Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. Aprilia rx 50-es motorra keresek km órát akinek esetleg van az kérem írjon. Köszi
Sziasztok, nem tud valaki esetleg minarelli am6-os blokkot , ha lehet eredeti olasz legyen
Valaki megtudná mondani hogy 2004 es RX/MX be hol találok fojtást?
Itt van egy AM-blokkra: http://olx.hu/hirdetes/am6-szi...
Am blokkra keresek gumi szívócsonkot h tudjak rakni rá nagyob karbit! fontos előre is köszönöm
köszi:)
Szia!
Itt van egy használt Gianelli rezó: http://www.kepesmotor.hu/onroa...
Sziasztok!
2004-es, 70-es Aprilia rx-em-hez keresnék kipufogó rezót.
Légyszives aki tud segítsen.
Megoldódott, köszi :) mégis csak a karburátor volt koszos... :D
Eladó lett szeretett motorom amit tudni kell róla 70 ccm 1998-as
elöl- hátul tárcsafékes,6 sebeséges világittás és a visszajelzők is működnek a gumik 95% adok hozzá egy hátsó nagyobb fogaskereket és egy karbit is kisebb esztétikai hibákkal
Nekem akkor volt ez amikor a membránom cserés volt.
Üdv! 2003 as rx em van és az a baj hogy nincs alapjárat és alig tudom berúgni, viszont ha betolom és húzom neki a gázt hogy ne fulladjon le akkor teljesen jól lehet vele menni... valakinek vmi ötlet? karbit már 2x kipucoltuk.
SZIASZTOK bocs hogy ide is felrakom de egy két nap és úgy is eltűnik.... megválnék full generálos.. minarelli kuplungos-tommaselli gázkaros-aprilia hátsófékes generic trigger 50 től.. 2009 es évjárat 2000 km apriliába való gyári kék simmeringek. csapágyak... karbon dekor matrica szett 149999ftért..eladó 30 605 6883
Helo! Esetleg tudnal adni valamilyen elerhetoseget?
Sziasztok!
Gázbowdent keresek RX 50-hez (99)! Sűrgős!
Helló!
A km óra menyibe kerül?
Keresek használható állapotú gyári rezot rx 50 re.
ilyen idomot keresek
sziasztok és hűtővédő idomot keresnék kéket vagy tank idomot
komplett am6 cpi blokk eladó, rajta a gyujtás önindító főtengelycsapágyak cserélve, hengerszett makulátlan.
irányár 35e
rumpibandi@gmail.com
Hát, olyan 9-10-ig szoktam maximum kipörgetni, én is tanulok, meg az előző tulaj szerint pár száz km-rel ezelőtt volt felújítva a blokk. A régi alkatrészeket oda is adta.
a blokkon asszem baloldalt a váltókar alatt bele van ütve hogy AM3.
a váltót pedig valószínűleg kicserélték egy 5ösre a hármas helyett az még pont belefér de a 6os már nem a régi mocimba nekem is így volt, és még annyit hogy szerintem nem 99es mert AM3 mas blokkal 92től 95-6ig gyártották de ezt lehet hogy rosszul tudom
Mekkora fordulaton jársz vele?
Sziasztok! Balansz tengely mennyire fogja vissza a motort, ahogy nézem annyit forog mint a főtengely, ha kiveszem mi fog változni?
Sziasztok!


Ez már a hazahozott verdáról készült, viszont mint a képen is látható, van egy kis folyása neki, konkrétan köpi az olajat a kipufogónál. Nemrég kb. másfél hét állás után csak hosszas tologatás után tudtam beindítani, és rengeteg olajat kiköpött megint, de amint megszabadult tőle, ment szépen, semmi gond nem volt. A különolajzó bovdenén már nem tudok beljebb állítani, a benzincsap viszont nyitva volt, az igaz. Próbálkozzak először gyertyacserével, hátha csak alacsony a hőértéke? Ugyanis az eredeti gyertya csúnyán el volt használódva, ki lett cserélve, de annak nem néztem a hőértékét. Esetleg kössem ki a különolajzást? Előre is köszönöm a válaszokat.