Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

luk kiosztásra jó ahogyan elnézem
Szia! HA érdekel tudok benne segiteni, emailon keress a további egyeztetés miatt.
patvaros87@gmail.com

Üdv
Sziasztok!SoS.-be kellene tuaregbe központi teló,persze ami nem folyik és csillapít is.Lyuktól Lyukig 37 cm
Hali! Jo règ voltam! Mostmár itthon ismèt egy jo darabig! :)
Ez lenne
Találtam pegaso 600 bontott cuccokat .Én is azt néztem, hogy az stimmel rá .Ha nem akkor jó lesz hamutartónak .
Akk még jó hogy szóltam ....egyébként pegasó 600 /tuareg 600 -é biztosan jó rá ,de ha tévednék (bár ez kizárt) akkor átveszem tőled
Beszéltem az eladóval és ő is azt mondta, hogy tök más a váz, mint a 125- ösé.
Jófogáson találtam. Nem tudom belinkelni.
tudsz egy linket dobni hogy pontosan milyen az a kartelvédő?
Hú ,bassza meg, már megrendeltem......... . Remélem még letudom mondani.
a 125-é nem jó, mert majd 2x olyan széles a 350-es blokkja mint a 125-é
Segítsen valaki. A 125 és a 350 motorvédő ugyan ott van felfogatva? Köszi
Közben találtam egy korrekt bontót. 2500 huf a gyári.
Semmi szerszámom nincsen fém megmunkáláshoz. Jó lenne gyárit szerválni.
nem tudom mennyire ragaszkodsz a gyárihoz /mennyire szeretsz barkácsolni,de szerintem ez simán válalható ha neki esel sajátkezüleg
http://www.bike4sale.co/detail...
Szevasztok. Tuareg 350-re kéne nekem hasidom, vagy blokkvédő burkolat. Találtam egy közeli hirdetést, de a pali horror áron adja az alkatrészeket. Ha tudnak vki segíteni, azt megköszönném.
Hello!

Köszönöm a visszajelzést akkor Én is benevezek egyre
Remélem azért minél előbb sikerül visszatérned közénk és tudunk még gurulni együtt :)

Ne is kérdezd.. :D
1 hónapja újíttattam fel a szabadonfutómat.
1-2 hónapja vettem észre, hogy mintha csöpögne a motorból a benzin + elég sűrűn beköpte a gyertyát.. gondoltam valami gond lesz a karbival.. de mivel ugye nálam egy egész napos meló (meg mindig szükségem is volt rá), halasztgattam-halasztgattam.. ma szétszedtem... A szivatóbowden ahol rá van csavarva a karbira, letört... most amikor kiszedtem, most is csak lógott a karbin.. tehát konkrétan full szivatóval mentem már elég régóta..
Azt viszont nem értem, hogy menet közben miért nem fulladt le..


Nálam mindig van valami, de még mindig bírom és szeretem :D
Tényleg a relé volt szar. 990ft -ból megoldódott.
helló,na megjött a szívótorok,kb 1hét leforgás alatt a kazemben volt,korrekt eladó jó cucc :)
Ha valaki legalizálni szeretne, van eladó friss műszakis, rendszámos vázam, minden papírja rendben van, törzskönyvvel stb...:

http://www.kepesmotor.hu/april...
Kb mennyi egy váz porfestése? Biztos csinálta itt már valaki.
Akkor ez valószínűleg típus hiba.
Ja ,értem !Hát nekem is volt bajom az indexel..Sajnos nekem is a relém nem jó mert az összes lámpa ég ha jobra ,ha balra kapcsolom