Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

érdeklődnek a fezszabályzó merre található a motoron
Sziasztok! Szeretném a segitségeteket kérni. Van egy Sr50 Factorim, és hidegen nincs alapjárat, melegen is csak úgy, hogy teljesen be van tekerve az állitócsavar. Karbulátor kitakaritva, új szívócsont, az automata szivató működik. Mi lehet a probléma? Előre is köszi a választ!
Sziasztok
Sr50 ditech üzemanyag szivattyúhoz keresek kis tömítő dugót,?
Nekem is ez volt a problémám, és https://www.motowellalkatresz.... ezzel az izzó az sokkal jobb lett.
Írtam privátot!
tudsz képet küldeni légy szives?
Szia! Van rajzom !
Sziasztok! Van nekem egy 2006-os SR 50 Factory karbis robogóm.Valaki tud esetleg egy képet küldeni hogy melyik vezetéket hová kell a gyújtótrafóra? Vagy esetleg kapcsolási rajzot hol találok? kÖszi előre is
Ha manuális pumpás akkor a pumpán van egy pici csavar azt ki kell tekerni ès megvárni míg leèr odáig az olaj ha mágnesszelepes akkor meg nyèlgázt kell húzni úgy tartani ès ráadni a gyújtást mellette tartani a gázt hallani fogod hogy kattog várni kell vele vahy többször eljátszaniès ha minden igaz lègteleníti magát
Sziasztok! Kérdésem az lenne, hogy tudom légteleníteni a 50 Sr dtech olajrendszerét? Válaszokat előre is köszönöm.
Köszi előre is! Amit letöltöttem rajzot abban több manual is szerepel,kiválasztottam azt ami a legvalószínűbb az enyémhez.Közben még jobban megnézve a rajzot azt láttam,hogy az automata szivató is erről a körről megy ,talán az sem zár teljesen ilyen kis feszültségről teljesen....,a fogyasztást nem tartom soknak eddig de ki tudja .
Megkaptam a privátot most nem règ ja hogy karbis a gèp azt hittem injektoros na megnèzem holnap van e ahhoz is rajzom ès elküldöm lehet amúgy hogy eredetileg nem 35w-os való bele csak valaki belerakta nem lehet hogy gyárilag csak 25 w-os sima ègő való bele na majd holnap
Közben elörelépés történt.Találtam rajzot róla,megállapítottam hogy csutkára párhuzamosan van kötve az első világítás a hátsóval.Lebontottam nagy nehezen az elejét ,hogy mérni tudjak. Az első izzókon is kisebb a feszültség! 35W halogén van benne,és mivel még sötétben nem mentem vele,nem vettem észre hogy annak sincs normális fénye,nem is csoda hiszen az is csak 7v körüli feszültséget kap ha gázt adok! És AC-t ,DC állásban semmit nem mutat a múszer. Kísérletképpen bedrótoztam egy 15 w izzót előre,azzal teljesen jól világít a hátsó is ,meg az első is.A fesszabályzó nem bírná az áramot ,esetleg az lenne a rossz? Kizártnak tartom hogy a generátortekercs ,hiszen kisebb terhelésnél leadja a névlegest.
Szia! Megkaptad a privátokat? Mert nálam azt írja ,hogy még jóváhagyásra vár....
Köszi szépen!
Ha minden igaz 1996-os
Sziasztok ! Ebből meg lehet állapítani hogy mikori ez a gép? Meg szeretném venni de az eladó nem tudja.
Köszönöm
Ok privátba írom,köszi
írj egy email címet elküldöm az enyém hogy működik meg küldök pdf-be szerviz manualt abba van kapcsolási rajz is
Kipróbáltam.A vészleállítóval leállitottam,ahogy a leáll a motor ,úgy halványodik a világítás,a müszerfal világítás meg marad
Biztos hogy nem ac-ról megy ugyanis próbáld ki hogy vészleállítóval állítod le a motort akkor még egy darabig világít az első lámpa utána kapcsolja le egy kis idő múlva ha ac-ról menne a motor leállítása után azonnal elaludna amit halványodást látsz az max annyi hogy fordulaton jobban tölt
Szerintem AC-ről megy az első és a hátsó világítás is a féklámpa meg az indexek kivételével,mivel nagyon alacsony fordulaton ez látszik is a villódzás.Se az első se a hátso nem világít ha ráadom a gyujtást.Nincs egy rajz ehhez? Gondoltam arra is hogy lehet benne valami feszültségfüggő ellenállás a hátsó lámpa körébe azért,amikor váltja az ember a távolságiról tompitottra akkor egy rövid idöre csak a hátsó terheli a generátort .és az pont elég lenne hogy kilője az izzót.
Ez érdekes mert a motoron minden akkuról megy még a világítás is ha megvan a megfelelő töltés saját maga kapcsolja fel ha a gyújtást ráadod de nem indítod el a hátsó lámpának akkor is világítani kell próbálj egyenáramot mérni ne váltót
Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni ,vettem egy SR50 Factoryt,minden super csak a hátsó világítással vannak gondjaim.5/21 w-os izzó van benne,a féklámpa tökéletes ,a helyzetjelző pedig éppen hogy csak izzik a szál.Másik izzóval is ugyanaz.Multiméterrel megmértem , a test az ok ,azonban a helyzetjelző érintkezőján 6-7,2 V AC t mérek a fordulatszámtól függően. Ha kiszedem a hátsó izzót ,akkor minden egyéb világítás működik,tehát nem lehet hogy sorbakapcsolódik valamivel.Nincs semmi ötletem,olyan mintha a egy külön generátortekercs lenne a hűtsó izzónak,ami 6 V ad le. Leállított motornál kiszedett hátsó izzóval a test és a helyzetjelző érintkezője között közel 0 ohmot lehet mérni.Találkozott már esetleg ilyennel valaki? Előre is kösz
Sziasztok! Kérdésem: mi a különbség az Aprilia SR 50 R és az Aprilia SR 50 R Motard között műszakilag,ill. teljesítményben?