Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha nem törlöd sincs semmi baj csak ott villog gyertyából meg én egy ideje elhagytam az NGK-t sok a hamis meg a szar belőle vagy csak a hamis a szar nem tudom de ugye nem tudni épp milyet fogsz ki én denso-t használok de a champion is jó
Okés köszi az infót!Akkor megpróbálom törölni!
Ha nem törlöm akkor nem tud letiltani vagy szabályozni ugye?
Ja és még kérdezném hogy valami jóféle gyertyát tudsz ajánlani? Vagy elég bele a gyári?
Most NGK BPR9ES van benne!egy párat már kinyírt!!
Ami a képen van?esetleg próbáltad már?
Igen
Na most ezt nem értem teljesen a kompresszor csövét levéve azon nyomja visszafelé a benzint
Sziasztok.Jóltudom hogy a gyújtásjeladónak 385 ohm-nak kell lennie?
Ami a hengerfejben van. Úgy hogy levetem a csövet akompresszorról és indítozásnál az injektor felől fújt.Valamiért rossz időben nyitja ki szerintem.
Nem tudom a karbisnál is úgy van-e mint az injektorosnál de a menüjébe belépve simán lehet törölni a szervizintervallumot vagyis nullázni az nem tudom mennyi az intervallum lehet 6e vagy 12e km nem tudom
néztem youtubon gombnyomással üti ki?de mi a pontos kombináció? Am.a szervizintervallum hány km ként következik?
Kiütheted te is otthol persze èrdemes azèrt átnèzni fèkbetètek fèkfolyadèk kihajtás olajcsere szíj görgők állapota levegőszűrő állapota gyertya ha mostanáan egyikre se volt ránèzve
akkor ezt gondolom a szervizben egy átnézés után kiütik(mint egy hiba kódot)?am. a mocinak semmi baja csak villog!
Lejárt a szervízinterrvallum
Sziasztok!Kérdezném hogy mit jelent konkrétan ez az ikon,a motor beindulása után villog majd kialszik!
(a képet csak bemásoltam)
Rendelek egyet aztán meglátjuk.
Köszönöm mégegyszer a segitséget!
Több mint valószínű nem nekem se ment és az is csak pár tizeddel lógott ki az értékből kézben tartva frankón működött porlasztott is de visszaszerelve egy idő után mindig hibát dobott rá az ecu
A benzin injektoron 1.8, a levegőn 1.5-öt mértem.
Az olajpumpa meg volt ragadva.
Akkor valószínű hogy ezzel a levegő injektorral nem fog menni?
Ja az olajpumpa meg 26,3 Ohm
Köszönöm a segítséget, hétvégén megnézem!
Levegő injektort azaz a kék ami a hengerfejbe van 1.3 Ohm
Benzin injektor az meg a zöld ami kívülről is látszik 1.8 Ohm
És milyen értékeket kellene mérjek a tisztítás után?
Nincs kizárva de ebben nem tudok állást foglalni kellene mérni egy ellenállást az injektoron igazából az ecu ha minden igaz az ellenállását figyeli ki kellene szedni és megpucolni aztán a lábaira feszt kötni és megnézni hogy dolgozik-e egyáltalán bár találkoztam olyan injektorral ami kiszedve működött szépen meg porlasztott is de az ellenállása más volt mint a gyárilag megadott emiatt az ecu mindig hibára dobta nem tudtam mást kicseréltem a másik injektorral azóta is megy a motor
Ha rossz a hengerfejben lévő injektor akkor az ecu nem enged fecskendezni a másik injektornak?
A 10-es az olajpumpa hiba lehet meg van ragadva
A 11-es meg a hengerfejbe lévő injektor hiba lehet az meg a koromtól vagy a sok állástól belegyantásodott benzintől van megragadva
Az injektor csatlakozóján meg pontos értéket nem fogsz tudni mérni mivel olyan rövid ideig van ott áram hogy a multiméternek esélye nincs kiírni
Még amit nem írtam, hogy a 10 és 11-es hibát nem törli, az mindig visszajön.
Sziasztok, van egy sr 50 ditech-em, ami 3 évet állt. Üzemanyag szivattyú és injektor tisztítás után, ha indítózok nem fecskendez.
Az injektor csatlakozóját lehúztam és rámértem, 2,5 V körüli értéket mértem indítózáskor.
Valakinek valami ötlet, hogy mi okozza a hibát?
Előre is köszönöm a segítséget.