eladót.sxv 550.
Kettő mindig jobb mint egy !
Folyamatosan nézem az elado sxv,rxv,motorokat,de ha valoban,ilyen kevés kilométer van a 10 éves példányokban,lehet vennem kéne még egy donort.Nem de vagy hogy.
Sziasztok ! Valakinek nincs esetleg egy bontott önindító szabadonfutója ?...esetleg utángyártottból tipp ?
Köszönöm a segítséget,sikerült.
Tudod állítani a műszerfalon hogy mikortól jelezzen, valószínűleg el van állítva.
Az mit jelent,Nekem 3000 fordulat felett kigyulad.
Szia!

A "piros" fordulatszám tartományt.
Sziasztok!Meg tudná valaki mondani,sxv 450 müszerfalon jobb alsó piros köralakú lámpa a mit jelent?
Báttya, hibátlan gép. Valaki 3x körbe utazta vele nem csak a földet, A komplett Tejútrendszert.
sziasztok! sokat olvastam SXV 550 után itt a csoportban, és kicsit félve állok a vásárlás előtt. igazából néha hosszabb túrát is beterveznék vele, pl egy Passo Dello Stelvio vagy Transalpina vagy hasonlók, Budapestről. megbízhatatlansága miatt ez felejtős lehet ezzel a motorral? ja és tudom, hogy nem túra motor, nem is a kényelem a probléma. köszönöm a válaszokat
Szia, keress meg, egy alvászámmal/vázszámmal együtt.
Sziasztok segítséget szeretnék kérni van egy aprilia sxv 450 em 2007 és évjáratú és lepteto villát kell benne cserélném hol tudnám ezt a le gyorsabban beszerezni!? Bontott is szóba jöhet!! 06302043856 ezen számon esetleg tudna hívni akinek van köszönöm!!