Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Aprilia rxen (98) érdemes kikötni a különoljazót véleményeket szeretnék.
Előre is köszi.
Sziasztok!
Megint akadt egy problémám:
Hol található a termosztát? Aprilia sx-rx 50 2007 (Piaggio motoros.)
Sziasztok!
Aprilia SX 50 2007-hez keresek szerelési kézikönyvet, illetve Dell’Orto PHVA-17,5 beállítási útmutatót.
Sziasztok!
Nézzetek be hozzám: http://apriliarx50.network.hu/
szia. nekem van eladó bezincsap kompletten, olcsón
Garantáltan nem folyik.
Eladó Aprilia alkatrészek. Árak megegyezés szerint.
Sziasztok! AM5-ös RX blokkját szeretném lecserélni am6-osra. Ugyebár az am6-os a váltó résznél szélesebb. Arra lennék kíváncsi, hogy a felfogatási pontokon és a dekliknél is szélesebb-e, mint az am5?
Itt egy kép az RX-emről:
SX 50 Összes alkatrésze eladó! Hívj fel!
0620/482-2625
honda4022@gmail.com

Egyben nem eladó.
KERESEK.
Aprilia SX50-et 2008-tól.
Lehetőleg gyári állapotú.
Azonnal KP-s vevő vagyok.
Hello! Érdekel még? Nekem is van... Üdv; www.bmotor.hu (a honlapon még nem találod meg)
Jobb oldalas rozsda mentes tuning rezonator eladó mx-rx 50-70ccm motorhoz! Jó állapotban olcsón! mail: progrip31@hotmail.com
Sziasztok!
2000 előtti 50-es RX-nek mit lehet csinálni, hogy ne kelljen a 70-ért is szenvedni?
A kipufogót kellene kibelezni? (rezonátor rész) Membránból szűkítést kivenni? Nem akarok csak úgy tudás nélkül nekiállni, mert ha a fent említett műveletek elvégzése után még rosszabb lesz, akkor inkább hagyom.
Egyébként 14-es karburátor van rajta.

Kicsit rossz, hogy másnak ilyen 80 fölött mennek ezek a motorok, nekem meg érezhetően nem megy jól valami miatt.
Tényleg olyan érzés, mintha valami visszafogná.
Szia, meg van a központi teleszkóp. Az ára 20.000.- Ft.
Hello!
Központi teleszkóp iránt érdeklődnék, megvan- e még esetleg?
mennyibe kerül?

Üdv.: Zoltán
Sziasztok! Mivel magam is RX50 tulaj vagyok, létrehoztam egy közösségi oldalt, ahová szívesen várok minden típustársat. Csatlakozzatok minél többen! Szívesen várok képeket, infokat is a típusról. Ehhez csak csatlakoznotok kell, és máris tölthettek fel.
Köszönöm
A Google a barátod.

Itt egy link:
http://www.scooterproject.net/...

Az rx-re rákattintasz és ott a kapcsolási rajz.
Sziasztok!
Tudna nekem valaki kapcsolási rajzot linkelni aprilia rx 50 hez a motor 1999 es évjáratú. Régóta keresem de sehol nem találtam még. Előre is köszi!
Eladó SX 50-es motorom. Megvan mind a két gyári kulcsa, valamint a motor papírjai. Hibátlan állapotban vannak az idomok, jól húz a motorja.
Tuning alkatrészek a motoron:
- Polini rezó és végdob
- 21-es Dellorto karburátor
- Airsal hengerszett (70 vagy 80 cm3)
- 2 kormánymagasító
- Stage6 LCD kijelző

Hiányossága: a gyári műszerfal nincs rajta, csak a műszerfal eleje, viszont van feltéve helyette egy Stage6 LCD kijelző.

A gumik, -tárcsák jó állapotúak, így egy jó darabig gyakorlatilag költségmentesen használható a motor.

Holnap délelőtt csinálok rendes képeket...

0620/482-2625
honda4022@gmail.com
www.bmotor.hu
Sziasztok

Eladó 95, évjáratú RX50 vázam. Balesetmentes állapotban, ha szükséges az eredeti osztrák papírjait adom hozzá.. Ára 20.000.- Megtekinthető Egerben, vagy Miskolcon.
Valamint elsőkerék, hátsó teleszkóp, idomok, féknyereg... néhány maradék.
JT első lánckerék (420) (Fogszám: 12)

JT acél hátsó lánckerék (420) (Fogszám: 51)

DID meghajtólánc (420) (Hossz: 130 csap)

nem volt használva zsír új a hátsó lánckereket lefújtam feketére de kiderült hogy nem jó az enyémre így felesleges ezért eladóm ár : 10.400 ft postát én állom
tel : 06202855945 vagy benceveleny14@freemail.hu
Üdv!Az a kérdésem,hogy az RX másik teloszárába is lehetne rugót tenni,vagy annak más a belső kialakitása.Terepen,pályán használom és keményiteni szeretném,vagy felejtős az egész és inkább telo csere?
Hali.
Valaki nem ad el Aprilia nyaktáblát?