Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok !

SR50 alkatrészek (blokk, váz, felnik stb ), 2 komplett idomszett van nálam elfekvőben... Ha valakit érdekel, hívjon a 06 20 456-2512 -es számon. Nem hinném hogy ne tudnánk megegyezni... :)
Szállítani, és postázni sajnos nem tudok, helyileg Pesterzsébeten...
Akkor meg nem ditech!!!!!! Vagy csak ditech volt ès át lett alakítva.......
Ezen karbi van!
Nincs rajta " karbi".
Szia. A ditech injektoros, nincs rajta járni!
Sziasztok!Aprillia Sr Ditechem van.Olyan probléma jelentkezett hogy beinditás után (szerintem mig van akarbiban üzemanyag) szépen jár.Majd egyszer csak bedadog és leáll.Utánna alig indúl és hebeg,habog...Valakinek valami ötlet?Merre kezdjem?Előre is köszönöm.
Oké köszönöm!
A hirdetésnél ott a telszámom dobsz egy smst vagy hívsz . Ide ritkán járok .
Rendben van köszi a segitséget miofan az idén már nem foglalkozom vele. Itt megtalálak ha majd aktuális lesz?
Tudok adni felújítottat , de a tiédet is felújíthatom . 20 pénz jöhetsz személyesen is , vagy posta
Ez ,hogy müködik? Csere 20, vagy ezt megjavitod?
Nincs vele gond , garancia van rá !
Felújitás az menmyire szokott beválni?
Köszi,nekem annyi idő alatt még beugrottam a boltba!
Valószínűleg csere , a kontakt hibát kizártnak tartom nem jellemző a típusra az új 80 ezer körül a felújított 20 ezer . A bontottat nem javaslom .
Hát ez az ez a probléma ott is nullának kellene lenni csatlakozót le kell húzni az ac-ról megmérni ha gyújtás ráadása után van benn áram akkor megszorult az ac-d enyém is így járt tavaly tél után tavasszal meg se mekkent
Megnéztem és az ECU14 x van nem nulla.
Köszi,megnézem!
Az üzemanyag szivattyú hibás , vagy nem érintkezik . Ellenőrizhető , menü ,diagnosztika . 45256 , ecuerrorsnál meg tudod nézni .ECU 14
Fuel pump malfunction

Connectors
-Check connectors

Damadged wires
-Check the continuity (R 0 Ohm) of the white/violet wire betrwwen the high voltage wire and ECU.
-Check the voltage (12 V) between the red/black wire and negative pole of the battery

Damaged high voltage cable
-Check the general feed circuit (battery,fuse,main switch)

Demadged injection plant relay
-Check connectors
-Fit the relay between the blue and red/black wires. If the relay closes check the continuity (R 0 Ohm) between the red/brown wire and orange wire
-If value's are correct ; check the general feed circiut (battery,fuse,main switch)
Utána service reset
http://youtu.be/Of7Kr1sWeac
Sziasztok. Valaki tudna e nekem segiteni? Factory gyujtást ráadom kijelző müködik de nem zúg az üzemanyag szivattyú és kirakta a service feliratot?
Igen az, mert gondolom a sima Sr 50 R és a Factory között idomilag nincs különbség. Sajnálom, pedig jó ötletnek tűnt :) Neked pedig köszönöm a választ!
Az újabb Sr neked a Factory?? Az nem szerelhető rá!!!!!
Sziasztok!
Kicsit fura lesz a kérdésem. Valaki nézte már, hogy a KÖR lámpás SR-re felszerelhető-e az újabb SR műanyag idomai?