Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A benzin pumpával lesz a baj szerintem, mert mikor próbáltam beindítani akkor először még a motorja se működött de szétszedtem, kipucoltam és már működött de éppen hogy nyom egy kis benzint. Akkor most rosszul pucoltam ki vagy már kopott lehet? Aki tud segíteni az írjon! Köszönöm.
Üdv! Van egy Aprilia Sr Ditechem tavaly előtt nyáron pöccre indult majd kb 2 évig nem volt használva. Szétszedtem és kipucoltam mindent de nem akar indulni. Hibakódot nem dob ki.
Az ac pumpa meg a tank kifolyó közti gumi csőbe van a szűrő de szerintem ott nem szűrő baj lesz hanem valami más
Sziasztok! Valaki tudna segíteni abban hogy milyen karbi beállítás a megfelelő a kör sr-hez?
Sziasztok.Segítsetek kérlek. Adott egy Aprilia SR 50 ditech, télen állt a gép, tegnap letakarít, átnéz, 5liter benzin bele és indít. Tők könnyen indult, 5 percig ketyegett az udvaron. Elindultam és 2 km után lefulladt. Kis szünet-próba, megint mentem vele 1-200 métert. És így tovább. kis pihenés után indul, de hamar lefullad. Gondolom benzinhiány vagy ilyesmi.
Haver mondta nézzem meg a benzinszűrőt, na azt nem találtam. Vélemények? Köszi.
Nálad a pont, levegő hiány volt. A vadonat új kompresszor megszorult...
Én még most is azt mondom ott levegő meg üzemanyag nyomás problémák vannak mérni kellene egy levegő nyomást egy üzemanyag nyomást meg egy leszabályzott üzemanyag nyomást a nyomástartó után addig csak találgatás van apropó a check lámpa miért világít
Sziasztok,

Jó állapotú RX50 et vennék 2010től. Ha tudtok ilyenről légyszives jelezzétek!
köszönöm!
A gyertya pedig így néz ki ezek után:
Sziasztok, így talán szemléletesebb: http://youtu.be/gZwCL2z3jrU
Ha kormolja akkor az üzemagyag meg levegő nyomása nincs megfelelő értéken vagy a nyomásszabályzó értéke nem megfelelő vagy nem porlaszt szépen az injektor csak bespriccel vagy szar a gyertya
Nincs szikra.
Még mindig szívok. Alig akar beindulni és kormolja a gyertyát.
Már megtaláltam és ki is cseréltem. Igaz, hogy le kellett bontani a fél motort, de nem vagyok tök analfabéta.
De köszi a "segítséget".
Igen-igen, de mutatja, hogy alaposan meg kell nézni a cserélt alkatrészeket, mert bármi előfordulhat.
Igaz, a srác megoldotta, de kicsit változtatott így a vezérlésen is. Vagy... éppen most lett a jó?
Ohh èn olyannal is talalkoztam hogy a henger külső átmèrője ami a blokkba illeszkedik pár tizeddel nagyobb volt pont annyival hogy nem lehetett feltenni mèf szerencse hogy tudok esztergálni így megoldottam de aki ek ni xs lehetősège rá annak csak a szopás van ezekkel az utangyartott mèretpontatlan szarokkal
Ajjaj ha azt se tudod merre keresd a gyertyát szerintem keress egy olyan embert a közeledbe aki valamennyire èrt a motorokhoz
Basszus, ez a sonkába ér bele!
Sziasztok!
Új vagyok és segítséget szeretnék kérni. Nem tudom jó helyre írok e.
Adott egy Aprilia SR125 Motard Scooter. Szeretném megtalálni a gyertyát és megnézni, esetleg cserélni. De nem egyszerű ehhez leírást vagy videót találni. Vannak ugyan általános videók, de gondoltam keresek egy fórumot, ahol tudnak segíteni. Tudna valaki segíteni, hogy hol keressem? Esetleg egy Service Manualt linkkelni? Jó lenne bármilyen nyelven. Van ugyan könyve, de kicsi és a benne lévő képekből kiindulni nem tudok.
Előre is köszönöm, ha valaki reagál!
http://youtu.be/ho49PxSXM9A

Nézd csak 19:24-től. Nem egyedi a probléma.
Igen, beleért a dugattyú a hengerfejbe. Ez is a robogó szerelés egyik 'érdekessége' hogy kb. szabad tűrése van az utángyártott alkatrészeknek...
Az volt? A réstávolság?
Ezt csak úgy, ha beletenné egy működőbe.
De mondjuk valószínűleg az lesz, amit írsz.
De már beindult, öröm bódottá!